IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 14th April 2008, 11:49
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Йухууууууууууууу
Момичета минус 6 . Вече съм 6 кг минус, няма достатъчно смайлис да си изкажа радостта.
Еми какво стана с нас ли си? Взе ли си го пиши как си.
Мила пожелавам ти и ти да се похвалиш утре.
Порцеланова мечта ти я почна темата, а се изгуби, какво става има ли резултати и при теб.
Момичетата много съм щастлива днес и съм супер мотивирана, докато не си върна старото тегло, няма да се отказвам.
Целувки на всички и напред да посрещнем лятото с горди лица.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 14th April 2008, 11:56
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ко напрай ти бе, 6 кила за две седмици не е хубаво да се слабее толкова бързо. що не ги пиеш през ден
Отговори с цитат
  #23  
Стар 14th April 2008, 12:19
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Бимби, благодаря ти за загрижеността, но аз имам многоооо за сваляне, а нали знаеш, че в началото се свалят по-бързо. Едва ли ще продължа с тази скорост да свалям. А и дума не може да става сега да разредя пиенето, защото тъкмо съм на път да се науча да се храня въздържано като истинска дама , а не като изгладняло прасенце. Така че мисля да продължа така да ги пия пък вече, ако много се засиля да свалям, може и да разредя малко.
Ти с нас ли си ?
Отговори с цитат
  #24  
Стар 14th April 2008, 12:56
chagrin chagrin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 13
По подразбиране

Момичета, някакви странични ефекти има ли от тези хапчета? Прочетох много хубави неща от Вас и реших днес да си го купя. Ще разказвам за резултатите.
Четох мнението на момичета за този Супер Слим, но много странични ефекти ми се струва че има и малко ме е страх. Успех на всички момичета!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 14th April 2008, 13:06
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Здравей Chagrin и добре дошла сред нас.
На опаковката не пишеше нищо за странични ефекти и аз се обадих на вносителя да питам. Няма странични ефекти, тъй като е 100% натурален продукт. Аз засега също не съм забелязала такива, освен че съм често жадна, но това е добре, защото аз преди въобще не пиех вода
Желая ти успех и пиши като го почнеш
Отговори с цитат
  #26  
Стар 14th April 2008, 13:12
porcelanova_mechta porcelanova_mechta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 16
По подразбиране здр

Здравейте отново и от мен. Не писах дълго време понеже нямах нищо за казване по темата Продължавам да си пия лекарството, както преди и тази седмица отслабнах с още 2 килца. Подозирам, че можеше и по-добре да е обаче имаше излизане ресторантче едно друго, знаете как е

чаргин, не знам какво да ти кажа и аз четох за Суперслим и наистина ми се струва странно. Хвалят го само хора с по 1 2 мнения, които са се регистрирали на същия ден. Друго странно е, че не се продава в аптеките, което ми навява странни мисли . Аз пия Карбослим от 2 седмици вече и свалих общо 4 кг без никакви усилия, много съм си добре, спя си нормално, весела съм, но не съм превъзбудена. Говорих с приятелка аптекарка и един лекар, всички ми казват, че нямало никакви проблеми от страна на съставките. Разбира се трябва да видиш да не би да имаш някаква непоносимост към някоя от тях, както една "колежка" по-нагоре. Иначе аз съм много доволна и не съм единствената
Успех!!!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 14th April 2008, 13:39
chagrin chagrin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 13
По подразбиране

Благодаря ти Марта80. Още днес ще си го купя и започвам да го пия. Ще пиша как ми действа.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 14th April 2008, 13:49
chagrin chagrin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 13
По подразбиране

Порцеланова мечта, знам че не е тук мястото, но искам да споделя впечатленията си от този Супер Слим. Значи, намерих телефона на човека, от който трябва да се поръча /не се продава в аптеките, както знаете/, започва се едно разпитване от къде имам телефона, кой ми го е дал, от къде съм, на колко съм години, едно такова резервирано и недоверчиво отношение, въобще много съмнително и подозрително. И на всичкото отгоре, телефона се оказа на човек, който има оптика в София /любопитна съм и просто проверих номера в интернет/. Всичко е толкова мистериозно и някакси потайно, че Ви казвам, тръпки ме побиха. Така, че моля Ви, внимавайте много.
Извинявам се, че се отклонявам от темата.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 14th April 2008, 23:49
mila_kirilova mila_kirilova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 67
По подразбиране Хи

Чаргин, добре дошла в клуба . И аз мисля, че нещо не е както трябва със Супер слим, но наистина не е тук мястото да пишем за него. Има си тема нека там да се изказваме.(като казвам това съвсем не отричам това което казваш.)
А сега за статистиката: Втората седмица свалих 2 кг, което прави общо 5кг, още 12 to go . Жалко, че линийката ми ще се обнови чак утре, толкова съм горда. Успех на всички останали и пишете повече.
__________________
http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/20292.gif ЩЕ ИМ ПОКАЖА АЗ НА ТЯХ!!!!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 15th April 2008, 13:30
еми илиева еми илиева не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 18
По подразбиране carboslim

здравей Марта 80,поздравявам те за успехшно свалените кг Колко време смяташ да пиеш хапчетата?
Аз бях няколко дни на планина и едва вчера започнах да пия хапчето, по едно взимам.Само на вода ме избива да пия,друго за сега не мога да кажа,може би след седмица
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: CarboSlim
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:57.