IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 13th September 2007, 16:48
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Божеее,ако въобще доживея до пенсия,не бих искала да разчитам на социалните помощи дето им викат пенсии.Може пък до тогава да станем като европейските пенсионери- с пенсийките да ходим на почивка в Германия напр и всичко all inclusive и 50 euro джобни за цялата почивка.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 13th September 2007, 17:04
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alfa
Така си е, всеки преписва, дори и тоя който не иска. После що ни била държавата на последно място в ЕС, заради кадърни кадри може би.
ааа, не съм съгласна, може да сме 1 на 1000 ама ги има такива като мен дето не са преписвали... може да ме мислят за балък или каквото си искат... но аз си знам, че съм достатъчно интелигентна и принципна, за да се справя и без такива простотии...
е, не е приятно когато някой всеизвестен малоумник изкара колкото теб или повече, защото е преписвал, но... life sucks u know...
оправдания от типа "искам неискам преписвам" са безотговорни!
__________________
'The most efficient approach to fat loss is to decrease your calories a little and increase your activity a lot.' Tom Venuto
Отговори с цитат
  #13  
Стар 13th September 2007, 18:08
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valhalla
е, не е приятно когато някой всеизвестен малоумник изкара колкото теб или повече, защото е преписвал, но... life sucks u know...
оправдания от типа "искам неискам преписвам" са безотговорни!
не е приятно ли???? това най-малкото убижда и обезсмисля напълно труда ти. а когато нещо няма смисъл, не го правиш просто.
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13th September 2007, 18:17
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

valhalla я да ти представя една картинка:

аз преписвам ти не, аз имам по-добро оценки, ти не, аз вземам стипендия, ти не

второ: аз преписвам имам по-добри оценки от следването, е да знам по-малко ама кво, нали черно на бяло съм по-добре от тебе и точно поради тази причина мен приемат в желана от нас двамата магистратура в която се кандидатства по документи и бала се образува точно от тези оценки които аз имам по-добри защото познай...преписвах..

а така или иначе образованието си е НЕпрактично насочено, в крайна сметка ти излизаш със сухи неприложими знания и никакъв опит, идеалистично настроена и чудеща се защо е толкова зле държавата, а аз съм с по-добра диплома, в час съм ссъс състоянието, възможностите и реалността и след 10 години съм ти шеф и .....

да продължавам ли?


тия от сървайвър хубаво го казаха:
не успява най-силния, нито най-умния, ами най-приспособимия

а истината е в масите, масите преписват нали?
значи тия които не преписват са назада по DEFAULТ

надявам се ме разбра
Отговори с цитат
  #15  
Стар 13th September 2007, 18:28
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране

о, аз те разбирам добре... но си оставам с моето мнение...
досега не съм сбъркала с решенията си... не съм преписвала, не са ме късали на изпити... имаше време, когато се тръшках заради онези които преписват и т.н. ... вече не е така...

а аз, освен идеалистичните си представи, имам и добра реализация... представете си дори и в тази така оплювана държава има хора, които ценят интелигентни и принципни хора...

колкото до по-добрите оценки... явно са ми били достатъчно добри оценките, щом съм пред защита на докторска дисертация...

Beautiful_, чуждите измислени оценки да "обезсмисля напълно труда ти"? Може би, ако целта ти е оценката, дипломата и т.н ... ако имаш вътрешна потребност от знание и самоусъвършенстване и харесваш това, което учиш... тогава?
__________________
'The most efficient approach to fat loss is to decrease your calories a little and increase your activity a lot.' Tom Venuto
Отговори с цитат
  #16  
Стар 13th September 2007, 18:32
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

вътрешната потребност от знание няма да ме храни, нито ще ми купува нещата които са ми нужни. когато си уредиш живота и всичко ти е наред, тогава мисли за самоусъвършенстване за него никога не е късно. когато знаеш, но не можеш да си намериш работа, защото някой, който незнае абсолютно нищо, но има по добра диплома или връзки ти вземе мястото, тогава какво печелиш със знанието си? нужно ти е само за да знаеш, че с него или без него малко се променя.
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #17  
Стар 14th September 2007, 07:29
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

valhalla забележи, че никъде не казах, че не е възможно и без преписване човек да успее, нали?
А пък ако си ме разбрала в защита на преписа, то си в грешка.
Пожелавам ти в същия дух да продължаваш, явно е верния за тебе и успех във всяко начинание.

Beautiful_ последния ти пост ме разби, наистина ли ги вярваш тия неща?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 14th September 2007, 08:18
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Alfa, ти къде си учил или учиш? Нещо изпуснах
Отговори с цитат
  #19  
Стар 14th September 2007, 10:13
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

verita к'во значение има за тебе къде и какво правя?
Отговори с цитат
  #20  
Стар 14th September 2007, 11:38
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Някой има ли сведения за този колеж?
Българо-Американски колеж "Иком Интелект", гр. Варна
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: УниверситетитеБългария
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:40.