IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1171  
Стар 15th November 2011, 22:33
Аватара на Tytik 2
Tytik 2 Tytik 2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 70
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от XIKS Виж мнението
Титик ти си невероятен човек, радвам се, че те познавам, макар и само от форума. Хиляди прегръдки за теб.
От тези мили думи върхът на носа ми се повдигна още повече Шегувам се!Аз наистина ти благодаря сърдечно....Остави ме без думи.....Благодаря!
  #1172  
Стар 15th November 2011, 23:38
Аватара на DimchevaD
DimchevaD DimchevaD не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 109
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от shani Виж мнението
Мен нещо взе да ме хваща следоперационната депресия Нещо ми се вижда дълъг носа, отоците още има да спадат надявам се, но дължината надали ще се промени. Д-р Димитров ми каза до края на 1вия месец носа търпи по-драстични промени,и до 4-6 месец ще се променя минимално. При мен мина почти месец и ако е така дължината ще му се запази
Шани и аз бях така,депресия-чудесия!Връхчето се прибира,най-бавно спада отока по връхчето(поне по мои наблюдения).Имах същите притеснения като твоите,но бяха напразни.Приятели,които ме видяха след махането на лонгетата,а след това чак на 13 ноември се видяхме отново,потвърдиха,че промяната е голяма от тогава и много си ги обичам,защото ми казват истината-истински приятели.Най-добрата ми приятелка преди месец смяташе също като мен,че ми е мъничко по-дълъг от колкото трябва,но вече е на друго мнение като направи сравнението от тогава(виждаме се рядко).Бъди спокойна,желая ти бързо възстановяване и още по-красиво нослеДано поне малко да си по-спокойна,надявам се и други да имат подобни случаи и да ги споделят(за твое успокоение)!
  #1173  
Стар 16th November 2011, 09:09
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik 2 Виж мнението
и както каза Доц.Джамбазов нека бъдем полезни,а не агресивни..
Препрочитай си го отвреме навреме
  #1174  
Стар 16th November 2011, 13:08
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

tytik 2-добре дошла отново! Адмирации за това,което правиш! Винаги съм казвала,че за мен твоят нос е най-добрия,който съм виждала до момента,правен от доцента и наистина промяната е огромна! :***
suonsan-благодаря ти за грижата,аз все още изчаквам,въпреки,че промяната е много голяма до момента, хубавата новина е,че се променя и всеки ден става все по-добре
Рокси-нямам търпение да те видя
Аз пък не мога да разбера това да попиташ някого нещо и той изобщо да не реагира,да не отговаря......мисля,че този форум е преди всичко за взаимопомощ......,но здраве да е!
  #1175  
Стар 16th November 2011, 14:47
Аватара на Tytik 2
Tytik 2 Tytik 2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 70
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Препрочитай си го отвреме навреме
?!
  #1176  
Стар 16th November 2011, 14:52
Аватара на Tytik 2
Tytik 2 Tytik 2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 70
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Miss_ME Виж мнението
tytik 2-добре дошла отново! Адмирации за това,което правиш! Винаги съм казвала,че за мен твоят нос е най-добрия,който съм виждала до момента,правен от доцента и наистина промяната е огромна! :***
suonsan-благодаря ти за грижата,аз все още изчаквам,въпреки,че промяната е много голяма до момента, хубавата новина е,че се променя и всеки ден става все по-добре
Рокси-нямам търпение да те видя
Аз пък не мога да разбера това да попиташ някого нещо и той изобщо да не реагира,да не отговаря......мисля,че този форум е преди всичко за взаимопомощ......,но здраве да е!
Ееее,благодаря ти от сърце))Нека спрем със суперлативите до тук,че "някоя змия отново ще изсъска" и после пак ще има поставяне на етикети от рода на "злобни кучета"и т.н........)
  #1177  
Стар 16th November 2011, 15:53
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

MISS_ME, радвам се, че всеки ден става все по-добре..и накрая едно прекрасно красиво носле
Може би е нужно време за да се възприемеш, не нослето като носле, а изобщо как стои на твоето лице. От всички снимки, които видях, винаги "след" е хиляди пъти по-добре от "преди". Така се успокоявам и аз... само се вътря, оглеждам, отгоре, отдолу, отстрани и нищо не виждам Утре ще настъпи часът на истината и ще видя новия си фейс.
  #1178  
Стар 16th November 2011, 21:23
shani shani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DimchevaD Виж мнението
Шани и аз бях така,депресия-чудесия!Връхчето се прибира,най-бавно спада отока по връхчето(поне по мои наблюдения).Имах същите притеснения като твоите,но бяха напразни.Приятели,които ме видяха след махането на лонгетата,а след това чак на 13 ноември се видяхме отново,потвърдиха,че промяната е голяма от тогава и много си ги обичам,защото ми казват истината-истински приятели.Най-добрата ми приятелка преди месец смяташе също като мен,че ми е мъничко по-дълъг от колкото трябва,но вече е на друго мнение като направи сравнението от тогава(виждаме се рядко).Бъди спокойна,желая ти бързо възстановяване и още по-красиво нослеДано поне малко да си по-спокойна,надявам се и други да имат подобни случаи и да ги споделят(за твое успокоение)!
Благодаря ти за подкрепата Дил, ти си приятел Надявам се по-бързо да премина през тази фаза Преди риното и за миг не се бях притеснила, а сега какво ми стана Всеки ден е различен,единия ден подут на другият спаднал, може би затова съвсем се сдухах.
__________________
Големте победи не се постигат с първата битка...
  #1179  
Стар 16th November 2011, 22:08
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Хей, момичета, вече съм в Пловдив и хванах тук някакъв нет... Някой ако може бързо да ми каже за операцията къде трябва да отида? Малката Каспела ли? Къде точно там? Рецепция? После изследванията в голямата Каспела ли се правят и операцията?
  #1180  
Стар 16th November 2011, 22:30
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране здр

отиваш в Каспелапредполагам малката,в 8.00ч на рецепция и там ще ти кажат какво ,на къде..после сподели,че и мен ме чака))някои да има операция на 7.12?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:22.