IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 20th October 2009, 15:52
Аватара на Erka
Erka Erka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: планетата Земя
Мнения: 20
По подразбиране За секса и талията

Моля, мъжете да ми кажат вярно ли е това http://erekcia.com/BMIsite.php, че има връзка между физическата форма и доброто представяне в леглото? иска ми се да навия мъжа ми да поспортува, но малко мъжко мнение ще ми помогне, за да го навия по-качествено
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd October 2009, 07:32
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Ако трябва да рязчитам на това за добър секс
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd October 2009, 11:28
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Е, важно е все пак. Показател е и не случайно е отбелязано точно коремчето.

Не става въпрос, само на това да се разчита, а че коремчето влошава много работи...
статиика Размерът на мъжкия корем може да бъде признак за сърдечно заболяване
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th October 2009, 23:53
sexylita sexylita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 38
По подразбиране

Е има разбира се
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th October 2009, 15:06
Аватара на Erka
Erka Erka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: планетата Земя
Мнения: 20
По подразбиране

Благодаря ви за отговорите, макар основносамо жени да са се разписали в темата, а на мен ми беше по-важно мъжкото мнение Защо мъжете не казват нищо по въпроса? Или всички тук са много потентни нямат проблеми в леглото, или се срамуват да споделят, или... не задавам правилния въпрос...? Просто от около 2 години съпругът ми понатрупа килограми и то основно в областта на корема, от друга страна работата му е изморителна и се движи активно, но явно не е достатъчно. Понякога се случва трудно да го вдигне или пък свършва прекалено бързо... а преди такива проблеми не е имал и затова започнах да си мисля, че килограмите имат пръст в тая работа... Ще се опитам да го зарибя да поотслабне, хем и той после ще е по-доволен от себе си в леглото
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th October 2009, 09:46
tonubg tonubg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 94
По подразбиране

Стрес, напрежение това има значение. Ако също така му намекваш че има шкембе и това го дразни, определено ще оказва влияние.
А пък ако го накараш да спортува може и да има по-негативен ефект.
Аз бих го посъветвал да започне да се храни с качествена храна За да не се изморява в работа, и да се чувства по "стронг" ... хф.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th October 2009, 11:46
Аватара на Erka
Erka Erka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: планетата Земя
Мнения: 20
По подразбиране

Май си прав за стреса и напрежението - идват му повечко... старая се да не му натяквам за коремчето - по-скоро се шегуваме, защото аз след бременността още не мога да го прибера моя корем съвсем и на тая тема се бъзикаме един друг И си мислех да го привлека и него към моята програма - старая се да хапвам умерено и здравословно, правя си упражнения в домашни условия и така, но с неговото работно време... ще е трудно да му измислим режим. Кофти ми е заради него като не успее да го вдигне - не му го казвам, ама като го гледам доста трудно го преживява ... дори взе да ми обяснява как трябвало да пие хапчета за ерекция... ама май не му се ходи по лекари. Та такива ми ти работи....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Засексаталията
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:51.