IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 28th December 2010, 10:34
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Що само с тебе си говорим в тази тема Квото е, няма значение.

За мен има различни механизми за постигане на женска еякулация. При повечето жени се получава комплексно от силна възбуда от една страна и конвулсии на мускулите на влагалището в следствие на механично триене на неговите стени.

Пениса (или каквото е там, поставено във влагалището) трябва да е на първо място много активен в движенията и достатъчно да изпълва усещането за обем. В един момент триенето на стените на влагалището идва в повече, стените контрахират в конвулсия, опитвайки се да изхвърлят "натрапника" извън влагалището.

В този - субливен момент, се получава чувство за напишкване и много жени се сугестират от факта, стягат се, да не се изпуснат и провалят настъпването на скуирта. Те или не знаят, че това не е урина, или се притесняват от това, как би реагирал партньора им.

Така или иначе скуирта идва със силен напън, при някои жени дори се получава пролапс на влагалищната стена и в този момент и с пръст не можете проникна вътре. Прибере ли се влагалищната стена, незабавно трябва да се проникне вътре отново, за да се достигне до нов тласък.

Жените, които не достигат да подобни изживявания, просто прекъсват проникването избутвайки партньора си навън в този момент. Страх ги е изглежда да не се прожулят или и аз не знам от какво.

Мъжете трябва да знаем следното. Женския полов орган е много по чувствителен от пениса. Не може да се допуска особено в самото начало човъркане (като с отвертка, както се изрази една моя позната), търкане на клитора и всякакви по груби интервенции.

Със нежните ласки, женските полови органи се подготвят постепенно за по груби и силни усещания и всяка жена ще ви подскаже кога е готова "играта да загрубее"

Повечето мъже се заблуждават че клитора е особено гореща точка, едва ли не основна, но това не е вярно. Напротив, механичното третиране на клитора обикновено оставя другите - дълбоки усещания на заден план (на принципа по силната болка, елиминира по слабата)

Ако избягваме докосването на клитора директно, се получават по силни усещания във влагалищната зона. Клитора е толкова чувствителен, че му е достатъчно едно докосване по време на акта с корема на мъжът, за да изпрати директно и силно послание до мозъка.

Клитора представлява орган, който не е само главичката, показваща се на повърхноста на вагината. Той продължава навътре в женското тяло под повърхноста на срамните устни и слабините и докосвайки там с нежност се получават страхотни изживявания за вашата партньорка.

Такъв секс се прави дълго, в спокойна обстановка, без себедоказване. Като експедиция за изучаване на нов континент. Игра, за двама.

Това е що касае мъжката роля в случая. Едно мога да кажа със сигурност - момичета, опознавайте чувствата и сексуалноста си с мастурбиране. Това е най добрия пътеводител за употреба на вашето собствено тяло. Експериментирайте! Еякулация може да получи всяка жена, която продължително трие външните си полови органи - мастурбирайки и без да има проникване.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #12  
Стар 28th December 2010, 10:49
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Забрайх най важното, че всяка жена е индивидуалност, различна и това в никакъв случай не са правила. Щото като прочетох какво съм написал - с такова впечатление може да се остане. Получава се така вероятно, защото за момента няма дискусия.

Странно, как се променят нещата които мислим и след като напишем. За това не се връзвам на всяка запетая, както правят доста форумци, щото знам, че има разлика между намеренията и написаното!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #13  
Стар 28th December 2010, 11:41
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Жоре отрепа ме тотално с тия два пост-а...
Чудна и много ползена информация...
Съгласна съм напълно...
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 28th December 2010, 12:41
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Знаете ли, че има доста жени, които изпадат в ужас, ако се скъса например конеца на тампона им. Голяма част си мислят че той ще потъне някъде в дебрите на тялото им и ще изчезне за винаги. Те не знаят, че влагалището им в покой е около 6 см. и шийката на матката може да достигне дори с кутре.

Презерватива, останал във влагалището също може да се извади с едно елементарно движение.

За да се познават механизмите на възбудата, човек трябва да се самоизследва и да не се оставя в заблуждение.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #15  
Стар 28th December 2010, 12:59
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Жоре,както винаги си изчерпателен Ти си нашата виртуална енциклопедия!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 28th December 2010, 13:09
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Да говорим само за скуирт, без да споменем за основните играчи и главните действащи лица, е все едно да говорим за направата на торта, но без аксесоарите и украсата.


Негово величество - клитора: http://prikachi.com/images/800/2799800O.gif

Достатъчно стана въпрос за него. Една хубава техника за мастурбиране е, да се масажира около него, като пръстите се намират в страни - т.н. скречинг, но без той да участва в него. Така ще усетите, че дори зоната около уретрата ви, самите срамни устни и различни точки във влагалището ви са особено чувствени.

Г точката (или както аз съм я кръстил - Г зона) http://prikachi.com/images/835/2799835z.jpg

Това е място във влагалището, на около 2 см. навътре точно под пубиса. Може да се усети лесно по това, че докато наоколо всичко е гладко, повърхноста на Г зоната е леко грапава. Третирането на тази зона с главичката на пениса е изключително приятно и води до бурни оргазми. За тази цел обаче трябва да се прилагат техники на проникване и избор на няколко пози.

http://prikachi.com/images/840/2799840f.jpg Това далеч не са всички пози, при които триенето на пениса се извършва в Г зоната.

