IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 10th July 2006, 12:00
Аватара на Atlantida
Atlantida Atlantida не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 879
По подразбиране

Аз съм по принцип на хеви метъл,на неща от рода на NIGHTWISH,Hammerfall,Helloween...Rhapsody,Stratova rius...не харесвам black или death понеже за мен е важно да си чувам текста и той да е хубав и смислен. Иначе...доста голяма част от времето съм музикално помиарче-слушам си и т.нар. ретро,поп,денс,техно..чалга-след някоя друга чашка и когато няма как иначе-т.е. на кафенета и т.н.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 10th July 2006, 12:15
Аватара на HATE
HATE HATE не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: NWBG
Мнения: 4 031
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Atlantida
Аз съм по принцип на хеви метъл,на неща от рода на NIGHTWISH,Hammerfall,Helloween...Rhapsody,Stratovarius...не харесвам black или death понеже за мен е важно да си чувам текста и той да е хубав и смислен. Иначе...доста голяма част от времето съм музикално помиарче-слушам си и т.нар. ретро,поп,денс,техно..чалга-след някоя друга чашка и когато няма как иначе-т.е. на кафенета и т.н.
Rhapsody е яка група, много ме кефи и мен. Имах цялата им дискография, но за съжаление тя изчезна заедно с много други групи и трябваше да си възтановявам музиката.
__________________
Hagh qoHpu' neH HeghtaHvIS SuvwI'pu'
Не малко народ се е удавил в ривъра!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 10th July 2006, 12:29
Аватара на Atlantida
Atlantida Atlantida не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 879
По подразбиране

Аз имам 2-3 техни албума на пц..харесват ми много
Отговори с цитат
  #14  
Стар 10th July 2006, 12:37
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от invisible
В зависимост от настроението ми мога да слушам всякаква музика.....поп-фолка не ми е много любим, но след третото питие не ми пречи
Както винаги...Е,това беше моя реплика, трябваше аз да я кажа..
Отговори с цитат
  #15  
Стар 10th July 2006, 13:59
crazed_insanity crazed_insanity не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Varna :)
Мнения: 384
По подразбиране

и аз съм като verita и invisible по отношетие на чалгата
а иначе харедсвам и ми е приятно да слушам почти всякаква музика.
обаче, ако се сещате имаше един филм - Дони Дарко (Donnie Darko) с джейк гиленхал и theme песента се казваше "mad world" - на ей такива песнички не мога да се наситя
Отговори с цитат
  #16  
Стар 10th July 2006, 14:43
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

тази песен mad world...върти ми се нещо в главата и ако е същата,много я обичам..
аз също слушам мнооого и различни неща - рок балади от края на 60-ти, 70-те, 80-те...някои от хитчетата на 90-те, които вече са сталани ретро...,alternative, soft/smooth jazz, понякога и chill out, до класика стигам..като групи и изпълнители е невъзможно да ги изброя...
сестро,добра комбинация си направила днес, я ми прати малко yann tiersen, че сега ме изкуши )
Отговори с цитат
  #17  
Стар 10th July 2006, 14:56
Аватара на MartyMcFly
MartyMcFly MartyMcFly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Бургас
Мнения: 233
По подразбиране

Аз си падам по музиката от 80-те и 90-те ... не че не слушам и хаос и някви нови поп хитове , но като цяло се кефя на ретрото тъй като смятам, че музиката в последно време не бива ... А може би защото музиката от 90-те ми надява хубави спомени
__________________
нема такива екстри
Отговори с цитат
  #18  
Стар 10th July 2006, 15:36
jonda jonda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

Харесвам най-разнообразна музика от по-комерсиалните парчета, до ретро хитовете и не само - както вече казахме зависи от настроението, както и от обстановката. Харесвам някои поп-фолк песни, не съм против чалгата, но не мога да си седя в нас и да слушам примерно някой див кючек. И на мен ми харесват по-стари парчета отпреди 5-10 години примерно. А Queen мога да ги слушам винаги, независимо от настроението
Отговори с цитат
  #19  
Стар 10th July 2006, 15:37
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

ее,заслужават си специалната почит Queen
Отговори с цитат
  #20  
Стар 10th July 2006, 15:54
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MartyMcFly
Аз си падам по музиката от 80-те и 90-те ... не че не слушам и хаос и някви нови поп хитове , но като цяло се кефя на ретрото тъй като смятам, че музиката в последно време не бива ... А може би защото музиката от 90-те ми надява хубави спомени
Музиката в последно време е мн зле - едва ли не вси4ко ве4е е измислено и се правят само някви хаус ремикси - имам 4увството, 4е ако някой пак от някъде ми пусне хаус за пове4е от 1 4ас - ще го удуша, до преди 3-4 години се кефех, ама ся ве4е мн цикли, мн 4удо,, в което завесение да влезеш, все цуп-цу-цуп, ееее, аман ве4е
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Музикалнистиловекойкаквокакзащо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:43.