IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #261  
Стар 11th February 2008, 11:23
Аватара на Estel
Estel Estel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: някъде наоколо :)
Мнения: 12
По подразбиране

Цената се заплаща на участъци . Аз платих 3200 лв. За бричове и паласки цената беше 2400 лв . Аз реших да си направя и на корема не че имах нужда , но реших че след като ще се подлагам на тази процедура като ще е гарга да е рошава . Няма да съжаляваш ако отидеш при нея , страхотна жена.
Между другото Заякова също си е правила липосукция и тя много добре знае как се чувства човек след това . Един месец трябва да си почиваш и след това е много хубаво да ходиш на масажи , но тя сама всичко ще ти обясни. Само не я питай за нейната липосукция , знам го от друго място.
Отговори с цитат
  #262  
Стар 11th February 2008, 11:46
The Princess The Princess не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 10
По подразбиране

Аз имам операция при нея на 26.02.(увеличаване на бюст) и доста се страхувам...искам да вися снимчици на нейни творения.Ще се радвам,ако някой сподели...
__________________
Всички хора се раждат звезди,но изгряват само тези,които вярват че са такива!
Отговори с цитат
  #263  
Стар 11th February 2008, 13:25
ev4eto ev4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: burgas
Мнения: 17
По подразбиране

estel, много ти благодаря!Много си изчерпателна!аз искам само на паласките и май ще се наканя да отида при нея!всички много я хвалят,дано и аз остана доволна! още веднъж ти благодаря! А ти как си? как се чувстваш след операцията! Възтанови ли се вече?
Отговори с цитат
  #264  
Стар 11th February 2008, 14:43
Аватара на Estel
Estel Estel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: някъде наоколо :)
Мнения: 12
По подразбиране

Усещането че си променил нещо в себе си което ти е пречело е незаменимо. Чувствам се прекрасно и не съжалявам ,че го направих.
При мен нещата не бяха много зле , най- много исках да се лиша от бричовете си не бяха големи но предполагам знаеш как е една жена науми ли си, че нещо й пречи по добре да го махне. Нямам странични ефекти което е по важно и сега се чувствам по добре в собствената си кожа.

Единственото досадно нещо ми беше , че трябваше да ходя цял месец с някакъв стегнат колан . С него лягаш с него ставаш , мъжът ми как ме изтърпя не знам. Но в името на красотата на какво ли още не сме способни ..................Смятам и гърдите да си направя при нея но още не съм решила кога. Не бих я заменила за нищо.
Между другото когато реших да си правя липосукция , не съм търсила консултации при други лекари. Още от първия път отидох при Заякова и тази жена ми грабна вниманието от първия път. Не съжалявам ,че се доверих на интоицията си . Не искам да си натрапвам моето мнение на когото и да било ти сама трябва да решиш при кого да отидеш.Успех
Отговори с цитат
  #265  
Стар 11th February 2008, 15:21
ev4eto ev4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: burgas
Мнения: 17
По подразбиране

Много се радвам за теб ,мила!Дано и за напред всичко да е все така хубаво!Аз преди няколко дена ходих до София пи доц.Евстатиев за консултация!Аз съм от Бургас и отидох до София специално за това и честно да ти кажа не останх мн очарована нито от клиниката,нито от отношението и...Продължавам да търся!Да не забравя да спомена и че 1 консултация е 45лв. и че освен самата операция,леглото и упойката трябва да платя на доцента 500лв само за това,че съм избрала именно той да ме оперира.


А ти от каде си? От Варна ли си?
Отговори с цитат
  #266  
Стар 11th February 2008, 17:12
Аватара на Estel
Estel Estel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: някъде наоколо :)
Мнения: 12
По подразбиране

Да от Варна съм , и това улеснява избора ми .

А тези 500 лв защо трябва да ги плащаш, нещо не мога да разбера.
Той няма ли си някаква тарифа точно и ясно колко струва процедурата.
Отговори с цитат
  #267  
Стар 11th February 2008, 21:26
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Tова е такса, определена от болницата, за избор на лекар. Отива в касата на болницата.
Отговори с цитат
  #268  
Стар 11th February 2008, 22:50
ev4eto ev4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: burgas
Мнения: 17
По подразбиране

Незнам точно каква е тази такса!До вратата на кабинета на доцента има едно ценоразписче,на което пише,че ако избереш да те лекува еди си кой лекар трябва да заплатиш съответната тарифа!
Отговори с цитат
  #269  
Стар 19th February 2008, 15:20
Меги Меги не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 19
По подразбиране

Здравейте .Някой знае ли как вървят размерите на PIP.В смисъл поредни номера на кубиците?Много ще съм ви благодарна ако някой ми каже, че нещо ми се разминава информацията или е непълна.Намерих едни таблици но те са на английски а аз този език не го владея и пак не ми стана ясно.
Отговори с цитат
  #270  
Стар 25th February 2008, 12:15
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Princess
Аз имам операция при нея на 26.02.(увеличаване на бюст) и доста се страхувам...искам да вися снимчици на нейни творения.Ще се радвам,ако някой сподели...
Направила си добър избор , няма смисъл да се страхуваш , аз също се оперирах при нея и съм много доволна .
Успех на 26-ти и после да се похвалиш
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
viki/isi

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗаяковаquotКамийquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:17.