IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #28  
Стар 24th April 2012, 21:42
mari__74 mari__74 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Присъединявам се към положителните отзиви за д-р Стоян Михайлов. От дълго време обмислях решението за увеличаване на гърдите си и се радвам, че направих правилния избор относно хирург. Посрещна ме един много естествен и приветлив човек, отговори на всичките ми въпроси, обясни ми всичко много внимателно. Аз вече бях спокойна, доверих му се на 100% и не сбърках в преценката си. Макар че съм все още "прясно" оперирана определено се радвам на новата си визия. Доста мнения изчетох, че д-р Михайлов не слагал големи импланти. При мен пък така се получи, че аз исках по-малки, но той ме увери, че малко по-големи ще ми стоят по-добре и не съжалявам, че го послушах. Професионализмът и опитът си казват думата, няма спор!
Много добро впечатление ми направи, че подарява сутиена, който трябва да се носи постоянно. Вместо да ходя и него да търся по разни специализирани магазини той ме улесни и ми подари такъв.
Екипът, с който оперира бяха страхотни и много внимателни. Но... за мен най-важното е крайният резултат. Ще кача и снимки много скоро!
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Михайлов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:18.