IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #381  
Стар 22nd December 2007, 10:31
stilna_mlada stilna_mlada не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 149
По подразбиране

И аз получих потвърждение па имейла, че съм включена в прогарамата на ПИП. За реоперация, която е по лекарска грешка или усложнение се плащат само консумативите и тогава е 300-400лв. А за смяна големината на имплантите по собствена преценка може и да се окаже по-скъпо.
Отговори с цитат
  #382  
Стар 22nd December 2007, 13:08
Mishelin Mishelin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 309
По подразбиране

Ако е по лекарска грешка, мисля, че е редно той да си поеме реоперацията и всички разходи по - нея. А ако е, по-собствено желание, тогава си плащаш разбирасе, но за грешките на хирурга да си платиш....Поне аз него разбирам, но при всеки доктор е различно, може и така да е.
Отговори с цитат
  #383  
Стар 8th January 2008, 10:49
mimossa mimossa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 91
По подразбиране

Момичета днес е операцията на Susi.Ще чакам новини от нея и ще ви пиша как е минало..Желая й успех1
Отговори с цитат
  #384  
Стар 8th January 2008, 15:20
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Успех и от мен, дано всичко мине гладко и да е мнооооого доволна от резултата!
Отговори с цитат
  #385  
Стар 8th January 2008, 17:30
mimossa mimossa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 91
По подразбиране

Момичета при Susi всичко е минало добре.И тя е добре.
Да са й честити новите придобивки,със здраве да си ги носи и да се фука много.
Отговори с цитат
  #386  
Стар 9th January 2008, 15:27
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Да са и честити и да ни показва снимки после!
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #387  
Стар 9th January 2008, 15:54
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

И аз бих се радвала, ако се покажат още снимки на пациенти на д-р Тонев. А най-добре е да бъдат сложени в темата за целта, защото това за мен е най-добрият ориентир, понеже даже и да видя дадени гърди, след време забравям подробности около тях- доктор, марка, вид и прочие..
Отговори с цитат
  #388  
Стар 9th January 2008, 18:09
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Аз наскоро гледах новия сайт на д-р Тонев . Разочарова ме със снимките " след " в няколко области . Не разбирам защо снимки точно с такъв резултат е поставил .
Отговори с цитат
  #389  
Стар 10th January 2008, 19:03
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

A гледали ли сте сайта на д-р Михайлов? Ако разчитах само на снимки от сайта му(а не на мнения и отзиви на оперирани от него момичета ), никога, ама никога не бих се подложила на каквато и да е процедура при него. Вижте какви гърди е сложил на сайта си..Направо ужас(или поне преди месец-два, аз като разглеждах бяха направо потресаващи снимките "след" )

Не че съмс е засилила да си правя нещо при Михайлов, де...За сега д-р Тонев си е моят лекар за каквото и да е
Отговори с цитат
  #390  
Стар 14th January 2008, 10:58
susi susi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 38
По подразбиране Ето ме

Здравейте! Вече съм на линия! Имам си гърди и са прекрасни!!!!!!!!!!!!!Искам много, много да ви благодаря за подкрепата - чудесно е, че го има този форум! Днес е седмият ден и смело мога да кажа, че става все-по добре! Утре ще ми махат конците-не ме е страх. За дренажите се бях настроила, че ще е много гадно-само разпитвах, даже упойка исках, а то - много лесно си беше! Направо ми идеше да разцелувам доктора! Искам да кажа, че целият екип на д-р Тонев - начело с него са страхотни професионалисти, много мили и правят всичко възможно за един прекрасен резултат / по скоро два прекрасни резултата / и те карат да се чувстваш специална и в сигурни ръце!
Ще пусна снимки, но още не съм се престрашила да се разсъбличам и да се фръцкам. Тези студове ми носят известен дискомфорт...
__________________
СБЪДВАЙ МЕЧТИТЕ СИ!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДаседоверялинадрТонев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:30.