IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1101  
Стар 11th November 2011, 23:29
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Няма какво да ви оправям , вие сами се оправихте
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #1102  
Стар 11th November 2011, 23:49
Аватара на Nicole_
Nicole_ Nicole_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Няма какво да ви оправям , вие сами се оправихте
Нищо не каза сега..... както и да е няма смисъл да продължаваме да се дъвчем, ще се опитаме да се търпим
  #1103  
Стар 12th November 2011, 00:14
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Хахахахха ти оба4е си баси и малоумната селянка .... права си няма смисъл да се дъв4ем ,дай да се опитаме да се търпим
И сега ве4е ако не разбираш къде сбърка , зна4и наистина имаш сериозен проблем с мисленето !
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #1104  
Стар 12th November 2011, 03:57
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nicole_ Виж мнението
Здравей, от много време чета форума, влизам понякога и имам наблюдения..не се връзвай на подобно отношение мила, това момиче е едно от онези стари “злобни кучета“ които останаха във форума, другите вече ги няма и слава богу...Не разбирам как може някой да държи сметка на друг какво е казал, това все пак е личен избор!
Nicole, добре дошла във форума. Дано намериш всичката информаци, от която се нуждаеш.
Аз ще си позволя да направя забележка на теб - не е много учтиво да влезеш за пръв път в даден форум и да категоризираш и обиждаш вече утвърдили се членове. Ако наистина си чела редовно темите тук, щеше да си наясно, че Сю е помагала и продължава да помага на много пишещи тук, които плануват ринопластики. Щеше да си наясно, че има много голям опит в тази сфера и може да се научи много от нея. Също така щеше да си свикнала с острия й език и нетърпимостта й към излишни/глупави/предъвквани въпроси. В случая мисля, че беше права, защото аз за запазване на час се обадих на личния номер на доцента и ме изряза доста директно, че съм сбъркала телефона. Личния му номер е за други неща, не за букване.

Всеки си има свой стил на изказ и комуникиране, нека бъдем толерантни и извлечем максимума от форума.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #1105  
Стар 12th November 2011, 03:59
Аватара на Nicole_
Nicole_ Nicole_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Хахахахха ти оба4е си баси и малоумната селянка .... права си няма смисъл да се дъв4ем ,дай да се опитаме да се търпим
И сега ве4е ако не разбираш къде сбърка , зна4и наистина имаш сериозен проблем с мисленето !
Миличка, ако ти се заяжда да минем на лични да не затормозяваме хората излишно все пак тук се обсъжда друго. Тази твоя злоба ми е излишна..пожелавам ти предстоящия ти ден да е изпълнен с повече положителни емоции.
  #1106  
Стар 12th November 2011, 04:09
Аватара на Nicole_
Nicole_ Nicole_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Nicole, добре дошла във форума. Дано намериш всичката информаци, от която се нуждаеш.
Аз ще си позволя да направя забележка на теб - не е много учтиво да влезеш за пръв път в даден форум и да категоризираш и обиждаш вече утвърдили се членове. Ако наистина си чела редовно темите тук, щеше да си наясно, че Сю е помагала и продължава да помага на много пишещи тук, които плануват ринопластики. Щеше да си наясно, че има много голям опит в тази сфера и може да се научи много от нея. Също така щеше да си свикнала с острия й език и нетърпимостта й към излишни/глупави/предъвквани въпроси. В случая мисля, че беше права, защото аз за запазване на час се обадих на личния номер на доцента и ме изряза доста директно, че съм сбъркала телефона. Личния му номер е за други неща, не за букване.

Всеки си има свой стил на изказ и комуникиране, нека бъдем толерантни и извлечем максимума от форума.
Здравей! Не влизам за първи път. Не ми е ясно какво значи "утвърдили се членове" и това нещо нещо специално ли трябва да значи? Да наясно съм че е помагала но това значили че някой трябва да свиква с острия и език? А дали е била права или не това е отделен въпрос... И аз това казвам - Нека бъдем толерантни, това се отнася обаче не само за новите членове на форума, нали така? но забелязвам друго.. Много от новопоявилите се ги изяждате с парцалите защото си мислите че като сте "утвърдени членове" и с те си вкъщи..!
  #1107  
Стар 12th November 2011, 09:52
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan_88 Виж мнението
Ако всички забелязват, че си правила ринопластика има два варианта- или предишния ти нос е бил много много зле, или сегашния ти нос е зле
Това ми хареса
  #1108  
Стар 12th November 2011, 11:23
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Здравейте съфорумнки
Ще си позволя да вземата страната на Сю, защото точно когато аз бях на консултация при разговора Доц Джамбазов ми каза...-"само не ми давайте личния номер във форума". Наистина е доста неприятно да те притесняват по всяко едно време. Във случая съфорумката, която е дала номера просто е трябвало да го направи на лични. А иначе наистина е тъпо да кажеш.."нямам време да чета дайте инфо"! Хората са си направили труда да го напишат. Вече сме в Европейския съюз, а българския манталитет си е все един и същ!
  #1109  
Стар 12th November 2011, 11:54
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nicole_ Виж мнението
Миличка, ако ти се заяжда да минем на лични да не затормозяваме хората излишно все пак тук се обсъжда друго. Тази твоя злоба ми е излишна..пожелавам ти предстоящия ти ден да е изпълнен с повече положителни емоции.
Виж ся , миличка съм само за пиятелите си ,така че хайде да не фамилиарничим ! Злобата е в твоите постове и ако имаш проблем с комуникациите , то това е само твой проблем и недей да прехвърляш соствените си злобни чуства на другите ! Това е последния ми пост към теб и ще те помоля да не ми отговаряш !
И понеже упорто си го просиш ще ти кажа 4е си поредната тъпа овца която си мисли ,че обиждайки ще постигне нещо... най много да полу4иш същото !
Аман от селяндурки с краваски обноски !
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #1110  
Стар 12th November 2011, 12:11
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Когато видях, че е публикуван личния номер на доцента ми стана неприятно, каквото и да е, мисля, че Този му номер трябва да бъде използаван само за наистина важни/спешни проблеми! В останалите случай, смяна на дати, въпроси относно дисконфорт и др. дребни проблеми е редно да се свързвате с клиниката, а те след като обясните за какво иде реч ще преценят на къде да ви насочат!!!
Горното е лично мнение и е продиктувано от моето възпитание и култура!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:37.