IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1041  
Стар 7th November 2011, 13:14
Аватара на roxsana74
roxsana74 roxsana74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Здравейте момичета, ето ме и мен в групата на "след" нослетата. Операцията беше в петък, мина без усложнения, сега чакам да видя резултата.
Ето накратко как протече всичко:до 10 ч бяхме приключили с изследванията и настаняването. Поговорихме с д-р Димитров, после хапване, пийване и към 14ч бяхме по стаите. Доцента дойде към 18.30 видяхме се за 5 мин, и влезе на първата операция. Аз бях третата операция - от 21 до 22.30ч. Когато дойдох в съзнание си бях в леглото и сестрата ми обясняваше как да държа леда. Бях само леко замаена, нямаше гадене, повръщане и др такива екстри. Носа ме болеше, но поносимо. Както и други са писали- най-неприятното нещо са тампоните, махнаха ни ги чак в неделя на обяд и ни изпратиха по живо-по здраво.
Интригата с упойката за махане на тампони се вихри с пълна сила - едни те убеждават че е добре да се сложи, други ти казват че няма смисъл. Аз отказах категорично, защото ми предстоеше шофиране до София. Усещането при махането е неприятно, но всичко минава за около30 сек, а облекчението е неописуемо.

Най-хубавото беше, че след ред размествания на хора и дати се оказахме заедно с Мисс-МЕ.Страхотно е да имаш сродна душа в такъв момент! А преди операцията се видяхме и с Дил, много мило че отдели време и се срещна с нас!

Ами това е, ако някой иска да пита нещо, с удоволствие ще отговоря.
  #1042  
Стар 7th November 2011, 14:21
Аватара на aleina84
aleina84 aleina84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 54
По подразбиране

Roxsana74 честито ново носле,добре е ,че всичко е минало нормално и сега ти остава да се възстановиш, за да се нарадваш на новото носле
  #1043  
Стар 7th November 2011, 14:36
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Рокси, честито! Искрено се радвам, че всичко покрай чакане и операция при теб е приключило. Пожелавам ти всичко да е наред, да няма проблеми и да си доволна от резултата.

Времето си минава и ей сега ще дойде април, и ще се присъединя и аз към отбора "След".
  #1044  
Стар 7th November 2011, 16:32
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Рокси, честито!!! Дано си супер доволна от резултата и скоро да си много щастлива!
Успя ли да говориш с Двамбазов преди оперцията? Да му припомниш "изискванията" си?
  #1045  
Стар 8th November 2011, 02:58
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

Честито и от мен Рокси, аз колко имам да чакам до март...ха свобода пак за това се притесняваш със припомнянето, толкова ли се притесняваш наистина за това
  #1046  
Стар 8th November 2011, 08:33
geri_ng geri_ng не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 7
По подразбиране

На мен ми казаха че без упойка няма да стане да ми махнат тампоните,аз съответно вярвам и ми сложиха.Същото съответно ми предстои и за махането на плаките тия дни.Наистина ли и това е бизнес за 75лв,ние толкова много платихме до сега????????!!!!!!!!Само да уточня,че при мен е сложно-скъсяване,стесняване,махан е гърбица-това оказва ли влияние?
  #1047  
Стар 8th November 2011, 09:27
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Точно пък при махането на плаките няма никакъв проблем Не си хвърляй парите на вятъра !
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #1048  
Стар 8th November 2011, 09:28
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Рокси айде 4естито и от мен чакаме снимки
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #1049  
Стар 8th November 2011, 10:31
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Здравейте и от мен,както Рокси е писала, вече и двете се зачисляваме към "групата на Шаро с оправени нослета" Тя ви е обяснила подробно как протече денят на операцията, ако имате още въпроси, насреща сме!
Искам да ви кажа за тези прословути упойки,които се предлагат при махането на тампоните, не се хващайте,наистина няма нужда от упойка, да неприятно е,но не е болка за умиране!!!Човекът,който на мен ми ги предложи беше медицински помощник,не му знам името,но беше безкрайно настоятелен!!! Много неподходящо,особено когато си уязвим психически.....вярвам,че ще вземат мерки в тази насока,защото като цяло персоналът е млад,енергичен и много мил
Svoboda -не се притеснявай,ще имаш време да обясниш всичко на док,но моят съвет е на хартиен носител да си изкараш твоята обработена снимка на фотошоп -профил и анфас и ако искаш си напиши на едно листче какво искаш да ти се прави по носаАз направих така, когато док видя фотошопа,каза че е идеален,ча е точно за мен и каза да го взема в операционната
Сега остава само да чакам, за да видя резултата

Последно редактирано от Miss_ME : 8th November 2011 на 10:35
  #1050  
Стар 8th November 2011, 11:06
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoUbe Виж мнението
Честито и от мен Рокси, аз колко имам да чакам до март...ха свобода пак за това се притесняваш със припомнянето, толкова ли се притесняваш наистина за това
Хаха не ми се смейте де Притеснявам се наистина, не е ли очевидно
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:19.