IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1121  
Стар 12th November 2011, 20:33
Sharpy Sharpy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 77
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Tъпа ми Мариянке , нищо не ме вбесява така както тъпотията , злобата и късогледството на някои хора ! С такива като теб съм принудена да говоря по този начин тъй като не разбирате от нищо друго, освен от собствените си обиди ! Не ми се водят безмислени махлянски спорове на ниво детска градина с същества които нито могат да четат нито могат да осмислят написаното !
И ако за тебе е нормално да се публикува в форума личен телефон , то за много хора не е ! и на това му се казва елементарна култура , която явно липсва на теб и още някои ! Явно е че никога няма да видиш по далеч от носа си !
Частицата "ми" е използвай към майка си, не към мен. Не съм ти рода или нещо от сорта. Второ, оправи си правописа малко,прочети как се пишат предлозите "с" и "в" в българския език. Трето, за кое говорене точно иде реч? За "крава" "овца" и "махлянски" ли става въпрос? Ми то тук в Пловдив не употребяваме "махлянски" речник бе жена. Ние сме културни хора и се изразяваме по културен начин, а тези твои гениални метафори се употребяват на село. Я да видим сега за телефона....... да те попитам сега аз, що този телефон стои на първа страница на темата, и на първа страница на предишната тема, и на 22, 28,35,48,49,101 и т.н. страници ???? Очаквам "овчия" ти отговор....
  #1122  
Стар 12th November 2011, 20:41
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от meriaaan81 Виж мнението
Частицата "ми" е използвай към майка си, не към мен. Не съм ти рода или нещо от сорта. Второ, оправи си правописа малко,прочети как се пишат предлозите "с" и "в" в българския език. Трето, за кое говорене точно иде реч? За "крава" "овца" и "махлянски" ли става въпрос? Ми то тук в Пловдив не употребяваме "махлянски" речник бе жена. Ние сме културни хора и се изразяваме по културен начин, а тези твои гениални метафори се употребяват на село. Я да видим сега за телефона....... да те попитам сега аз, що този телефон стои на първа страница на темата, и на първа страница на предишната тема, и на 22, 28,35,48,49,101 и т.н. страници ???? Очаквам "овчия" ти отговор....
Мариянке тъпичка си и такава ще си останеш ...ако имаше поне малко мозък в тквата си щеше да знаеш кога да се спреш ,но явно си решила окончателно да затвърдиш мнението ни за теб, макар че аз съм си го затвърдила още след първия ти пост ! :емот среден пръст:
Колкото за правописа намери си нещо друго за зяждане , а ако няма за какво наистина е по добре да си замълчиш. :емот отново среден пръст:
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #1123  
Стар 12th November 2011, 20:48
Sharpy Sharpy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 77
Talking

Оправда очакванията ми, типично "овчи" отговор Затвърди си плиткия мозък, след това го и центрирай за по-сигурно,а отстрани го доукраси с останалите си средни пръсти!
  #1124  
Стар 12th November 2011, 21:14
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от meriaaan81 Виж мнението
Оправда очакванията ми, типично "овчи" отговор Затвърди си плиткия мозък, след това го и центрирай за по-сигурно,а отстрани го доукраси с останалите си средни пръсти!
До сега не бях виждала в тоя форум по просто същество от теб ...
ако имаш да кажеш нещо по темата за Джамбазов моля напиши го , а за вси4ко останало можеш да си отвориш отделна тема и да си ръсиш простотиите там!
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #1125  
Стар 12th November 2011, 21:21
Sharpy Sharpy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 77
По подразбиране

Ох,не думай! Сетила се Минка след всички тъпотии и обиди по адрес на хората, да скива че това било тема за Джамбазов. Ми пиши за него ма Минке, аман от твойте крави и кози...
  #1126  
Стар 12th November 2011, 21:54
Аватара на Nicole_
Nicole_ Nicole_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от meriaaan81 Виж мнението
Ох,не думай! Сетила се Минка след всички тъпотии и обиди по адрес на хората, да скива че това било тема за Джамбазов. Ми пиши за него ма Минке, аман от твойте крави и кози...
хахахах
  #1127  
Стар 12th November 2011, 23:13
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране zdr

Немога да повярвам за какво влизаме тук и на какво ставаме свидетели.Момичета,спрете се..Тук сме за инфо.Форума отива в съвсем друга посока.
  #1128  
Стар 13th November 2011, 01:09
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
По подразбиране

...и мечтата на един мъж е да гледа как две жени се бият...
  #1129  
Стар 13th November 2011, 01:59
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от annnna Виж мнението
...и мечтата на един мъж е да гледа как две жени се бият...
...за него...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #1130  
Стар 13th November 2011, 02:26
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Ще разчупя обстановката като задам въпрос... защо са казали, че ще записват часове за консултации чак от 18 януари? Декември и началото на януари заети ли е вече или няма да правят консултации тогава?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:29.