IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th February 2019, 12:09
Kuma Lisa Kuma Lisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 27
По подразбиране Клиника ВИТА мнения?

Здравейте момичета. От има няма 3 месеца вече проучвам импланти, лекари и цени. Първо бях на консултация при Николай Георгиев и както всички тук са казвали, беше точно все едно съм си пуснала видео запис за 10 минути и ме прати при секретарката да си запазва час. Както и да е за него, не почувствах да е моят лекар нито отношението което искам. Много мои познати вече ми казаха че има много оплаквания от него и несполучливи резултати.

После си запазих час за консултация при Ильо Стоянов, за която все още чакам вече 3-ти месец.

Попаднах на клиника Вита защото много познати ми казаха за д-р Динев и Кънев и колко са доволни от тях и особено от Динев - не само за гърди, а и други процедури като повдигане на дупето и пластики на лицето.

Цените във Вита са наистина ниски, дори сега има промоция от д-р Христов до края на Март - 5000 лв всичко включено, но не знам с какви импланти. Във Вита работят противно на твърденията, които съм чела тук с хубави импланти като Аллерган, Ментор и Мотива и не само. Най - високата цена при Динев и Кънев е 3600 Евро.

Не ме разбираите погрешно, не клоня към тях заради цената, а защото не виждам смисъл да плащам за същата услуга и импланти 11 000 лв когато мога да платя 7000 и резултата да е по-сполучлив и отношението много по-внимателно. Все пак отивам да ти платq не малко пари за нещо което ще седи в тялото ми с години - очаквам поне да проведеш разговор с мен, а не да ми кайеш неща които вече знам и да ме пратиш при секретарката.....

Това, което чувам напоследък е за д-р Василев в същата клиника. Все повече пациентки и всичките повече от щастливи.

Да обобщя - ще се радвам да ми дадете мненията си за гореспоменатите хирурзи - Христов, Василев, Динев и Кънев и за самата клиника разбира се. Много ще се радвам на отоговорите ви, защото вече се побърках от четене и гледане. Благодаря ви!!

Последно редактирано от Kuma Lisa : 28th February 2019 на 12:17
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th February 2019, 15:13
Andi89 Andi89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 5
По подразбиране

Аз мисля да си изчакате консултацията при Ильо Стоянов И аз чакх 4 месеца и 20дни, но не съжалявам. Консултацията беше много кратка, но веднага рязбрах,че това е моят лекар. Сега си чакам операцията, вече не толкова време,а само месец
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th February 2019, 19:46
Aleks27 Aleks27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 22
По подразбиране

И аз мисля, че трябва да изчакате консултацията при д-р Стоянов. Аз също чаках толкова за консултацията и още толкова за операция. Не съм посещавала друг хирург, за което не съжалявам. Още през първите 5 минути от прегледа вече бях установила, че д-р Стоянов е моят човек, както се казва. Хайде стигс съм го хвалила, че ще ме обвините в реклама. Успех с изборът на хирург!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th February 2019, 21:25
Andi89 Andi89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aleks27 Виж мнението
И аз мисля, че трябва да изчакате консултацията при д-р Стоянов. Аз също чаках толкова за консултацията и още толкова за операция. Не съм посещавала друг хирург, за което не съжалявам. Още през първите 5 минути от прегледа вече бях установила, че д-р Стоянов е моят човек, както се казва. Хайде стигс съм го хвалила, че ще ме обвините в реклама. Успех с изборът на хирург!
Алекс, не знам дали мога да ти пращам лично съобщение. Как мина операцията при теб и може ли снимки на имейл, видях че си пращала. Ani00@mail.bg. Благодаря ти
Отговори с цитат
  #5  
Стар 1st March 2019, 09:26
Kuma Lisa Kuma Lisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 27
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Andi89 Виж мнението
Аз мисля да си изчакате консултацията при Ильо Стоянов И аз чакх 4 месеца и 20дни, но не съжалявам. Консултацията беше много кратка, но веднага рязбрах,че това е моят лекар. Сега си чакам операцията, вече не толкова време,а само месец
Здравей, и аз се бях насочила към него, но все чувам че ги правел с растояние и имам прятелка, която се оперира при него и каза че не е 100% доволна, няма да си прави реоперация, но знае че трябва защото не ок. Не съм ги виждала, не мога да кажа, но тези които съм са с растояние. И съм наясно че растоянието завси от физиката и самото разположение на самите гърди първоначално, и все пак...

