IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #191  
Стар 28th November 2007, 17:43
kleo_j kleo_j не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 7
По подразбиране

аз съм на 31 от Варна имам импланти от един месец 375 cc . Д-р Заякова ме оперира и всичко е ок за сега. Имам две деца , момиче и момче.
Отговори с цитат
  #192  
Стар 29th November 2007, 14:03
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Здравейте и от мен. На 33 години съм, нямам деца. Аз съм с 470 сс Макган, подмускулно при д-р Стоянов . Оперирах се на 3.10.07. Преди това бях с 240сс Евросиликон, надмускулно, при Д-р Михайлов.
Отговори с цитат
  #193  
Стар 9th December 2007, 08:18
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Казвам се Валентина.На 36 години съм.Омъжена с две момчета на 14г и бебе на 4 месеца.На 03.12.2007 г си сложих инпланти при др.Тонев-под мишниците,390сс,PIP,среден профил подмускулно.
Мисля още за леки корекцийки по лицето,но догодина живи и здрави.
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #194  
Стар 9th December 2007, 10:17
mimossa mimossa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 91
По подразбиране

Нека и аз да се представя.
На 31г съм от София. Омъжена с едно дете на 11г-момче.Оперирах се/уголемяване на бюст/ на 13.11.2007г при д-р Тонев.
330сс ПИП,кръгли,микротекстура,в сок профил/среден при другите марки/,под мускула.разрез през мишницата
Вече мина почти месец от операцията,но още имам дискомфорт
Отговори с цитат
  #195  
Стар 9th December 2007, 10:24
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Хайде и аз да се представя, че от 2 години чета, но от 2 дни съм оперирана: казвам се Анита, на 31 год., имам син на 2г.
Та както написах, операцията ми беше на 07.12.2007 при д-р Николай Георгиев. Сложи ми 365 cc PIP, висок профил, подмускулно с разрез под гърдата. Справям се с дискомфорта...доколкото мога
Отговори с цитат
  #196  
Стар 9th December 2007, 16:08
summerseason summerseason не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: на брега на океана
Мнения: 45
По подразбиране

Както многото тук и аз първо съм търсил съвет и чак сега виждам,че съм пропуснал да се представя.Марто, на 25години от скоро, роден съм във Велико Търново,но от доста време не живея тук.Ноември д-р В.Динев, ВИТА ми намали леко гърдите. От скоро съм в този форум но хората които срещнах тук заслужават голямо БЛАГОДАРЯ понеже са изключително отзивчиви и адски намясто.Това е от мен, забравих да спомена че съм много доволен от избора си на хирург а за крайния резултат няма смисъл да коментирам.Благодаря на Динев
Отговори с цитат
  #197  
Стар 10th December 2007, 11:16
bora70 bora70 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: plovdiv
Мнения: 11
По подразбиране Здравейте

Здравейте аз съм от Пловдив на 40 год.В форума съм защото ми предстои операция за махане на фироаденом и поставяне едновременно на импланти.И избирам лекар,но вече се спрях на Михайлов.
Единственната интервенция ,която съм си правила е ботокс и съм много доволна .Сега мисля да си поставям Perlane
__________________
interesuvame koi e nai-dobria plast.xirurg v Sofia
Отговори с цитат
  #198  
Стар 14th December 2007, 18:41
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Здравейте! Аз се казвам Мария и преди две години ме оперираха от рак на гърдата -мастектомия. Преди месец ми направиха реконструктивна операция - Александровска болница - доц.Тепавичарова... Операцията се състои от 3 етапа и аз вече минах първия, след 5 месеца ще е втория, когато се поставя импланта. При първия ми присадиха мускул от гърба,за да има нещо , което да държи импланта ... та това е. сега се впускам да чета темите нали и аз ще съм тунингована
Отговори с цитат
  #199  
Стар 29th December 2007, 14:39
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Здравейте,и от мен Каэвам се Анита-31 г. омъжена,имам син на 8 г. Преди 2 г. си направих ринопластика при Емил Георгиев(не много сполучлива)
Отговори с цитат
  #200  
Стар 29th December 2007, 15:23
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от adinka
здравейте красавици,аз съм ади на 19 години,от година и 4 месеца се разхождам с ново носле,а смятам октомври да се сдобия с нови цици,засега сам се спряла на ники георгиев,надмускулно
ето ме вече и мен с новите цици,310 над мускула,д-р динев.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НЕКАДАСЕПРЕДСТАВИМ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:09.