IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #291  
Стар 1st June 2011, 15:04
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Звучиш доста несигурно. Постовете ти са хаотични. И ако доктора, който си избрала не ти вдъхва доверие не знам къде си тръгнала да се оперираш. Аз не съм имала никакви проблеми с него нито преди нито след операцията. Мисля, че и другите момичета, които е оперирал също.
Отговори с цитат
  #292  
Стар 1st June 2011, 22:59
soletebg soletebg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 21
По подразбиране

Права беше,говорих с Кънев,другата седмица е операцията. Избрах Макган нетреи 365 кубика надмускулно. Бях се шашнала че мина много време и незнаех дали е нормално да се чака по толкова. За доктора немога да кажа нищто лошо,прие ме много любезно.Сега да се надявам че сме направили добър избор и всичко ще е наред.
Отговори с цитат
  #293  
Стар 1st June 2011, 23:07
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от soletebg Виж мнението
надмускулно.
Това защо ? Ти ли поиска този метод или доктора ти го предложи и с какви аргументи ?
Почети малко за този метод
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #294  
Стар 1st June 2011, 23:11
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от soletebg Виж мнението
Права беше,говорих с Кънев,другата седмица е операцията. Избрах Макган нетреи 365 кубика надмускулно. Бях се шашнала че мина много време и незнаех дали е нормално да се чака по толкова. За доктора немога да кажа нищто лошо,прие ме много любезно.Сега да се надявам че сме направили добър избор и всичко ще е наред.
Сигурна ли си,че става въпрос за надмускулно позициониране на имплантите?Ти ли си избра този метод или докторът има някои съображения?Питам те,защото вече огромен процент от хирурзите предпочитат подмускулния вариант...или можеби при теб се налага надмускулният?
Отговори с цитат
  #295  
Стар 1st June 2011, 23:22
soletebg soletebg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 21
По подразбиране

Докотра ми го предложи,раждала съм и гърдите ми са с птоза.Честно казано,вече почти не срещтам никое момиче с надмускулно,но предполагам че в моя случай ще е по добре така
Отговори с цитат
  #296  
Стар 1st June 2011, 23:40
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от soletebg Виж мнението
Докотра ми го предложи,раждала съм и гърдите ми са с птоза.Честно казано,вече почти не срещтам никое момиче с надмускулно,но предполагам че в моя случай ще е по добре така
Защо смяташ, че ще е по-добре ? Тук поне половината сме раждали и сме били с увисване преди операцията.
Мен точно птозата ме накара да се оперирам. С надмускулното само ше я направите още по-явна и видима
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #297  
Стар 1st June 2011, 23:42
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от soletebg Виж мнението
Докотра ми го предложи,раждала съм и гърдите ми са с птоза.Честно казано,вече почти не срещтам никое момиче с надмускулно,но предполагам че в моя случай ще е по добре така
Аз съм силно озадачена,че е избран този методПтозата след надмускулното поставяне,сме я обсъждали многократно във форума....обмислете го с доктора

Последно редактирано от mishelle1607 : 1st June 2011 на 23:46
Отговори с цитат
  #298  
Стар 1st June 2011, 23:46
soletebg soletebg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 21
По подразбиране

lily.ana наистина постовете ми са хаотични за първи път пиша във форума. Що се отнася до Кънев имам му доверие просто се притесних защото операцията се забави и незнаех дали е нормално. От друга страна си мисля че винаги е добре да поговорш с някой който вече е минал по този път

Последно редактирано от soletebg : 2nd June 2011 на 00:31
Отговори с цитат
  #299  
Стар 1st June 2011, 23:53
soletebg soletebg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 21
По подразбиране

Благодаря момичета,ще поговоря с доктора.Имам все още време за да взема решение.За това имам нужда и от вашите мнения и съвети
Отговори с цитат
  #300  
Стар 2nd June 2011, 06:02
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от soletebg Виж мнението
Докотра ми го предложи,раждала съм и гърдите ми са с птоза.
И аз бях с доста изразена птоза преди операцията и имплантите са ми под-мускула.
Обмисли го добре и прочети (назад в темите има доста инфо за методите)преди да решиш.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивкоКъневМолядайтеповечеинфо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:29.