IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 15th December 2010, 13:58
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

За каква цел ти трябват имуностимулаторите Констанс? Видях по-предишни коментари, че търсите информация за Асил. Доколкото знам това е сребърна вода и е мощен имуностимулатор. Но за него съм чела противоречичи мнения в двете крайности - от много доволни, до хора, които го отричат тотално, поради наслагвания в организма на сребро.
А клеевата тинктура това е прополис. Също го водят мощен имуностимулатор помагащ за много и различни болести. Иначе съм съгласна с предишни коментари, че имунната система трябва да се поддържа и от вътре и отвън. Йогата и огненото дишане помагат много, също много естествени витамини - ябълки, киви, банани, авокадо, спанак, коприва, чесън, зеле и др. Аз лично се опитвам да хапвам повечко плодове и зеленчуци и да си добавям витаминитие оттам, с йогата не съм толкова редовна, но се опитвам и там поне 2 пъти в месеца да посещавам, осъзнавайки че е малко, но ....
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #132  
Стар 15th December 2010, 19:31
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Siqana
Аз лично се опитвам да хапвам повечко плодове и зеленчуци и да си добавям витаминитие оттам.
Повечето хора се залъгват и си мислят,че приемат кой знае какви витамини.Само че истината е друга.Веднъж откъснат плода той още същата минута започва да губи ценните си качества.Да не мислите,че бананите имат много Б12,докато дойдат до българия те умират стотици пъти.Ами висенето им по магазините?Храната никога не е била достатъчна за един организъм да си набави нужните неща и невъзможно да се приеме в такива количества,от които едно тяло има нужда.За това са създадени добвките
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #133  
Стар 15th December 2010, 22:54
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Siqana
За каква цел ти трябват имуностимулаторите Констанс? Видях по-предишни коментари, че търсите информация за Асил. Доколкото знам това е сребърна вода и е мощен имуностимулатор. Но за него съм чела противоречичи мнения в двете крайности - от много доволни, до хора, които го отричат тотално, поради наслагвания в организма на сребро.
А клеевата тинктура това е прополис. Също го водят мощен имуностимулатор помагащ за много и различни болести. Иначе съм съгласна с предишни коментари, че имунната система трябва да се поддържа и от вътре и отвън. Йогата и огненото дишане помагат много, също много естествени витамини - ябълки, киви, банани, авокадо, спанак, коприва, чесън, зеле и др. Аз лично се опитвам да хапвам повечко плодове и зеленчуци и да си добавям витаминитие оттам, с йогата не съм толкова редовна, но се опитвам и там поне 2 пъти в месеца да посещавам, осъзнавайки че е малко, но ....
Няма нищо общо със сребърната вода. Не е течност и не е продукт на човешката дейност.
Отговори с цитат
  #134  
Стар 16th December 2010, 09:23
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Повечето хора се залъгват и си мислят,че приемат кой знае какви витамини.Само че истината е друга.Веднъж откъснат плода той още същата минута започва да губи ценните си качества.Да не мислите,че бананите имат много Б12,докато дойдат до българия те умират стотици пъти.Ами висенето им по магазините?Храната никога не е била достатъчна за един организъм да си набави нужните неща и невъзможно да се приеме в такива количества,от които едно тяло има нужда.За това са създадени добвките
Ако трябва да сме точни, това важи и за добавките... Примерно една от тях съдържа "екстракт от люспи и семки на грозде" - да не мислиш, че откъсват гроздето и веднага се действа за да направят някакъв си продукт...
Отговори с цитат
  #135  
Стар 16th December 2010, 19:29
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mindbender
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Повечето хора се залъгват и си мислят,че приемат кой знае какви витамини.Само че истината е друга.Веднъж откъснат плода той още същата минута започва да губи ценните си качества.Да не мислите,че бананите имат много Б12,докато дойдат до българия те умират стотици пъти.Ами висенето им по магазините?Храната никога не е била достатъчна за един организъм да си набави нужните неща и невъзможно да се приеме в такива количества,от които едно тяло има нужда.За това са създадени добвките
Ако трябва да сме точни, това важи и за добавките... Примерно една от тях съдържа "екстракт от люспи и семки на грозде" - да не мислиш, че откъсват гроздето и веднага се действа за да направят някакъв си продукт...
Тези,които аз приемам имат най-новата технология за запазване качеството им.Но разбира се недоверието в човек е доста дълбоко
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #136  
Стар 17th December 2010, 09:35
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

А ти откъде си сигурна как се приготвят? На базата на какво твърдиш за качеството им?
Отговори с цитат
  #137  
Стар 17th December 2010, 19:47
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mindbender
А ти откъде си сигурна как се приготвят? На базата на какво твърдиш за качеството им?
Една леля на моя позната се върна от Франция в отпуск.Разказа всичко за реда и качеството.
Някъде бях постнала видео,ще го потърся
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #138  
Стар 17th December 2010, 19:51
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

http://www.dailymotion.com/video/xe8...e-group-a_tech

Че тази леля работи там и може да потвърди всичко,но лично за мен и хората,които ги употребяват няма нужда
Доказателства искат хората,които не вярват.Аз лично нямах никаква инфо преди да почна и реших да пробвам,защото без опит не исках да отричам нищо.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #139  
Стар 18th December 2010, 21:47
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Нищо не казвам за продуктите които пиеш, но последните ти постове говориш за вяра, а тук влизаме в друга зона - нали не обсъждаме религиозни теми.
Просто хората се съмняват и колкото повече се мъчиш да ги убеждаваш без независими информации повече се съмняват.
Отговори с цитат
  #140  
Стар 19th December 2010, 06:38
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от konstans
Нищо не казвам за продуктите които пиеш, но последните ти постове говориш за вяра, а тук влизаме в друга зона - нали не обсъждаме религиозни теми.
Просто хората се съмняват и колкото повече се мъчиш да ги убеждаваш без независими информации повече се съмняват.
Не съм религиозна и грешно разбираш,но твоя си работа.Далеч съм да убеждавам някой в нещо
Просто пиша коментари с моите мнения,дали някой вярва-не е важно.Който иска пробва,който не иска пише негативно
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подсилваненаимуннатасистема
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:18.