IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2141  
Стар 13th February 2012, 23:37
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

[QUOTE=DanaG;767102]
Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Айде ся , искаш да кажеш че имате граничен контрол между щатите ли

Хаха, мерси Сю, успокои ме
Граничен контрол няма ако пътуваш с кола (въпреки че като си с другощатска регистрация обичат да спират за най-малкото съмнение, а с мене щото съм чужденка са особено мили и щателни). Но ако летиш като мен те сканират отвсякъде по правилата, речекираш багаж и т.н., а ако си и с лонгета съвсем ще им станеш симпатичен, така че няма как да скриеш лекарства. Професията ми е такава, че ако ме обвинят в нещо, различно от тривиално пътно нарушение, ще ми е адски трудно да си намеря работа, затова принципът ми е страх лозе пази и се радвам, че не се взимат дълго.

Налагало ми се е да пътувам с обезболяващи ,които са от групата на опиатите , но обикновено си нося рецептата с мен , макар че едва ли биха ми направили проблем като пътувам между БГ и Англия иначе на мен също ми искат чисто досие и ако имам някакви криминални прояви ще хвръкна от университета.
За едната ринопластика няма да ти предпишат кой знай какви обезболяващи , най много да ти предпишат нурофен или в най лошия случай ко-кодамол. Макар че всеки ще ти каже ,че болки след ринопластика няма!
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #2142  
Стар 13th February 2012, 23:40
Аватара на Tytik 2
Tytik 2 Tytik 2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 70
По подразбиране

[QUOTE=Susan;767407]
Цитирай:
Първоначално написано от DanaG Виж мнението


Налагало ми се е да пътувам с обезболяващи ,които са от групата на опиатите , но обикновено си нося рецептата с мен , макар че едва ли биха ми направили проблем като пътувам между БГ и Англия иначе на мен също ми искат чисто досие и ако имам някакви криминални прояви ще хвръкна от университета.
За едната ринопластика няма да ти предпишат кой знай какви обезболяващи , най много да ти предпишат нурофен или в най лошия случай ко-кодамол. Макар че всеки ще ти каже ,че болки след ринопластика няма!
При мен болка имаше:/
  #2143  
Стар 14th February 2012, 00:04
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Tytik 2 дори и да има контролира се лесно с съвсем обикновени обезболяващи и едва ли ще и се налага да купува лекарства които са под специален лекарски контрол
Между другото малко са хората които се оплакват от болка след ринопластика! Може да имаш лека болка и не за дълго ,но не и нещо нетърпимо и дни наред.
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #2144  
Стар 14th February 2012, 02:34
kraska_n kraska_n не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 16
По подразбиране Снимки

Лудите клавиши , имам снимки , но са малко... обещавам да кача още, а до тогава ... :

http://krasionka.snimka.bg/arts/rinoplastika.654185

парола : 122333

annnna,
  #2145  
Стар 14th February 2012, 05:56
Аватара на DanaG
DanaG DanaG не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Краска, страхотна си! Джамбазов май става все по-добър
  #2146  
Стар 14th February 2012, 11:10
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Браво, Краска! Много хубав резултат, верно става все по-добър док.
  #2147  
Стар 14th February 2012, 11:17
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Честито, Краска! Много красиво носле ти е направил професора
  #2148  
Стар 14th February 2012, 12:29
kraska_n kraska_n не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 16
По подразбиране

Благодаря момичета )) Пожелавам на всички , които са решили да се подложат на ринопластика, моето щастие Въпреки отоците и кръвоизливите по лицето ми , които изчезват супер бавно(поне при мен), съм толкова доволна и с всеки изминал ден виждам едно все по-красиво и уникално носленце

За болката, искам да кажа , че при мен нямаше такава. Не съм взимала никакви лекарства ... Чувството по-скоро беше на тежест , все едно съм препила предната вечер в бара , гладна бях, а ми беше трудно да се храня , ... отоците , от които не можех да си отворя очите и това че бях много отпаднала .. виеше ми се свят ..., но пак казвам - болка не изпитах, а от нея се страхувах най - вече

Последно редактирано от kraska_n : 14th February 2012 на 13:25
  #2149  
Стар 14th February 2012, 12:48
Аватара на tanydj
tanydj tanydj не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 130
По подразбиране

kraska_n, Честито носле и от мен!!! Изглежда мн добре!
Разкажи ни, моля те, какво точно ти е правено???
Желая ти бързо възстановяване
  #2150  
Стар 14th February 2012, 13:47
Аватара на aleina84
aleina84 aleina84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 54
По подразбиране

Kraska нослето ти е станало разкошно,хайде честито и от мен споделям радоста ти дано и ние се сдобием с нослета като твоето
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:33.