IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #641  
Стар 11th October 2011, 14:31
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TGM Виж мнението
Ето ме!Да не си мислите,че темата с леда ще мине без мен?!хахахахахаха))Всеки да ходи да се оперира както му дойде от вътре и както намери за добре.Това е моето мнение.С придружител или не,с лед или без лед все тя.Отоци и синини има,дискомфорт също.Сега да ви се похваля колко прекрасен е носът ми и какви златни ръце има Джамбазов.Всички забелязаха промяната и положителните отзиви валят.Чувствам се страхотно))
TGM - Това е перфектният нос за теб....просто си е ТВОЕТО носле! Да не говорим, че док го е направил така, че никой не може да разбере, че е бил пипан, стои толкова естествено...сякаш си се родила с него! Наистина доц.Джамбазов има златни ръце...дай Боже всекиму!
yoUbe - Благодаря ти, ти си знаеш
  #642  
Стар 11th October 2011, 14:34
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Честито носле и от мен Гери, бързо възстановяване и страхотни резултати ти пожелавам.
  #643  
Стар 11th October 2011, 14:40
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Гери, честито и от мен!
А за гълтането на кръв и съсиреци какво казват? И тази температура? Пиеш ли нещо?
  #644  
Стар 11th October 2011, 14:43
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Тутенцее, пусни някоя нова снимка, моля те! Влизам по 63 пъти и все на 33-та страница, на която има линк към албума, ама нъц! D А как се чувстваш, нещо трябва ли да се прави още или вече само ще хубавееш?

Последно редактирано от Mim Che : 11th October 2011 на 14:58
  #645  
Стар 11th October 2011, 16:41
Аватара на veroniii
veroniii veroniii не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SURINKA Виж мнението
Здравейте! Днес се обадих на посоченият телефон за записване, за консултация и ми казаха, че записванията за месец ноември започват от 18.10.11г., тъй като графикът за октомври е пълен!
това значи ли, че ако се обадя днес или в Събота за час, за консултация (ако искам да си запиша час за преглед) ще ми кажат да звънна пак, след 18-ти ?
  #646  
Стар 11th October 2011, 17:08
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от veroniii Виж мнението
това значи ли, че ако се обадя днес или в Събота за час, за консултация (ако искам да си запиша час за преглед) ще ми кажат да звънна пак, след 18-ти ?
Според мен означава, че на 18-ти в 17ч трябва да започнеш да звъниш. Аз така направих на 16-ти септември.
  #647  
Стар 11th October 2011, 18:14
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Гери, ама как така в хода на операцията, изведнъж си имала крива носна преграда?Това не се ли вижда на снимката още в началото?
Към оперираните-сега кога се променя времето и застудява имате ли болка в носа?
  #648  
Стар 11th October 2011, 20:06
shani shani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 64
По подразбиране

Честито носле Гери ! Изкарала си голям късмет с операцията, не мисля че досега някой се е уреждал толкова бързо за дата. За момичетата , които питаха дали става бързо бих им препоръчала да се въоражат с търпение ! Моята консултация беше на 21.05.11 , а доцента ми предложи дата за операция за 13.10. или 18.10., аз избрах втората.
Много ме успокои за придружителя, и аз ще съм сама . Ако буйствам да ме усмиряват, това е положението
__________________
Големте победи не се постигат с първата битка...
  #649  
Стар 11th October 2011, 20:10
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sky05 Виж мнението
Гери, ама как така в хода на операцията, изведнъж си имала крива носна преграда?Това не се ли вижда на снимката още в началото?
Към оперираните-сега кога се променя времето и застудява имате ли болка в носа?
Аз лично да!Опъва ми и го чувствам прекалено сух,но това с времето ще отшуми.Все още не мога да го усетя като собствения си нос.По-скоро имам чувството,че е притурка на лицето ми.Като чуждо тяло.
  #650  
Стар 11th October 2011, 20:20
Аватара на aleina84
aleina84 aleina84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 54
По подразбиране

Честито носле Гери,важното е ,че вече мина най-трудното и сега остава да се възтановиш бързо,което ти го пожелавам искренно и да се радваш на едно хубаво носле.На мен също ще ми изправя носна преграда,върха няма да се пипа,но когато го попитах дали ще го скъсява ми каза,че ще реши на момента,но ми се стори странно,защото според мен има нужда да се скъси.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:31.