IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th July 2006, 10:52
Аватара на HATE
HATE HATE не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: NWBG
Мнения: 4 031
По подразбиране Музикални стилове - кой, какво, как и защо ?

Интересно ми е кой какво слуша, как е прослушал този стил музика и защо точно това. По-точно ми е интересно обяснението ви защо точно това слушате
__________________
Hagh qoHpu' neH HeghtaHvIS SuvwI'pu'
Не малко народ се е удавил в ривъра!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th July 2006, 10:54
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

няма да е зле темата да бъде направена като анкета така ще видим по ясно кои стил е наи предпочитан
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th July 2006, 11:01
Аватара на HATE
HATE HATE не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: NWBG
Мнения: 4 031
По подразбиране

За анкета несъм се сетил, но според мен така е по-добре защото, ако някой слуша нещо което го няма няма да може да отчете вот, а пък от друга страна ако има ''друго'' в това друго може да влизат доста неща.
__________________
Hagh qoHpu' neH HeghtaHvIS SuvwI'pu'
Не малко народ се е удавил в ривъра!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th July 2006, 11:11
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

В зависимост от настроението ми мога да слушам всякаква музика.....поп-фолка не ми е много любим, но след третото питие не ми пречи
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th July 2006, 11:13
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Да и това има голяма доза истина.....Еми тогава да започна аз първи.
Слушам няколко стила ретро хаус и чалга
Ретро слушам наи мноого (тези песнички около типа на Браян Адамс) защото ме успокояват и наи мноого ми допадат.Обикновено пускам този стил като съм на компютара или сам с някои приатели с които мога да водя разговори които ни засягат (или по друг начин приатели които са близо до мен и с които обсъждам лични неща)
Хауса ми е любим стил още от преди мноого години но напоследак не намирам нищо добро и еднообразието в повето песни започва да ме отекчава такава музика мисля да слушам като замина на море след няколко дена...
Чалгата също ми допада но когато съм под някакъв афект или когато съм яку в "джаза" иначе от време на време преглеждам по някоя нова песен колко да не ми се застарява музиката на компа...Иначе в никакв случеи не съм от хората които не могат да "понасят" чалгата
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th July 2006, 11:19
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ми аз слушам предимно R&B, ама и всички вървежни по музикалните телевизии парчета. абе доста разнообразна музика слушам, даже се случва и някоя поп-фолк песен да ми хареса
иначе имам много албуми: Мадона, М.Дж., Уитни, Шаде, Депеш, Арета Франклин, Лайнъл Ричи, Марая, Ашанти, Агилера, Джей Ло, Тони Бракстън, Мери Джей, Моранди, Чикейн...
а да, обичам да слушам и ретро, да си спомням младостта
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th July 2006, 11:28
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

ми аз слушам (new) wave, alternative и от време на време някво 80-тарско диско като съм в лигаво настроение или някви по-рок неща, ама ми е мн дълга история да обяснявам как и защо то4но съм прослушала тва - била съм 6-7 клас и оттогава така мн мн не ми се е променил музикалния вкус, само се е поразвил
а в моменти на тейък махмурлук - само chill out
хазхахаххаха
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th July 2006, 11:30
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране Re: Музикални стилове - кой, какво, как и защо ?

Hate, сподели и ти
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th July 2006, 11:42
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Слушам всичко,в зависимост от настроението,днес съм на вълна Sting ,Xavier Naidoo i Yann Tiersen (голяма комбинация направих ).Вчера бях на индийска и ориенталска музика.Така че наистина според това на какъв кеф съм.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 10th July 2006, 11:42
Аватара на HATE
HATE HATE не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: NWBG
Мнения: 4 031
По подразбиране

Ами аз съм доста ''интересен'' в музикално отношение. Основно слушам hardcore музика, следвана от thrash metal и neo metal. Защо точно хардкор, ами може би защото текстовете се пее предимно за приятелствто, уважението и ''истинските неща''.
През останалото време когато не слушам нищо от горните изброени се спирам на Ambient - нещо което ми действа много успокояващо.
Въпроса с чалгата/сръбското при мен стой така, че нея слушам само като се съберем с приятели на маса.

редакция; последните няколко дена обаче усилено въртя само саундтрака на MGS4, който е нещо неопределено като стил музика. Одеве послушах малко core и видях, че нещо съм отвикнал на ''зверските'' рифове.
__________________
Hagh qoHpu' neH HeghtaHvIS SuvwI'pu'
Не малко народ се е удавил в ривъра!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Музикалнистиловекойкаквокакзащо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:05.