IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #321  
Стар 8th December 2007, 18:51
mimossa mimossa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 91
По подразбиране

Sexy видях снимката...супер си...да се фукаш много с новите си придобивки

Моите гърди също бяха по високо,но сега се смъкнаха.дори докрора каза,че ще слизат още надолу
Отговори с цитат
  #322  
Стар 9th December 2007, 06:45
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Ох,успокоих се.Ама наистина много грозно ми изглеждат моите в профил...едни такива изгърбени.Зърната ми не са към средата,а сякаш надолу..Почти като тези които са на снимката,но на момичето са и били малки и не е така грозно,а моите са по големи и едни гърбавииии.Не пускам снимки на голо защото не ги харесвам още.Ще направя когато"му дойде времето"както се казва.
Мимоска,ама твоите е стояха така след операцията.Изглеждаха страхотни,бе мила.
Както и да е,имам си цици.Не е като без....
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #323  
Стар 9th December 2007, 09:59
mimossa mimossa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 91
По подразбиране

Мойте след операцията бяха едни такива огромни и под мишницата..а твойте ще си слязат с времето Секси..Снимай се през 3-4 дни и ще виждаш разликата..
Отговори с цитат
  #324  
Стар 9th December 2007, 10:01
mimossa mimossa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 91
По подразбиране

Доколкото знам мускула ти е доста развит и със сигурност ги бута нягоре.Трябва да се отпусне..а аз през живота си не съм посещавала фитнес зала и ми е слаб..
Отговори с цитат
  #325  
Стар 9th December 2007, 11:02
Lady Blue Lady Blue не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 89
По подразбиране

секси,честито със закъснение
гърдите ти ще се оформят с времето,безпроблемно възтановяване ти пожелавам.
Отговори с цитат
  #326  
Стар 9th December 2007, 13:32
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Ей, мерси секси за снимчицата, много добре изглеждаш, нищо, че си със сутиен. М\у другото аз първия месец не съм си правила никакви снимки точно, защото ми бяха на високо и не ми харесваха толкова.
Освен това на мен мускулите са ми сравнително развити от плуването и това допълнително забавя слизането на имплантите, даже все още десния имплант е малко по-високо от левия, но постепенно виждам, че си се намества....така, че търпение! Хубавите неща стават бавно
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #327  
Стар 10th December 2007, 07:01
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Снимах се със сутиен,защото хич не ми харесват на голо още.Едни вдигнати наготе стоят...Ама мускула ми наистина е много развит(от културизма) и ги притиска.След операцията др.Тонев ми каза,че такова чудо два пръста гръден мускул не е отлепял.Много се измъчил човека.Сега се надявам да почне да се отпуска.Боли си ме още особенно вечер като ставам.Ама като подишам малко и отминава.Днес ще ми маха конците мой приятел хирург,а ме е страх...
Абе,я ми кажете тоя сутиен на Триумф така ли трябва да стяга?Имам чувството,че ги смачква.
Монти,къде си бе мила?ещо изчезна и взех да се притеснявам.
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #328  
Стар 10th December 2007, 14:32
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sexy007
Снимах се със сутиен,защото хич не ми харесват на голо още.Едни вдигнати наготе стоят...Ама мускула ми наистина е много развит(от културизма) и ги притиска.След операцията др.Тонев ми каза,че такова чудо два пръста гръден мускул не е отлепял.Много се измъчил човека.Сега се надявам да почне да се отпуска.Боли си ме още особенно вечер като ставам.
Ще се отпуснат... Макар че при условие, че се занимаваш стакъв спорт - не ти ли препоръчаха надмускулно поставяне ? То вече няма смисъл сигурно да се коментира, но ми е чудно...

А иначе ще се отпуснат постепенно - важното е сега да не се товариш и да не вдигаш наистина нещо по-тежко от дистанционното на телевизора, за да се отпусне мускула по-бързо
Отговори с цитат
  #329  
Стар 10th December 2007, 16:20
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Ще се отпуснат Sexi,аз също бух така и лекаря ми каза че ще се възстановявям повече време но ето почти месец след операцията се чувствам мнаго добре и вече омекнаха.Но ми е много интересно защото на мен лекаря ми каза да нося лентат 1 месец без да я махам,а на други момичета при други лекари въобще не носят такава?
Отговори с цитат
  #330  
Стар 11th December 2007, 08:23
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Томи,като се гледам,нещо ми малее кубатурата.И понеже и ти си с 390сс големички ли ти стават или спадат?Гуени и тя мисля е с 375сс а са и толкова хубави и големички...
Гуени,за над мускула не ще и дума да става.Аз имам мого тънка кожа и почти без жлези на циците.Ако бях сложила над,щеше направо да прозира инпланта.Силни мускули имам,но ще се отпусанат.
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДаседоверялинадрТонев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:09.