Aleks, Удобно ли е да пратиш снимки и на мен, много ще съм благодарна.. anna.t.todorova@gmail.com

Последно редактирано от Kuma Lisa : 1st March 2019 на 16:24
Отговори с цитат
  #6  
Стар 1st March 2019, 15:41
Andi89 Andi89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 5
По подразбиране

Точно за разстоянието го попитах на консултацията, каза че не зависи от операцията. Записана съм в края на март, ще видим...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 1st March 2019, 16:20
Kuma Lisa Kuma Lisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 27
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Andi89 Виж мнението
Точно за разстоянието го попитах на консултацията, каза че не зависи от операцията. Записана съм в края на март, ще видим...
и въпреки това трябва да кажа, че повечето снимки на сайта му ми допадат като резултат преди и след. Ти беше ли на консултация при някой друг или само при него?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st March 2019, 17:26
Andi89 Andi89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 5
По подразбиране

Само при него.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 2nd March 2019, 11:22
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

И аз съм била само при Стоянов на консултация.Преди години и аз мислех за Кънев,Пеев,Ковачев,но се отказах.А и няколко дами от форума ме посъветваха да отида при Стоянов.
В интерес на истината има оплаквания и от него,факт,но то зависи и какви очаквания е имала пациентката.Ние може много неща да искаме и очакваме,а те да не може да станат.И нашата физика има значение все пак.
Като минус отчитам кратката консултация от 15 мин.Поне моята беше толкова,понеже той бързаше за операция.Все пак мисля,че трябва да е малко по-дълга.Хората са различни.Някои като мен имат много въпроси и искам да си ги задам.Имам кисти в гърдите и не знам какво ще се случи с тях при операцията.Попитах го,но той набързо каза,не са проблем и това беше.
Тези дни звъннах за нова дата за консултация и попитах дали пак ще е толкова кратка.Казаха ми да,вие сте за доуточняване,15 мин. са предвидени.
Ами тя първата ми беше около 10 мин.
Иначе аз не бих избрала лекаря по това че консултацията му е дълга.За мен е важно да е добър,не да ми говори дълго.Да,бих искала да ми се обясни всичко подробно,но по- важно ми е да е добър.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 4th March 2019, 16:27
malinka21 malinka21 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2019
Мнения: 4
По подразбиране

Аз се оперирах при Кънев на 26.02.2019г.
От операцията и доктора съм много доволна. Възстановявам се обаче наистина много бавно. Днес- 5-ти ден, все още ми е много трудно да ставам сама и боли. Ходя сгъната на две, т.е. не може да става дума за работа или излизания.
Анестезиолога е перфектен, все едно не бях слагана под упойка.
Сега за сама болница. Добре, че платихме мъжът ми да остане с мен през нощта....
Обезболяващите бяха много слаби и много нарядко, такива болки изтърпях, беше мъчение. А съм раждала. Може би само с това мога да сравня.
С една дума-нямаше да се справя ако не беше мъжа ми с мен, да ме вдига, да ме води до тоалетната, три пъти колабирах, заради ниско кръвно.
Храната не е ОК, но това едва ли има значение.
И понеже си говорите за разстояние между гърдите-аз си бях с огромно -4 пръста. След операцията е оправено и вече е два мои тънки пръста, изглежда перфектно и Кънев специално избра профила да е разлат, за да оправи това разстояние.

Последно редактирано от malinka21 : 4th March 2019 на 16:30
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КлиникаВИТАмнения
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:35.