IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 31st December 2007, 16:47
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Честито, ТОРНАДО, аз още я нося моята лента и ще чакам да ида на преглед след пранзиците. Надявам се да кажат да я махна. Е, свалям я, когато дрехата изисква, но повече съм с нея. И на мен ми е по-удобно с нея, а усещанията ми са същите - леко изтръпнала и по безчувствена ми е лявата. Добре, че си споделяме, да съм спокойна, че всичко е нормално

МНОГО ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА ПРАЗНИКА!!!!
Отговори с цитат
  #72  
Стар 14th January 2008, 11:26
susi susi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 38
По подразбиране ...

И аз си мечтая за спокойно спане настрани и без сложни стойки при ставане, сядане, лягане и т.н.......Днес е седми ден-чувствам се все по-добре, почти няма болки, но трябва да съм в покой. Въобще не си представям да отида на работа! Трябва да ходя с възглавницата да си подпирам гърба
Я да питам тук-аз след операцията бях само с ластична лента два дни и преди да ме изпишат ми сложиха ластичен сутиен-Papillon. Ще нося и лентата-не знам още колко. От време на време ми се появява остра болка под дясната гърда-все едно нещо ми се забива-много е гадно и много бавно отшумява. Дали е нормално? Утре ще кажа и на доктора...И тази лента-колко трябва да я стягам?
__________________
СБЪДВАЙ МЕЧТИТЕ СИ!
Отговори с цитат
  #73  
Стар 14th January 2008, 20:07
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Малко off topic - някой знае ли от къде може да се купи ластична лента. Моя позната ще се оперира при Тонев и е казал да си намери лента. Моята беше на PIP, но Ники Георгиев демонстративно я захвърли в кошчето за боклук, когато реши, че вече нямам нужда от нея. Нямаше как да си я извадя и изпера, з'то може да ми послужи за нещо :P
Отговори с цитат
  #74  
Стар 14th January 2008, 20:33
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Може да си купи обикновен ластичен бинт от аптеката, върши същата работа...аз бях с такъв.
__________________
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения!
Отговори с цитат
  #75  
Стар 15th January 2008, 06:49
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Danielka
Може да си купи обикновен ластичен бинт от аптеката, върши същата работа...аз бях с такъв.
Е, и аз това и отговорих на въпросната позната, з'то вече го бях чела във форума, но тя все пак ме помоли да попитам за "оригинална" лента
Отговори с цитат
  #76  
Стар 15th January 2008, 11:36
mimossa mimossa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 91
По подразбиране

Аник, ластичната лента твоята позната може да си я поръча от доктора ,но струва 70 лева,защото е на ПИП и не си струва да се дават толкова пари за седмица или две,та аз въобще не съм носила лента,не ми е било необходимо..така,че по добре бинт-ластичен от аптеката...
Отговори с цитат
  #77  
Стар 19th February 2008, 12:23
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране След операцията

Здравейте момичета.Изчетах целия форум и никаде не видях някои да споменава като са му свалили конците разреза да се е отворил.При мен се получи точно това и много се тревожа,а д-ра каза че се получавало от 10 оперирани на 3.
Отговори с цитат
  #78  
Стар 19th February 2008, 14:57
Lady Blue Lady Blue не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 89
По подразбиране

това е неприятно
не знам до каква степен се е отворил,предполагам ако е било опасно,щяха да ти сложат една упойчица и да те зашият пак.понякога когато разрезът леко се отваря го оставят така,сам да зарастне.
на мен ми се беше отворил разрез,но след друга операция преди години.докторите се двоумяха дали пак да ме шият,то оставиха раната така.са съжаление там белегът си остана горям точно поради тази причина/добре че не се вижда/
надямам се това "отваряне" да не ти създаде проблем за вбъдеще.
спазвай добра хигиена на това място защото рискът от инфекция е по-голям!
успех
Отговори с цитат
  #79  
Стар 20th February 2008, 04:41
Bibs Bibs не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 16
По подразбиране

Момичета а да ви питам-нераждало момиче добре ли е да си направи такава операция?Какви са вашите съвети и препоръки по този въпрс?

Отговори с цитат
  #80  
Стар 20th February 2008, 07:12
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Има тема по този въпрос.Можеш да си сложиш,стига по време на бъдеща бременност не качиш много килограми.
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Следоперацията
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:16.