IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Красота


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #51  
Стар 28th January 2008, 20:43
denissse denissse не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 598
Изпратете съобщение чрез ICQ до denissse
По подразбиране

епилатора ми има представка за махане на мустак, ама ме е страх да пробвам, някои пробвал ли е от вас много ще ми е полезно ако някои има такъв опит и сподели
__________________
Обичай не този, който ти казва "Обичам те", а този, който те пита "Обичаш ли ме?"
Отговори с цитат
  #52  
Стар 28th January 2008, 21:07
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Тя тази приставка не е ли за триъгълник?
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #53  
Стар 28th January 2008, 21:59
denissse denissse не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 598
Изпратете съобщение чрез ICQ до denissse
По подразбиране

ми може и за триъгълник пише - за премахване нежеланите косми от лицето и други чувствителни зони, а има и специална за триъгълник. Епилатора ми е Silk epil Xelle, много сам доволна от него ама не смея да си махна мустака
__________________
Обичай не този, който ти казва "Обичам те", а този, който те пита "Обичаш ли ме?"
Отговори с цитат
  #54  
Стар 28th January 2008, 22:11
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

а искам да попитам тези, които използват кола маската на Jancar или някоя подобна - за да я използваш нужно ли е да чакаш косъмчетата да станат по-дълги или не?
Отговори с цитат
  #55  
Стар 28th January 2008, 22:15
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Е, все пак трябва да са достатъчно дълги, за да залепнат за коламаската
Отговори с цитат
  #56  
Стар 29th January 2008, 12:31
Gera_B Gera_B не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 133
По подразбиране

а искам да попитам тези, които използват кола маската на Jancar или някоя подобна - за да я използваш нужно ли е да чакаш косъмчетата да станат по-дълги или не?

Аз специално не успях да премахна всичко с една интервенция /на триъгълника поне/, защото доста ме заболя и реших да опитам пак след няколко дни. И така се получи, че сега всяка седмица правя кола маска там, защото растежа на косъмчетата става в различен период. И може би така е по-добре, защото ми се струва по-ефективно за по-дълго време. Не се налага да чакам да стана " Мата-Космата" до следващата процедура. Но за сметка на това кожата е невероятна гладка и мека през цялото време. Чак се чудя на себе си къде ми е бил акъла да се занимавам с бръснене толкова време, при положение, че ефекта трае само 1-2 дни..?
Отговори с цитат
  #57  
Стар 29th January 2008, 19:32
denissse denissse не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 598
Изпратете съобщение чрез ICQ до denissse
По подразбиране

момичета, никои ли не е пробвал с представката за мустак на епилатора си?
__________________
Обичай не този, който ти казва "Обичам те", а този, който те пита "Обичаш ли ме?"
Отговори с цитат
  #58  
Стар 30th January 2008, 14:07
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Първият път, когато си махнах мустака беше преди около 5-6 години с епилатора - джаста праста, умрях от болка. После продължих с пинсета. Сега като ви чета коментарите относно домашната кола маска, май и аз ще взема да пробвам
Лазерно премахване става само ако са по-дебели и тъмни, иначе не. Една приятелка се подлага на такива процедури.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 30th January 2008, 14:51
Gera_B Gera_B не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 133
По подразбиране

Никога не съм пробвала с епилатор, струва ми се, че болката ще е прекалено гадна, като се има предвид, че с епилаторите почти винаги се усеща някакво скубане. Доста време си играех с пинсетата, което също си е гадно, освен че никак не е ефективно. Опитвала съм и с депилатоари, но това на практика си е живо бръснене. За мен кола-маската си остава най-бърза /едно рязко дръпване и готово/, най-ефективна и с най-малко странични ефекти.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 31st January 2008, 13:58
plamen4eto plamen4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Аз искам да попитам, когато за пръв път си махнете мустака не остава ли по бяло самото място над устната? Искам да си го махна,на сякаш ме е страх да не заприличам на плашило в лицето!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Махателисимустака
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:57.