IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th August 2006, 11:24
Poly Poly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 117
По подразбиране За къдренето...

Много ми харесват къдравите коси, та се питам какви нови методи има в тази насока? А има ли го още онова къдрене с къдрин? По едно време имаше по списанията реклама на някакъв билков къдрин, който не изтощавал косата и на снимката бяха майка с дъщеря с прекрасни коси на букли .
Преди 5 години имах един злощастен опит да се накъдря, ама преди това косата ми вече беше изтощена до краен предел и ефекта беше просто... не се показвах от къщи и накрая се постригах като момченце
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th August 2006, 11:38
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

моята коса се съсипа от къдрене с къдрин, честно казано по-голяма глупост не бях правила. какъвто и да е къдрина, пак ти разказва играта на косата, особено ако не е силна
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th August 2006, 11:48
Allure Allure не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 234
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pyceHka
моята коса се съсипа от къдрене с къдрин, честно казано по-голяма глупост не бях правила. какъвто и да е къдрина, пак ти разказва играта на косата, особено ако не е силна
точно така,съветвам ви да не пробвате въобще.аз се направих преди малко повече от две години и още не мога да си възстановя косата.преди беше много жива и мека,защо ли ми трябваше да си правя подоби експерименти,може би за да установя,че се харесвам повече с права вярно,че в началото като ми я направиха изглеждаше много добре,но после ужас.."гръмнал бойлер в тръстика" както казва малката ми племенница затова наи-сполучливия и щадящ начин за мен си остават ролките за коса,когато ми се прииска просто се правя с тях
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th August 2006, 11:56
Poly Poly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 117
По подразбиране

Их, така се надявах да има вече някакъв нов метод за къдрене...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th August 2006, 11:59
Allure Allure не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 234
По подразбиране

може и да има,разрови се из нета,може да откриеш нещо
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th August 2006, 12:48
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

и аз като Allure смятам, че ролките са си далеч по-добър вариант, особено ако знаеш как да се направиш
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th September 2007, 15:24
denissse denissse не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 598
Изпратете съобщение чрез ICQ до denissse
По подразбиране

Днес си купих ролки каквито исках, тънки са пластмасови на спиралки и с едно ластиче се връзват като си навиеш косата. Та навих аз два кичура пробно, само че съм на работа ма зор майка нямам търпение, намокрих я първо сега след вече около 2ч ги пуснах и ужасТТТ никакви къдрици не са се оформили, ами една никаква ми седи все едно съм легнала да спя с мокра коса. Има явно някакъв чалъм Моля, ако някой се е правил преди да помага, че съм тъпа и упорита няма да спра докато не стане както искам аз
__________________
Обичай не този, който ти казва "Обичам те", а този, който те пита "Обичаш ли ме?"
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th September 2007, 18:07
Kaldeia Kaldeia не е на линия
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 26
По подразбиране

Една приятелка има дълга права коса и се сплита на плитки преди да легна д а спи, леко и е къдрава косата на сутринта, хубаво става
Отговори с цитат
  #9  
Стар 1st October 2007, 08:14
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Поли, недей прави тази грешка, само ще си съсипеш косата. И аз като теб много исках къдрева коса, а сега .......... искам здрава. Съсипах я, а беше толкова хубава и лъскава.
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #10  
Стар 1st October 2007, 09:29
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Абсолютно, къдринът е смърт за косата! Само ролки от време на време.
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Закъдренето
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:13.