IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #321  
Стар 19th November 2010, 15:16
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Ако Анастасов е окончателното ти решение - довери му се на преценката Все пак трябва да си сигурна в него; да му имаш доверие. Ако все пак се колебаеш -наистина си направи още някоя консултация - не очаквай, че тук правилно и обективно ще преценим кое е подходящоза твоето тяло или по твоя вкус, само по снимка на лице и мерки... Една камара фактори влияят на окончателния резултат и какватои снимка да ти покажат на гърди с такава кубатура импланти - твоите няма да станат такива . Това със снимките е адски подвеждащо....Пък и колкото и широк да е гръднияти кош - това не е гаранция, че можеш да сложиш голям кубик, от първи път, който и да ти стои естествен освен всичко друго. Принципнохзакубатури над 400-420 сс, които не казвам, че са големи, не и в твоя случай вероятно, но те налагат в повечето случаи повторна аугментация. Затова - слушай си доктора, този, на който се спреш и на който решиш да се довериш... Успех!
  #322  
Стар 19th November 2010, 15:17
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Ако Анастасов е окончателното ти решение - довери му се на преценката Все пак трябва да си сигурна в него; да му имаш доверие. Ако все пак се колебаеш -наистина си направи още някоя консултация - не очаквай, че тук правилно и обективно ще преценим кое е подходящоза твоето тяло или по твоя вкус, само по снимка на лице и мерки... Една камара фактори влияят на окончателния резултат и какватои снимка да ти покажат на гърди с такава кубатура импланти - твоите няма да станат такива . Това със снимките е адски подвеждащо....Пък и колкото и широк да е гръднияти кош - това не е гаранция, че можеш да сложиш голям кубик, от първи път, който и да ти стои естествен освен всичко друго. Принципнохзакубатури над 400-420 сс, които не казвам, че са големи, не и в твоя случай вероятно, но те налагат в повечето случаи повторна аугментация. Затова - слушай си доктора, този, на който се спреш и на който решиш да се довериш... Успех!
  #323  
Стар 19th November 2010, 16:24
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Имам ли право да погледна снимките или пак ще ме изгоните?
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
  #324  
Стар 19th November 2010, 16:30
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desiro Night
Имам ли право да погледна снимките или пак ще ме изгоните?

ей,горски....ти нещо
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #325  
Стар 19th November 2010, 18:06
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Хм !!!!!

Незнам доколко наистина си склонна да се вслушаш в съвети, написани от хора, които не са хирурзи, не правят всеки ден естетични преценки, и които не са те виждали на живо, но все пак и аз ще изразя моето мнение, което Не за първи път ще е различно от останалите, а преценката кое да вземеш в предвид си остава твоя !
Така:
1. без да съм те виждала, при висок ръст( респективно и висок гръден кош) и гръдна обиколка с 10 см по-голяма от моята, мога да твърдя със сигурност, че кръгли , висок профил, 350 ссс, евросиликон, СА ПОСЛЕДНИТЕ ИМПЛАНТИ които ще ти стоят добре ! Диаметърът им е 11,7 см, доколкото си спомням, съответно и височинаТА... в резултат ще получиш едни несъразмерни за твоя гръден кош малки топки, които ще имат голямо разстояние и ще изглеждат ниски !!!!!!
Това го казвам с абсолютна убеденост !!!
И този резултат няма да го видим за първи път като резултат от естетичната преценка на доцента, който, моите уважения като лекар и морал, но си няма хич хабер от естетика при гърди !!!! Тук славата му като светило в мамопластиката дойде покрай едно момиче, което уважавам безкрайно, но това няма да промени мнението ми за доцента и неговите умения, натрупано с времето покрай достатъчния брой момичета негови пациентки, показали резулатите си ! Доцентът може да притежава много други качества, но това му бяга определено ! Това си го признава дори и той самия, доколкото са ми споделяли в един случай, в който с недомплъвки реших да споделя мнението си пред негова пациентка...

2. За да постигнеш резултата, който искаш, на първо и най-важно място трябва да се определи основата ти, която според мен не е по-малка от 13,5 см....на второ място трябва да знаеш,че ако избереш кръгъл вариант, то единствения начин да не се сдобиеш с топки, е те да са среден профил - т.е широка основа без голяма проекция,, където горния полюс се прикрива допбре от тъканите отгоре и резултатът се слива с този на анатомичен имплант с по-малка проекция....там обаче се съмнявам,че ще си доволна от проекцията...другият ти вариант е анатомичен имплант - отново с точната широчина, само да се подбере като височина и профил, което ще определи и куабтурата....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #326  
Стар 19th November 2010, 18:36
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diana1977
малко, много , това е доста относително!!!!!!
например аз съм висока 170см, с погръдна 74см и съм с 425сс подмускулно поставени импланти и не мога да кажа че са ми малки но не са и големи.Има и друг случай, например имам приятелка с 370сс на която изглеждат не два пъти, но доста по големи от моите.Така че всичко е относително.според мен 425 няма да са ти малки, но всека пак незнам какво означават за теб малки.
Да знам ,че е доста относително ,това, което искам е размер С,доктора каза ,че ще е м/ду В и С,аз се надявам да е повече към С
По негова препоръка се спирам на Арион,анатомични,висок профил 425 кубика.Другата седмица ще стане ясно тогава ми е операцията.Дано всичко мине добре Живот и здраве,ще се похваля и аз в темата със снимки
  #327  
Стар 19th November 2010, 19:46
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от borislavka
.....Единствено цената, която ми каза ме държи при него. Иначе при друг хирург не мога да си позволя да отида, понеже е доста по-скъпо. А пък и има доволни пациентки на Анастасов и затова съм се спряла на него. Посъветвайте ме какво да правя
borislavka, аз те разбирам, но в същото време е много тъжно, че се ръководиш изцяло от цената. Какво значение има каква е цената, ако резултата след операцията не те удовлетворява? Отиди на още консултации, виж какво други лекари ще ти препоръчат. По-добре изчакай колкото време е нужно да събереш повече пари, но моят съвет е да се оперираш при доктор на когото имаш абсолютно пълно доверие. Не забравяй, че евтиното почти винаги излиза скъпо!
  #328  
Стар 19th November 2010, 21:17
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Момичета, кои бяха най-софт тъч импланти ? От много четене всичко ми се обърка в главата
И ако са най-меките, има ли смъсъл да са анатомични, или горният полюс, така или иначе, ще се "сплеска" от мускула ?

Кои са недостатъците на меките импланти ?

Много искам възможно най-естественият резултат и си мисля, че за него е важно да са меки, така ли е ?

В понеделник съм на консултация при Тепавичарова, вече ме хвана треска
__________________

Умният сам си създава щастие !
  #329  
Стар 19th November 2010, 21:26
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

че ти не беше ли тунингована, бе човек ?
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #330  
Стар 19th November 2010, 21:28
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Миссс, всичко ще е ок. За тази докторка само хубави неща съм чела из форумите. А и ти си с толкова добър старт, че съм убедена в прекрасния резултат
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:57.