IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 24th September 2010, 22:16
petar_angelov67 petar_angelov67 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 8
По подразбиране Re: ПРОДУКТ ЗА БЪРЗО ОТСЛАБВАНЕ

Цитирай:
Първоначално написано от m_papazova
Направо съм объркана на пазара има толкова много ПРОДУКТИ ЗА БЪРЗО ОТСЛАБВАНЕ- днес четох за ЛИПОВОН цена за 1 бр. - 59,80 лв. и за Vitaslim LIGHT цена за 1 бр. - 16,70лв. , кой е по ефикасен,може би по-скъпият ???
Аз ти препоръчвам Липовон на мене ми помогна - хората казват, че Витата не действа но не знам на 100% аз не съм ползвал.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 24th September 2010, 22:20
petar_angelov67 petar_angelov67 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от wanja
мауз, аз си го поръчвам от един сайт. Ще ти пусна линка на лични, за да не сметне някой, че правя реклама на Липовон.

Иначе кодове за отстъпка има, ако си поръчваш добавки от един щатски сайт. И него ще пусна на лични с код за отстъпка съответно, за да не спамя темата за Липовона.
Какви са тези сайт-ве аз знам само фирмения сайт за България и той е Бързоотслабване . сом

Ако можеш ми прати на съобщение какви са тези сайтове. И какъв е този щатски сайт.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 24th September 2010, 22:22
petar_angelov67 petar_angelov67 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мауз
Благодаря, само дето не мога да се оправя. Ще търся други начини, щот ни мога да го разбера, ни да поръчам, ни знам как да го платя. Мислех си, че е на български
Ми аз лично мн лесно се оправих с поръчката. Влизаш в сайт-а и си поръчваш колкото бройки искаш идват ти на адреса, които си посочила и чак тогава плащаш парите. За сега ссъм поръчвал няколко пъти и нямам никакви проблеми с поръчката.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 24th September 2010, 22:28
petar_angelov67 petar_angelov67 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kremu6ana
Аз си го поръчвам по тел и на другия ден е при мен! Номера обаче не е при мен , пък и незнам дали е учестно. Утре ми пишете на скайп kremu6ana и ще ви го дам!
Аз разбрах а и ме е страх да поръчвам по тела от някакви си дистрибутори. Защото гледам, че някой от дистрибуторите предлагат на 50 лв. Липовон, а във фирмения им сайт продукта е 59,80, което е малко странно и ме навява на мисълта, че може да има вмешателство в съдържанието на продукта от страната на дистрибуторите.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 13th May 2011, 12:33
Аватара на simonapetrova80
simonapetrova80 simonapetrova80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 3
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от metalmulisha Виж мнението
Моля споделете, ако сте ползвали този продукт дали наистина се отслабва от него? Моля споделете всякаква информация, която имате за този продукт...
Да ползвала съм го и е много добър - наистина както казват хората, че е уникален е истина. Ще видиш как топиш мазнините за кратко време без да се чустваш отпаднала както при повечето фет бърнъри.
Даже сега са пуснали пак промоция и дано успея да се възползвам, че е последен ден.

Айде успех!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 1st July 2011, 10:18
fitnessline fitnessline не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Казанлък
Мнения: 3
По подразбиране Lipovon - Cena

Здравейте , тук намирам същите ценови съмнениа за липовон преди малко коментирах това в сайта на бтв и часът на мама . Та относно разликата в цената -наистина официалната цена е над 50 лв ,но дистрибутори и вносители си имат финансови взаимоотношения ,дистрибутора получава отступка ,която преценя как ще сподели с клиента ,така че хем да има полза от продажбата ,хем и клиента да е доволен .Няма как да има намеса в състава ,абсурдно е ,едва ли някой ще тръгне да си прави опаковки и етикети и произвежда капсулите ....мое мение !И тук ще кажа че реклама няма да правя ,излишна е поради успеха на добавката вече втора година в страната .Успехи на всички !
Отговори с цитат
  #37  
Стар 18th September 2011, 16:50
Аватара на bgoner
bgoner bgoner не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 3
По подразбиране

много е важно да се запознаете със съставките на хранителната добавка и да се консултирате с някой диетолог, фитнес инструктур.

За съжаление повечето такива добавки за отслабване са пълен въздух под налягане, направени с цел правене на бързи пари. Обикновенно съставките им са пълен смях в сравнение с РЕКЛАМАТА, която упражняват. Така като гледам повечето хора, които я хвалят тук са хора с по 5-6 мнения... което за мен не е много авторитетно.

Най-добре отидете да спортувате нещо и си вземете един фет бърнър на реномирана марка за хранителни добавки за фитнес, за да сте малко по-спокойни.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 7th December 2011, 19:36
neutropa neutropa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 8
По подразбиране ЛИПОВОН

ЛИПОВОН

УЛТРА ЕФЕКТИВНА ФОРМУЛА ЗА БОРБА С НАДНОРМЕНОТО ТЕГЛО – ГАРАНТИРАНО ОТСЛАБВАНЕ ОТ 3-5 КИЛОГРАМА СЕДМИЧНО, В ЗАВИСИМОСТ ОТ НАЧАЛНОТО ТЕГЛО. ИЗЦЯЛО НАТУРАЛЕН ПРОДУКТ, ЛЕСЕН ЗА ПРИЕМАНЕ – САМО ЕДНА КАПСУЛА ДНЕВНО! Опаковката съдържа 30 капсули. Препоръчителна доза:
1 капсула дневно Цена: 50 лв.

При покупка на 3 бр. - по 45 лв. за 1 бр.
При покука на 10 бр. - по 40 лв. за 1бр.

За контакт: Йордан Серафимов - мениджър хранителни добавки 0883 327278, 0878 978434
www.massformula.alle.bg
www.massformula.com
Гарантирано отслабване с този продукт!

Последно редактирано от neutropa : 7th December 2011 на 19:40
Отговори с цитат
  #39  
Стар 11th December 2011, 18:24
cveti48 cveti48 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 4
По подразбиране Движете се

Движете се ако искате да отслабнете, стига с тези препарати.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 11th December 2011, 18:51
diddidi diddidi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 3
Thumbs down Липовон

При мен нямаше никакъв ефект.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
отслабване otslabvane

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НякойползваллиLipovonМнения
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:43.