IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 17th January 2008, 15:28
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Ами Бг е страната на абсурдите
Отговори с цитат
  #22  
Стар 17th January 2008, 15:33
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

пластичните хирурзи печелят не много а безумно много особено когато са специалисти и когато не са на първо място в анкетатат Хирург с наи много неуспешни операции
Във едно списание скоро четох че един мъж ако иска тунингована жена му трябват около 40 000 лева- като бяха изброени-цици,нос,солариум,лице,нокт и..всичко....и тотала беше 40 000 .. за година!!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 17th January 2008, 16:32
Аватара на radosfsf
radosfsf radosfsf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 2 040
Изпратете съобщение чрез ICQ до radosfsf
По подразбиране

Аз по добре да си тунинговам колата за тия пари и да кача някой тунингована мацка в нея
Ей това е и отговора на въпроса за запалтите.Ей това е и бизнес и инвистиция и както искат е го наречете
Иначе сериозно частно си е частно!И времето плаващо и парите други а и чувството че работиш за себе си....
__________________
http://vbox7.com/play:3c20fd1b
Отговори с цитат
  #24  
Стар 17th January 2008, 18:03
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Според мен в Бг витаят като че ли 2 поговорки относно работатата и заплащането. Едната е на принципа "Мижи да те лажем", а другата е "Я се правим, че работим, он се праи, че ми плаща".
Проблемът откъм заплащане идва според мен от факта, че голяма част от завършилите 'престижни' университети и още по-лошо, дори тези със средно образование искат веднага да се наместят на нещо по-престижничко, без хал хабер да си нямат понятие как се прави това.
И изведнъж всички са мениджъри, директори, шефове, началници (на водопади). В Б-я е срамно да започнеш от първото стъпало и да се изкачваш нагоре, сякаш става точно обратното. То и затова всичко е абсурдно. Да си имаш собствен бизнес е супер, само че преди това според мен трябва да си работил на подобно място за друг човек. Да видиш как се затваря един работен цикъл, да изградиш мрежа за пласиране, да си се пречупил в договарянето с клиентите и т.н. и т.н.
Иначе пари не се правят от работа, а само гърбица (ей, сетих се и за 3 поговорка).

Отговори с цитат
  #25  
Стар 17th January 2008, 18:09
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petyaaaa
П.П. И не си мисли, че програмистите се скъсваме от работа CS по цял ден, форуми, чат, филми... и т'ва е! Шегичка, разбира се, това не важи за всички
бе дано да е така, че и аз това уча и се надявам като програмист да се подвизавам .
относно плащането, сякаш в България са малко доволните, като то пари май от честен бизнес не се правят.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 18th January 2008, 11:42
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petyaaaa
П.П. И не си мисли, че програмистите се скъсваме от работа CS по цял ден, форуми, чат, филми... и т'ва е! Шегичка, разбира се, това не важи за всички
Не съм много съгласна с това, защото имам преки наблюдения. Не казвам, че въобще не влизат във форуми и т.н в работно време, но не мога да се съглася, че цял ден киснат из форумите. И другото което е - много зависи къде си програмист. Аз съм 100% убедена, че програмист в София ще взима двойно от програмист във Варна макар и да са на едно ниво. Точно поради тази причина всеки бяга в София, особено програмистите.
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #27  
Стар 18th January 2008, 11:47
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

А програмистите от София, бягат зад граница
Отговори с цитат
  #28  
Стар 18th January 2008, 11:49
Dimitroff Dimitroff не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: В Е46-цата
Мнения: 1 341
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Magikka
А програмистите от София, бягат зад граница
Много добре казано !
__________________
a b c d e f g k l, but М is something Special!
Стълбовете нанасят поражения на вашите коли само в случай на самоотбрана.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 18th January 2008, 11:58
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rusalka
Цитирай:
Първоначално написано от petyaaaa
П.П. И не си мисли, че програмистите се скъсваме от работа CS по цял ден, форуми, чат, филми... и т'ва е! Шегичка, разбира се, това не важи за всички
Не съм много съгласна с това, защото имам преки наблюдения. Не казвам, че въобще не влизат във форуми и т.н в работно време, но не мога да се съглася, че цял ден киснат из форумите. И другото което е - много зависи къде си програмист. Аз съм 100% убедена, че програмист в София ще взима двойно от програмист във Варна макар и да са на едно ниво. Точно поради тази причина всеки бяга в София, особено програмистите.
е естествено , но то товa не се отнaся сaмо до прогрaмистите, то в София заплaтите сaси по-големи по принцип.
прогрaмирaнето е интелектуaлен труд, който не се заплaщa aдеквaтно в Бългaрия според мен, но aко гледaме стaндaртaнa живот тук, то пaрите определено сa добри.
aко отидем в чужбинa, пък нямa дa ни плaщaт, колкото нa родните им прогрaмисти. тоест винaги ще сме недоволни.
П.С: aз за товa учa в София и за товa нa немски, понеже не ми се искa дa остaнa в Бългaрия.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 18th January 2008, 12:16
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

хаха според мен, който и да питате коя е най-зле платената работа, все ще му се струва, че е неговата, а най-добре платената - тази на другия
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НайдобренайзлеплатенатапрофесияБГ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:36.