IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1151  
Стар 14th November 2011, 22:12
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Roxsana, много хубаво връхче
  #1152  
Стар 14th November 2011, 23:26
Аватара на DimchevaD
DimchevaD DimchevaD не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 109
По подразбиране

Роксии,честито красиво носле и от менИ ти се подмлади с поне 5 години,наистинаБързо възстановяване и нека нослето те радва все повече с всеки изминал ден!П.С.качих още малко снимки.Все едно какъв е резултатът,важното е да сме щастливи и здрави след това))

Последно редактирано от DimchevaD : 15th November 2011 на 01:08
  #1153  
Стар 15th November 2011, 08:00
tititito tititito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 10
По подразбиране РИНО

Здравейте на всички,чета Ви но не съм писала във форума.Утре е денят на моята ринопластика и вече съм много притеснена немога да си събера ума.Джамбазов каза за операцията да си нося потник с тънки презрамки,от форума знам , че някои си носят студени компреси,капки за нос и разни др.медикаменти за отоци.Какво точно да си купя от аптеката като лекарства и как се приема.Благодаря Ви!
  #1154  
Стар 15th November 2011, 10:18
Аватара на Tytik 2
Tytik 2 Tytik 2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 70
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Josefinka Виж мнението
А някой чувал ли TGM, тя трябваше да ходи на преглед на 12/11. Надявам се всичко да й наред с нослето.
Здравей!За радост на някои и за съжаление на други,аз отново съм тук Консултацията ми мина и по думите на доцента нещата са ОК.Ако нещо по-конкретно те интересува на лични ще ти отговоря
  #1155  
Стар 15th November 2011, 10:34
Аватара на Tytik 2
Tytik 2 Tytik 2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 70
Post :)

Вече имаме благословията на доцента за съществуването на тази страница.От днес нататък администраторите на сайта ще поддържаме пламъка и ще се опитаме да бъдем максимално полезни : Добре дошли:
http://www.facebook.com/pages/%D0%94...84375481581063
  #1156  
Стар 15th November 2011, 10:52
Аватара на Tytik 2
Tytik 2 Tytik 2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 70
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tititito Виж мнението
Здравейте на всички,чета Ви но не съм писала във форума.Утре е денят на моята ринопластика и вече съм много притеснена немога да си събера ума.Джамбазов каза за операцията да си нося потник с тънки презрамки,от форума знам , че някои си носят студени компреси,капки за нос и разни др.медикаменти за отоци.Какво точно да си купя от аптеката като лекарства и как се приема.Благодаря Ви!
Първо искам да ти пожелая успех и да те успокоя,защото няма за какво да се тревожишВ добри ръце си!Преди операцията аз лично си купих единствено и само Хепароид зентива,с който започнах да се мажа 2 часа след операцията.В клиниката ще ти изпишат антибиотика и Стеримар.Хайде,отпусни душата и смело напред!)
  #1157  
Стар 15th November 2011, 12:04
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svoboda Виж мнението
Еее Рокси, честитооооо! Очарована съм, страхотен резултат! Направо невероятна промяна, миличка!
Само 2 дена остават до моята операция, стискайте палци да съм доволна, защото мен ужасно много ме е страх
Разбира се, стискаме палци!! Бъди спокойна и не се притеснявай за нищо. Къде, къде по-страшни неща има, а ние го правим за едната хубост. Довери се на доц. Джамбазов и дано да си доволна от резултата (а това зависи и от очакванията ти )
  #1158  
Стар 15th November 2011, 12:21
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tititito Виж мнението
Здравейте на всички,чета Ви но не съм писала във форума.Утре е денят на моята ринопластика и вече съм много притеснена немога да си събера ума.Джамбазов каза за операцията да си нося потник с тънки презрамки,от форума знам , че някои си носят студени компреси,капки за нос и разни др.медикаменти за отоци.Какво точно да си купя от аптеката като лекарства и как се приема.Благодаря Ви!
Тутик 2 ти отговори на въпроса, искам само да допълня, че освен потниче с тънки презрамки, ти трябват прибори за хранене, вода, много салфетки, тоал.хартия и мокри кърпи. Аз си носих четка и паста за зъби, но така и не ги ползвах Студени компреси и торбички за лед не успях да си купя, но сестрите бяха заредили хладилника предварително. Ако не си с придружител, помоли д-р Димитров да напише рецепта за антибиотика, за да си ги купиш преди операцията и да не се разкарваш до аптека на другия ден. Ако решиш можеш да си вземеш аулин, но дори и да не го направиш, в случай че имаш нужда от обезболяващо, сестрите няма да те оставят. Аз нямах болки!!! УСПЕХ!
  #1159  
Стар 15th November 2011, 12:31
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik 2 Виж мнението
Вече имаме благословията на доцента за съществуването на тази страница.От днес нататък администраторите на сайта ще поддържаме пламъка и ще се опитаме да бъдем максимално полезни : Добре дошли:
http://www.facebook.com/pages/%D0%94...84375481581063
Браво, Тутик! Ти си истинска нинджа! Страницата е много полезна за посетители от информационна гледна точка. Но ти си много ценна във форума, така че не го изоставяй! Фейсбук има своите предимства и е абсолютно необходим, но във форума определено се общува по-полезно, защото много хора препочитат да останат инкогнито, а не да им излиза на стената всеки коментар.. Благодаря за усилията на всички администратори и най-вече благодаря, че потърсихте благословия от доцента! Така е коректно и достойно!
  #1160  
Стар 15th November 2011, 13:50
Аватара на DimchevaD
DimchevaD DimchevaD не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 109
По подразбиране

Тутинце,силно се надявах,че ще се завърнеш,въпреки че по думите ти не звучеше така преди времеИ да кажа на другите,че дори и да съм другия администратор на страницата,всички заслуги за нейното съществуване и информацията са нейни,благодаря и,че ме удостои с тази честЦелувки!!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:28.