Тъй като непосредствено след нея влагалището прави една остра извивка нагоре, са разработени редица дилда и вибратори имащи за цел да достигат лесно и по естествен начин тази "божествена зона" в тялото ви:

http://prikachi.com/images/845/2799845L.jpg На горната картинка е представено помощно приспособление, което може да се ползва по време на акта. Едната част на тази "скоба" се поставя във вас, а другата върху външната част на сливката ви. След като възбудата е налице, партньорът ви поставя пенисът си във вас, като натиска уред в Г-зоната. Усещанията и за двамата ще са зашеметяващи! Долу виждате два модела дилда за Г-точка и специфична позиция на ръката, когато я масажира.

http://prikachi.com/images/852/2799852x.jpg Техниката с ръка. Не трябва да се забравя, че повтарянето до припадък на едно и също движение не е приятно за жената, така че, редувайки различни похвати ние ще поддържаме огъня в нея да гори бурно и оргазмите да идват на все по силни вълни.

http://prikachi.com/images/857/2799857O.jpg - Женският оргазъм. Нещо толкова интимно и същевремено толкова естествено, което жената ни подарява и ни прави участници в него, благодарение на чувствата между нас. Тялото и в този момент е музикален инструмент, от който можем да изтръгнем невероятен унисон и съзвучие на любовни акорди, а така също и невъобразима какафония - всичко това, зависи от нас самите.

http://prikachi.com/images/865/2799865E.jpg Дали ще постигнем скуирт или не, не е от особено значение. Важно е да усетим взаимно резултата от сливането на дух и енергия в едно. Красивото чувство на приятно изтощение е еднакво и при поредица от разтърсващи оргазми, така и при скуирт. Разликата е, че след скуирт жената е по изморена, жадна и и е студено. Чувства, познати на повечето мъже след изтощителен секс.

Всичко което е написано си е мое, само картинките са от нета, като просто ги събрах по няколко в един файл, за по прегледно
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #17  
Стар 28th December 2010, 13:11
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Жоре,както винаги си изчерпателен Ти си нашата виртуална енциклопедия!
Честа е за мен Бабри, ако може дори на йота - някой да научи нещо ново
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #18  
Стар 28th December 2010, 16:59
Аватара на baroneska
baroneska baroneska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 140
По подразбиране

Хайде и аз да се включа. На първо място жената трябва добре да познава тялото си. Преди и а зси мислех че не мога да достигна до това удоволствие. Чак когато сама успях да достигна разбрах че проблема е в мен./разбира се и до партньорите / И да кажа че с мъже с много големи /дебели/ най-лесно се достига.И точно когато настъпи момета с усещането от напишкване е много важно както и Жоро каза да се отпуснеш.
Стегнеш ли се край. Минава ти.В този момент и аз предпочитам партньора да не е в мен и го избутвам навън.Някакси за да се освободи място за мощното подмокрене което следва може би.При ме такъв оргазъм получавам при по груб секс и особенно ако аз съм отгоре а мъжа по гръб. така мога да контролирам наклона и ъгъла на проникване
__________________
www.blackcoffee-blog.com
Отговори с цитат
  #19  
Стар 28th December 2010, 18:01
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Ваше благородие Баронесо Болярска, точно мислех да ви пиша на ЛС, че в момента се създава материал за Вашето списание

За това в темата за дължината на пениса съм писал, че дебелината е от по голямо значение, отколкото дължината. Достатъчни са и 16 см. член, но с добра дължина и ако е с чепата форма, може да достави огромни удоволствия на жената. Но, затова пък хората са създали този вибриращ уплътнител, който се явява чудесен помощник на мъжът в такъв момент.

Движенията (по скоро тласъците) на мъжът трябва да са мощни и бързи. Избутването навън е поради контрахирането (свиването) на влагалищните мускули. Ефекта е подобен на този при кихането. Знаете, че като кихнете, влагалището се напряга, а ако е по време на секс и ерекцията е по вяла, може дори члена на партньора ви да изкочи навън.

В един момент просто целият ви организъм желае натрапника да ви напусне. С рязко изваждане на члена си в този момент, се подгответе да ви изпръска струя. Тя може да от няколко капки, до същински гейзер.

Ъгълът на проникване може да го контролира и мъжът, ако знае коя зона точно трябва да третира с главичката на пениса си. Нея я показах в снимките по горе.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #20  
Стар 28th December 2010, 18:08
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

И друго. С напредване на уменията с удивление ще забележите, че почвате да достигате върховно възбуждане по рано от преди. Външната част на половите органи не ви дразни така, както преди и можете да допуснете проникване без толкова много предварителна "загрявка" , което ви доставя огромно удоволствие.

Няма нужда от досадното преди - обилно лубрициране и колкото по силна е честотата на триенето (на вибратора или члена във вас) толкова по силно и бързо усещате наближаващия оргазъм. Тогава ще можете да постигате еякулация и с по тънки пениси, дилда и дори пръсти.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалилистеquotSquirtquotпреживяване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:32.