IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 5th June 2009, 20:58
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Той Иванин ви го е обяснил на негласуващите...няма какво повече да се добави!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 5th June 2009, 21:51
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от HATE
нещата стават постепенно
Както веднъж беше казала Маргарет Тачър мисля - "Постепенният икономически преход, който се прилага в някои от бившите соц. републики е все едно Англия да мине на дясно движение, но постепенно, с няколко коли на ден ... "

Аз ще гласувам
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #23  
Стар 5th June 2009, 22:30
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

аз горе долу се ориентирах за кой ням аи за кой да гласувам, Не искам да остана пасивна, но съм толкова скептично настроена, Само пропагандират,
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #24  
Стар 5th June 2009, 22:50
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от HATE
mavina, нещата стават постепенно, не изведнъж, .
мдам ... вече 20 години ... за това време технологиите напреднаха дотолкова, че позволиха на китайците за две години да построят 12 линии на метрото в Пекин, а ние 20 години една линия на можем да достроим ... ИЗВОДА е, че при нас нещата стават не бавно, я МНОоооГО БАВНОооо ....

ПП както казах в един предишен пост: моя глас = 500 лева, който ги даде - негов е
Отговори с цитат
  #25  
Стар 5th June 2009, 22:55
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Изводът е, че в Китай има комунизъм най-вероятно

Естествено се шегувам, но мога да кажа какво е в Иран. Бил съм на презентации за Иран и познавам иранци, от метрото се сетих. За сравнение - нашият план за метрото е над 20 годишен. Техният план се взима и за няколко години се построяват Няколко линии на метрото в столицата, като едновременно се започват линии дори в по-големите градове, не е само в столицата. Ние ще чакаме столичното до края на живота си, 2-рата линия ще я чакат внуците ни до края на живота си, а в Пловдив, Варна, Бургас - едва ли някой изобщо ще чака.

Ама те са от лошите, както и Китай, явно това е причината
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #26  
Стар 5th June 2009, 22:58
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Аз имам една идея и според мен, ако се осъществи нещата ще се оправят много по-бързо.Изборите да са веднъж на всяка една година.Защо?
1 - Защото 6 месеца преди изборите се забелязва значително раздвижване у политиците, ставащи чак невероятно активни и работещи.
2- Много по-бързо ще се извъртят на управленските места и така за всекиго ще има 6 месеца да се накраде.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 5th June 2009, 22:58
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Изводът е, че в Китай има комунизъм най-вероятно
Ванка, не комунизма е причината бе човек ... а мисленето на хората, мотивацията, отговорността, достойнството ... да не изреждам повече ...
обществения строй няма нищо общо със създаването на благата, а само с тяхното разпределение ...
Отговори с цитат
  #28  
Стар 5th June 2009, 23:00
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

http://vbox7.com/play:6c61a679 - още се чудете
Отговори с цитат
  #29  
Стар 5th June 2009, 23:01
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Аз имам една идея и според мен, ако се осъществи нещата ще се оправят много по-бързо.Изборите да са веднъж на всяка една година.Защо?
И само като пресметнеш колко струват едни избори, и след това знаейки, че всички тези пари минават и отиват в едни и същи раце, и че това са нашите пари, защото държавата други няма откъде да има /при борд до ри не може да напечата/ - бе следвало да се откажеш от предложението си
Отговори с цитат
  #30  
Стар 5th June 2009, 23:14
Аватара на HATE
HATE HATE не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: NWBG
Мнения: 4 031
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от igtigt
мдам ... вече 20 години ... за това време технологиите напреднаха дотолкова, че позволиха на китайците за две години да построят 12 линии на метрото в Пекин, а ние 20 години една линия на можем да достроим ... ИЗВОДА е, че при нас нещата стават не бавно, я МНОоооГО БАВНОооо ....

ПП както казах в един предишен пост: моя глас = 500 лева, който ги даде - негов е
Населението на Пекин е пъти по-голямо от София, нормално е да си оправят инфраструктурата, а не като нас да висят по задръствания по сто часа и да се бият в гърдите кой е по-велик с разна телевизионна пропаганда. За разлика от нас - те работят за общото благо, а не рушат действията на предишните.

Ще ти дам един прост пример; в града, в който живея министерството отпусна 1млн и 200 хил, за да реставрират надлеза. Тъй като кмета на града е от ГЕРБ, разрушиха надлеза, а министерството от своя страна изтегли дадените пари и каза "Ми дайте пари от общинския фонд", да ама пари няма заради предишното управление. И ето ти един пример как някой се опитва да направи нещо, но другите гледат да го възпрепрятстват всячески само и само защото не е червен, а бенбен/примерно/,
__________________
Hagh qoHpu' neH HeghtaHvIS SuvwI'pu'
Не малко народ се е удавил в ривъра!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МОЛЯГЛАСУВАЙТЕ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:43.