IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #951  
Стар 19th January 2011, 20:54
Elllinka Elllinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 21
По подразбиране

Благодаря ви!
Явно не съм обяснила много добре- коремната преса има 8 плочки- гърдите ми започват точно в горния край на най-горните плочки- където започва гръдния мускул- мисля, че така трябва да е
  #952  
Стар 19th January 2011, 20:57
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Elllinka
Благодаря ви!
Явно не съм обяснила много добре- коремната преса има 8 плочки- гърдите ми започват точно в горния край на най-горните плочки- където започва гръдния мускул- мисля, че така трябва да е
Снимките ще покажат нагледно
На мен лично ми стана ясно какво имаш предвид,което значи много естествен резултат :P
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #953  
Стар 19th January 2011, 21:21
adriana roussos adriana roussos не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 8
По подразбиране

страшно много благодаря, марисабела!
сега разгледах и снимките ти! леееле какви големи цици имаш, страхотни са! много ми харесват! има надежда и за мен значи!
а само да те попитам, понеже видях в другата тема и че имаш 2 операции, като при първата асиметричността на ареалите и зърната се забелязва, а пък при втората не; предполагам, че това се дължи на различието във формата на имплантите? защото виждам, че и при двете операции поставянето под мускула и висок профил, или греша? какви бяха първите импланти като форма?
благодаря ти за отделеното внимание и търпение

а госпожице te_dda, имам следната молба; след като не можете да си представите какво имам предвид и не желаете да отговорите адекватно на питанията ми би било добре да запазите недрожелюбните си и безполезни мнения за себе си. пък и наистина, вместо да се занимавате с щуротии, направете нещо полезно - като йога например - бори стрес и изблици на пасивна агресия към невежи новобранци във форуми като мен, които търсят помощ, а не хитроумни лафчета.
  #954  
Стар 19th January 2011, 21:31
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от adriana roussos
страшно много благодаря, марисабела!
сега разгледах и снимките ти! леееле какви големи цици имаш, страхотни са! много ми харесват! има надежда и за мен значи!
а само да те попитам, понеже видях в другата тема и че имаш 2 операции, като при първата асиметричността на ареалите и зърната се забелязва, а пък при втората не; предполагам, че това се дължи на различието във формата на имплантите? защото виждам, че и при двете операции поставянето под мускула и висок профил, или греша? какви бяха първите импланти като форма?
благодаря ти за отделеното внимание и търпение
Първите бяха Пип/които вече не съществуват/,пак капки.Видът им обаче беше меко казано като кръгли и изсечени с много груб горен полюс/ултра висок/.И двете мамопластики са с под мускулен метод.
За всеки има надеждаИ ти благодаря за хубавите думи
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #955  
Стар 20th January 2011, 12:16
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

При мен също разстоянието от ареолата до мамиларната гънка беше много малко. Сега не е така. Снимки не съм качила зада покажа, защото съм на 23 дни и мисля че още има да се променят докато добият финален вид.
  #956  
Стар 20th January 2011, 16:54
SANTRA SANTRA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Здравейте момичета. Имам едно въпросче, на което отговора сигурно е строго индивидуален, но все пак да попитам. Колко време непосредствено след събуждането си от упойката успяхте да станете за до тоалетна и т.н.?
  #957  
Стар 20th January 2011, 17:40
Elllinka Elllinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 21
По подразбиране

Аз след 2-3 часа след като се събудих отидах до тоалетната. Едната сестра искаше да ми дава подлога, но другата ме пусна до сама да отида. То няма да ти се ходи много, след като не си яла и пила цял ден преди операцията. Ама болката при ставане и лягане си е адска.
  #958  
Стар 20th January 2011, 18:38
Аватара на jovanna93114
jovanna93114 jovanna93114 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Графството
Мнения: 458
По подразбиране

SANTRA, точно за това се събудих.Първото ми нещо в унесената ми глава беше как всеки момент ще се напишкам Опитавам се да се повдигна от леглото да търча към Wc-то и ужас- адски болки.отпуснах се пак и само си представям как ще свърша тази работа в леглото и хайде пак тръгвам Добре, че сестрата беше наблизо иначе локвата беше сигурна
__________________
Ще лумне пак пламък изгаснал,
над сянката-лъч засиял,
строшеният меч ще зарасне,
сваленият пак ще е крал.
  #959  
Стар 20th January 2011, 20:18
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

И аз така,събудих се с чуство,че ми се пишка,но ми бяха сложили катетър Което в интерес на истината се оказа удобно нещо,винаги съм мислила,че много боли но се изненадах ,че не се усеща Махането също не се усети.
  #960  
Стар 20th January 2011, 22:33
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
а госпожице te_dda, имам следната молба; след като не можете да си представите какво имам предвид и не желаете да отговорите адекватно на питанията ми би било добре да запазите недрожелюбните си и безполезни мнения за себе си. пък и наистина, вместо да се занимавате с щуротии, направете нещо полезно - като йога например - бори стрес и изблици на пасивна агресия към невежи новобранци във форуми като мен, които търсят помощ, а не хитроумни
госпожице adriana roussos, какво мога и какво не мога да си представя е лично мой проблем, не ваш...вашият проблем е какво можете и какво не можете да си представите вие ! Освен това Не съм и длъжна да имам желание да отговоря адекватно на всички НЕ адекватни питания ! Особено на такива като вас, за които мненията ми са безполезни щуротии !!! И най-малкото вие сте тази, която ще ми нарежда да пиша ли тук и какво !
Като не ви харесват моите мнения, може да се обърнете към по-дружелюбно настроените и още "по-компетентни" съфорумки, които се отзовават адекватно на всяко появило се мнение във форума !!!
успех в начинанието !
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:00.