IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1191  
Стар 9th June 2009, 09:19
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lilith
Райче, и какво ако беше той? Аз бях за него

А сега тая лигла ще трябва да я гледаме навсякъде, по-лошото е, че няма да пее (тя не пее никак зле), колкото ще я слушаме как дава интервюта клепайки учестено
Напълно съм съгласна.
Толкова позьорство! А като и правеха забележки за някои изпълнения се мръщеше като малко дете на което не са му купили играчка.
Човек трябва да може да понася критика...
А също и да може да понесе славата... не съм сигурна дали тя ще може.
Отговори с цитат
  #1192  
Стар 9th June 2009, 09:21
Аватара на heavenkata
heavenkata heavenkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Дряново/Габрово
Мнения: 2 041
По подразбиране

абе може да ме неречете ограничена, обаче македонец да спечелиб български айдъл.. не не.. не стига, че свме направили толкова много за тях, а те се отричат от всичко българско и си присвояват поети, ханове, царе, ами и да спечелят БЪЛГАРСКИЯ мюзик айдъл?!?!? Амме, човек...

Аз не съм за Маги.. аз бях за Рут и откакто я махнаха не го гледам това предаване. Говоря за идеята македонец да спечели бг айдъл.
__________________
жия
Отговори с цитат
  #1193  
Стар 9th June 2009, 09:23
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

ммм по-добре да не отваряме тази тема... само да кажа, че според мен македонците нямат вина за това което ги учат в училище. Нормално е за тях това да е истината, не можем да знаем дали това, което ни учат нас също е така... я питай някои грък
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #1194  
Стар 9th June 2009, 09:25
Аватара на heavenkata
heavenkata heavenkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Дряново/Габрово
Мнения: 2 041
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lilith
ммм по-добре да не отваряме тази тема... само да кажа, че според мен македонците нямат вина за това което ги учат в училище. Нормално е за тях това да е истината, не можем да знаем дали това, което ни учат нас също е така... я питай някои грък
амме.. няма да говорим за това, че се дразня и ще станат скандали..
__________________
жия
Отговори с цитат
  #1195  
Стар 9th June 2009, 11:05
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Таапа Рут за нищо не става, щом така шси говориме И некв знайни и незнайни войни я презентират наляво/ надясно кога заради работата й с бедбъг, кога заради "невероятния" й талант

Македонецот беше пич, даже ми стана малко кофти за него щото след като обявиха мацката за спечелила го забравиха тотално, се ено е отпаднал в 1-ви кръг
Освен тва ми се вижда малко странно що на финала има македонец & българка в такъв общ айдал, в смисъл ако примерно македонците отпаднат на 1/4 финали още едва ли ще идват есемеси от Македония, естествено същото важи и в обратната посока, но няма как да стане щот нашите кандидати бяха много повече и действието се развива тук.
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: MusicIdol
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:20.