IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 26th September 2007, 12:27
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

Ласка, пиши моля те, какъв протеин си си взела. в една от темите изчетох, че е много важно да се види да няма въгрехидрати в протеина, ама като всички са подсладени, как може да няма въглехидрати...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 26th September 2007, 14:14
laska laska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 158
По подразбиране

Моя протеин е на nutrim .Няма въглехидрати а подсладители и на 150 гр има около 600 кал.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 26th September 2007, 18:34
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

И аз ще направя лунната, но след нея продължавам на НВД. Имам чувството, че тази на Байкова не е за мен, бързо ще ми омръзне.
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #14  
Стар 26th September 2007, 22:54
Listen Listen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 20
По подразбиране

Само 28 мин. след началото на лунната диета щях да съгреша много брутално с нещо много вкусно. Вече го бях вкарала в устата си и имах огромна морална дилема, дали да го глътна или да го изплюя. В крайна сметка го изплюх, изпих една огромна чаша студена вода и почти ми мина.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 28th September 2007, 07:16
laska laska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 158
По подразбиране

Успях! :P Приключих 4 дневната протеинова диета и тази сутрин на гладно отчетох мечтания от години резултат 56кг. Толкова се радвам че днес ще ям нормална храна ,че бързам да се похваля .Смятам вече повече кростренажор и по-малко диета за да запазя резултата.Довечера ще се почерпя с вино за успеха.Пожелавам на всички успех!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 28th September 2007, 11:39
denissse denissse не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 598
Изпратете съобщение чрез ICQ до denissse
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от laska
Успях! :P Приключих 4 дневната протеинова диета и тази сутрин на гладно отчетох мечтания от години резултат 56кг. Толкова се радвам че днес ще ям нормална храна ,че бързам да се похваля .Смятам вече повече кростренажор и по-малко диета за да запазя резултата.Довечера ще се почерпя с вино за успеха.Пожелавам на всички успех!

laska, а колко кг беше преди протеиновата? Колко си свалила за тези 4 дни?
__________________
Обичай не този, който ти казва "Обичам те", а този, който те пита "Обичаш ли ме?"
Отговори с цитат
  #17  
Стар 28th September 2007, 12:01
laska laska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 158
По подразбиране

За около 2 месеца направих протеиновата 3 пъти -1вия път за 5 дни втория за 3 и сега за 4.Между гладуванията си ядях нормално без много мазно сладко и хляб.Първия път свалих 2,5 кг 2 и 3 път по2 кг.Общо за 2та месеца 8кг Сега пак смятам да огранича сладкото ,мазното и хляба и както споменах кростренажор,но няма да прекалявам в ограниченията,защото забелязах че косата ми пада много.Вече взех лекарства за косопад но и ще поотпусна малко душичката.Заслужавам го.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 28th September 2007, 12:35
Listen Listen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 20
По подразбиране

laska, определено го заслужаваш! Завиждам ти за волята- 2 месеца ограничение. Евала на всички хора, които избират бавните, сигурни и полезни начини да отслабнат. Аз не мога така.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 28th September 2007, 12:43
laska laska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 158
По подразбиране

Благодаря
Отговори с цитат
  #20  
Стар 28th September 2007, 12:44
Listen Listen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 20
По подразбиране

Впрочем аз издържах успешно лунната диета. След това обаче ядох зеле и торта. Което май обезсмисля гладуването леко. От днес започнах диетата на Баева. Много си забравям часовете и още днес я наруших. Първият път ядох само мляко, втория път ядох само ябълка, третия път пак така. Четвъртото хранене обаче ще го направя като хората.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хайдедаотслабнемзаедно
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:42.