IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th May 2008, 16:13
denissse denissse не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 598
Изпратете съобщение чрез ICQ до denissse
По подразбиране Тунис или Египет

Някой ходил ли е там на море и кое бихте ми препоръчали от двете. Двоумим се с мъжо и не знаем къде е по-хубаво, то и на двете места ще е ново за нас и интересно, но ще съм благодарна някой ако има впечатления и препоръки да пише Благодаря за което
__________________
Обичай не този, който ти казва "Обичам те", а този, който те пита "Обичаш ли ме?"
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th May 2008, 16:18
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране Re: Тунис или Египет

Цитирай:
Първоначално написано от denissse
Някой ходил ли е там на море и кое бихте ми препоръчали от двете. Двоумим се с мъжо и не знаем къде е по-хубаво, то и на двете места ще е ново за нас и интересно, но ще съм благодарна някой ако има впечатления и препоръки да пише Благодаря за което
египет ако е заради морето
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th May 2008, 16:28
denissse denissse не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 598
Изпратете съобщение чрез ICQ до denissse
По подразбиране

За Египет ми казаха, че имало много атентати срещу туристи и сега ги събирали на групи и така ги разкарвали, предвождани от джипове и автомати. Не знам колко е вярно, ама малко ме притеснява това, даже не малко. За това и събирам мнения преди да решим какво да правем.
__________________
Обичай не този, който ти казва "Обичам те", а този, който те пита "Обичаш ли ме?"
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th May 2008, 16:32
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

В Египет наистина охраняват туристите, и мен така са ме охранявали.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th May 2008, 16:32
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

след последния атентат от преди две години май,не се е случвало или поне аз не съм чул,но иначе ескорт си има и хич да не ви пука,в самите курорти дори местните които работят и живеят трудно ги пускат и ги проверяват
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th May 2008, 16:38
denissse denissse не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 598
Изпратете съобщение чрез ICQ до denissse
По подразбиране

май ще ходим в Тунис така като гледам
__________________
Обичай не този, който ти казва "Обичам те", а този, който те пита "Обичаш ли ме?"
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th July 2008, 00:38
Аватара на otherdeadangel
otherdeadangel otherdeadangel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Heaven&Hell
Мнения: 91
По подразбиране

Ходила съм и на двете места - Египет ти препоръчвам на сто процента пред Тунис.В Тунис много крадат,а и законите и санкциите са доста по-солени и гадни.В Египет ходих февруари - доста добре изкарахме с гаджето,нямаше кой знае какви грижи,храната е добра,ама гледай по възможност хотела да не е под 4 звезди - ние бяхме в Хургада - Steigenberger Al Dau Beach Hotel Red Sea се казваше хотела,беше страхотен /и без това е немски де/.Обаче в Египет не се давай и не се подлъгвай под никакви обещания и яко да се пазарите с мъжа ти,ако ви предлагат нещо,не отстъпвайте...Иначе на море в Хургада е доста готино,другия курорт в Египет с море - Шарм ел Шейх,също е добър.Но в Тунис не ходете - ще се попрецакате.Дано съм била от полза.
__________________
Всеки един ден нещо изниква пред мен,някой трябва да плати за малките неща.Мога да се пазаря със Съдбата,но не и с малките неща...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th July 2008, 00:40
Аватара на otherdeadangel
otherdeadangel otherdeadangel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Heaven&Hell
Мнения: 91
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от otherdeadangel
Ходила съм и на двете места - Египет ти препоръчвам на сто процента пред Тунис.В Тунис много крадат,а и законите и санкциите са доста по-солени и гадни.В Египет ходих февруари - доста добре изкарахме с гаджето,нямаше кой знае какви грижи,храната е добра,ама гледай по възможност хотела да не е под 4 звезди - ние бяхме в Хургада - Steigenberger Al Dau Beach Hotel Red Sea се казваше хотела,беше страхотен /и без това е немски де/.Обаче в Египет не се давай и не се подлъгвай под никакви обещания и яко да се пазарите с мъжа ти,ако ви предлагат нещо,не отстъпвайте...Иначе на море в Хургада е доста готино,другия курорт в Египет с море - Шарм ел Шейх,също е добър.Но в Тунис не ходете - ще се попрецакате.Дано съм била от полза.
И това с атентатите е отдавна разрешен проблем,няма такива опасности...
__________________
Всеки един ден нещо изниква пред мен,някой трябва да плати за малките неща.Мога да се пазаря със Съдбата,но не и с малките неща...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 4th September 2008, 15:11
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

МАЛТА !!
__________________
Дори да обиколим света в търсене на красотата, не я ли носим в себе си, не ще я открием
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ТунисилиЕгипет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:13.