IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 12th January 2008, 21:19
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Спокойно, засега не бързай с изводите.

При мен вълничките също се появиха месец-два след операцията. Тогава спаднаха отоците и някакви леки вълнички имах ( и да, също като леко вдлъбнато).

Просто няма как да е иначе ако не си имала кожа в излишък (или е била тънка). Специално при мен всичко се отпусна и изглади, вътрешни, странични и всякакви вълнички изчезнаха напълно. Сега нямам дори при навеждане.

Разбира се има и риплинг, който е доста видим и ясно изразен, но трябва време, за да видиш, че твоя е от тези, дето няма да изчезнат.

Така че спокойно засега, нека минат още 2-3 месеца и после пак се вгледай внимателно
Отговори с цитат
  #72  
Стар 13th January 2008, 01:11
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Миии дано да е така.А имам и на другата,ама даже не ми се виждат (освен вдлъбнатото и то малко) вълничките,само си ги напипвам.Благодаря за успокоението и дано да ми мине като на теб.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 15th January 2008, 08:18
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Момичета,и аз имам риплинг в страни и на двете цици.Не мога да ида до Пловдив заради лошото време.Аз и в по горната тема питах,но сега и в тази-Обясете ми как точно да правя масажите?Вече съм на почти 50 дена след операцията и трябва да ги почвам.
Друго да питам-сутиеа колко време да го ося-става въпрос за ластичният.
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #74  
Стар 15th January 2008, 11:30
mimossa mimossa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 91
По подразбиране

Секси в по-горната тема се опитех да ти разяся за масажите,а сутиена 2 месеца се носи.а относно риплинга и аз имам в страни,когато се наведа,но гледам да не се втурачвам.явно при всички ни е така,там където импланта не е покрит с мускул.. ще питам другият път дали се изглажда,че сега забравих
Отговори с цитат
  #75  
Стар 15th January 2008, 16:13
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Аз ако искате да ви кажа за моите масажи..значи с дланите се движи импланта нагоре и надолу и след това на ляво и на дясно,а не в кръг.Поне на мен така ми каза д-ра.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 6th March 2008, 02:11
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

така сега и аз да се включа в тази група Днес като си взимах душ се наведох да си взема душ гела ,който изтървах като същевременно си придържах гърдите с едната ръка и просто останах изумена както всички вече сте се досетили си открих риплинг .Чувството което изпитах е повече от гадно.До днес /22дена след операцията/си мислих ,че имам най-готините цици а сега това И двете ми гърди по външната страна отстрани образуват вълни на пипане е толкова кофти все едно напипвам найлон в мен или и аз не знам как по точно да го опиша много кофти тръпка . Когато се изправя не напипвам и не виждам нищо аз съм с кръгли ПИП 335 ултра висок пр.частично подмускулно .В понеделник чак ще имам възможност да пътувам за да се консултирам с Док. но след като изчетох темата ми се струва че той едва ли ще може да направи нещо.В момента съжалявам че съм частично подм.защото точно там където импланта се подава е този риплинг
Отговори с цитат
  #77  
Стар 6th March 2008, 06:48
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

И аз имам риплинг и на двете гърди в страни при навеждане.Май почти всички имаме.Аз си мисля,че кожата е прекалено тънка и за това... .Ако бяхме с мазни цици,едва ли ще се виждат тези вълнички...
Все пак си имаме цицки...На мен не ми пука особенно.
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #78  
Стар 6th March 2008, 15:06
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

Реших че няма да чакам до понеделник за моя лекар и си записах час за консултация при др.Заякова утре.Знам че може да ми хлопат дъските но не мога да чакам пък от друга гледна точка ще чуя едно професионално безпристрастно мнение какви ги е свършил моя Док.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 6th March 2008, 15:10
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Докторът ти не е виновен,почти всички с подмускулно поставени импланти имаме риплинг там,където няма мускул.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #80  
Стар 6th March 2008, 15:23
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

Не му хвърлям вина аз на човека даже няколко пъти вече го хвалих тук ,но сега да използвам едно клише Проверката била висша форма на доверие
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РиплингRippling
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:44.