IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1561  
Стар 6th November 2009, 16:25
Аватара на moly555
moly555 moly555 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 476
По подразбиране

Аник, много благодаря, че си се поровила Ами явно хич не е добре да се приемат заедно, но този така наречен "блякоч" го обожавам хихи Ще се опитам да не го ям всеки ден така, ако не ще ги ям разделно и това е

Да ви споделя, че купих елда и в най-скоро време ще си направя В неделя баба и дядо пристигат от Айтос и ми носят чист мед, хубави трици и овесени ядки Аз продължавам с прочистването днес, след малко ще направя втория фреш, сега хапнах нара

Нещо ме домързява за пилатесчето и другите неща, но днес нещо си рових из темите и Аник някъде около преди година e писала, че една сутрин станала, облякла се за фитнес и много дълго се чудила дали да отиде или да се върне в леглото, но отишла! За това ще съм солидарна, ще се боря и аз, няма да се давам на мързела
__________________
"Accept what comes to you each day!"
Отговори с цитат
  #1562  
Стар 6th November 2009, 16:54
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blinblin
Цитирай:
Първоначално написано от Sine Qua Non
Здравейте и от мен Аз за четвърти път няма да ходя на тенис.... още не съм си виждала и треньора даже, ама през октомври всеки път валеше, а днес просто се успах....
Какъв тенис??? Какво съм пропуснала?
Нищо не си пропуснала защото още не съм ходила нито веднъж Това записах като спорт в тъпото СУ
Отговори с цитат
  #1563  
Стар 6th November 2009, 17:00
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sine Qua Non
Нищо не си пропуснала защото още не съм ходила нито веднъж Това записах като спорт в тъпото СУ
Ааа,много яко.Не го пропускай.Аз съм тренирала преди,ама само за едно лято(2008).Идваха ми много скъпи тренеровките с тренъор.Аз ходих 3 пъти в седмицата и беше по 27 лв. часът Как ли пък не?! Иначе ми харесваше и може би някой ден като не трябва да взимам пари от нашите...
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #1564  
Стар 6th November 2009, 17:28
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

И аз съм ходила един срок като бях в осми клас и на мен ми беше много скъпо... но да, няма да го пропускам сега, днес просто си мислех че все до един часа на обяд ще стана... уви.... не станах
Отговори с цитат
  #1565  
Стар 6th November 2009, 17:54
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Здравейте момичета
Днес менюто ми е-8 чеса-едно пакетче солети
1 чеса-една паничка пилешка супа
5и30мин-3 печени пиперки с любимата ми извара,около 150гр
По касно ще си хапна и плод
Това е за днес
Отговори с цитат
  #1566  
Стар 6th November 2009, 18:47
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Ох днес се чувствам виновна....

не ходих никъде, а ядох като прасе....

14:00- един зелен банан
16:00- 50гр микс от сушени червени боровинки, белени и небелени бадеми и няколко сурови кашута (пише че в 100гр има 434 ккал.... значи към 200 и няклоко ккал е било моето)
20:00- таратор две купи с мнооого чеснов лук(нещо тоя свински грип ме психясва)
четири печени чушки избъркани с 50гр сирене и няколко лъжици домашна лютеница
Отговори с цитат
  #1567  
Стар 6th November 2009, 18:50
sexylita sexylita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 38
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от toni_bonboni
Цитирай:
Първоначално написано от jolifille
moly555 благодаря ти много :P
Какво ще кажете за закуска нисело млясо Активия с плодовете и триците ватре,днес видях в магазина такова,беше само 1лев и 20ст, а е 3в1
Не искам да ти развалям удоволствието, но наскоро прочетох "Ензимния фактор"(книга продала над 2 милиона копия). Там авторът, японски лекар, практикуващ в САЩ, разкрива, че всъщност всичките тези млека с уж полезни бактерии (като Данон пример) нямат ефект върху организма. Тези "полезни бактерии", за да действат на тялото трябва да стигнат до червата и там да помагат с разграждането на храната и извличането и от тялото. Да, ама се оказва, че като постапят в корема, заедно с млякото (безумно вредна храна макар и никой от вас да не ми вярва), имунната система убива тези бактерии, защото ги разпознава като чужди тела. Ако все пак някои от тези бактерии стигнат до червата, бактерииите, които нормално живеят в червата, ги доубиват. А ако все пак някои и сега оцелеят, променят чревната микрофлора и нанасят вреда на организма.
Тази теория на тези учени за киселото мляко че е вредно ми звучи като погрешна дисертация на асистентка по биотехнология,която не е виждала нито крава нито мляко. Аз обичам млечни продукти особенно нискомаслената 0,5 % Активия.
Отговори с цитат
  #1568  
Стар 6th November 2009, 18:50
Аватара на toni_bonboni
toni_bonboni toni_bonboni не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 218
По подразбиране

Блин, видях, че ме питаш защо млякото е вредно. Тая вечер ще ти сканирам статията

Като никога, да се отчета за днес:

1. 20гр черен шоколад
2. Една баница
3. Един бонбон

Днес бях много тъжна и то си каза думата...
Отговори с цитат
  #1569  
Стар 6th November 2009, 18:53
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

ау... тони, ти ме уби с това меню бързо заминавай в темата за прегрешенията да се отчетеш
Отговори с цитат
  #1570  
Стар 6th November 2009, 19:23
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от toni_bonboni
Блин, видях, че ме питаш защо млякото е вредно. Тая вечер ще ти сканирам статията
Мерси
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословноотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:21.