IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 1st July 2009, 17:49
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

аз щото все такива идеи ми идват на акъла...
влагам един смисъл,чак се вълнувам,а накрая мьй не се получава много добре

а тогава отидох сама на тази сватба и няма да ти казвам как ме гледаха странно-един сомалиец мъкне нещо обемно,но все пак не тежко...всички се чудеха какво е
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #22  
Стар 1st July 2009, 18:01
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mycka
а тогава отидох сама на тази сватба и няма да ти казвам как ме гледаха странно-един сомалиец мъкне нещо обемно,но все пак не тежко...всички се чудеха какво е
Ми ти днес има тоолкова хубави куфари. Оригинално пожелание си направила.
Аз излизам по магазините и каквото си харесам него избирам.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 3rd July 2009, 00:50
Аватара на anakristina
anakristina anakristina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 192
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jolifille
Може би с още поканени на сведбата,трябва да съберете яедно пар4ки и с тях да изберете една почивка в чужбина,оригинално е и ще абде изненада за тях,...нещо като сведбено пътешетвие
идеята да се съберете с част от другите гости и да подарите почивка никак не е лоша после като разглеждат снимките със сигурност ще си спомнят и кой им е подарил това изживяване
__________________
Мразя действителността. За съжаление, това е единственото място, където можеш да хапнеш пържоли.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 3rd July 2009, 07:31
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anakristina
Цитирай:
Първоначално написано от jolifille
Може би с още поканени на сведбата,трябва да съберете яедно пар4ки и с тях да изберете една почивка в чужбина,оригинално е и ще абде изненада за тях,...нещо като сведбено пътешетвие
идеята да се съберете с част от другите гости и да подарите почивка никак не е лоша после като разглеждат снимките със сигурност ще си спомнят и кой им е подарил това изживяване
да,идеята е супер!само да не стане така както преди няколко години на една колежка от университета на сватбата искахме да подарим същото,но после допитвайки се до майка й отхвърлихме идеята,защото тя беше бременна,а и капризна относно този род авантюризъм

ако тези хора не са такива-то наистина е чудесен вид подарък и със сигурност няма да има дублажи
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #25  
Стар 3rd July 2009, 08:08
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

На парички се радват всички !
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #26  
Стар 4th July 2009, 14:09
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Ние винаги правим голям общ (в нашия случай "офисен", защото го купуваме ние, а не събираме пари от колегите) подарък и винаги е нещо за улеснение на живота на домакинята - миялна машина или автоматична пералня (понеже аз все още помня времето преди автоматичната пералня и от преди миялната).

А ако се налага индивидуална покупка на подарък - нещо "гъделичкащо", от сорта комплект уреди (чукала, щипки и пр.) за барбекю .


...аз май късно забелязах темата... ти вероятно вече си купила подаръка...пиши ни на какво си се спряла.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подаръкзасватба
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:07.