IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #971  
Стар 23rd March 2010, 20:10
Аватара на CrazyMuffin-
CrazyMuffin- CrazyMuffin- не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 57
По подразбиране

Според мен без закуска не може.., въпреки че колежката ти е отслабнала.. то си зависи и от организъм, ама все пак.. аз съм ЗА закуската :P
А днес.. уж щях да бъда на фрешове, ама..правих много упражнения - предимно тае-бо, танци, разхождах кучето.. едва ли съм "мърдала" друг път, колкото днес И нямам прегрешения!!

Закуска (6:30)
- сухар със сирене
Междинно (11:20)
- ябълка
Обяд (13:30)
- 1 филия Вита и 1 пържено яйце
Междинно (16:00)
- 1 оризово блокче с 1 чаена лъжичка домашно сладко (не го броя за прегрешение )

Вечеря (19:30)
- доста малко пилешко.. около 100 грама най-много

Иии 3л. течности - вода.
Отговори с цитат
  #972  
Стар 23rd March 2010, 21:18
karolina_921 karolina_921 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 48
По подразбиране

Привет на всички, от известно време следя темата ви и много ми харесва. От 2 месеца редовно ходя на фитнес , 49 кг съм и спазвам здравословния начин на хранене и бих искала да се включа към темата
Отговори с цитат
  #973  
Стар 23rd March 2010, 22:17
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от karolina_921
Привет на всички, от известно време следя темата ви и много ми харесва. От 2 месеца редовно ходя на фитнес , 49 кг съм и спазвам здравословния начин на хранене и бих искала да се включа към темата
Добре дошла! :P Колко си висока? Супер,че се увеличаваме тука :P
Айде ще се отчитам за днес:
закуска-от 10 до 12-фитнес
14:00-ябълка
14:30-200 грама кисело мляко
17:30-150-200 грама печено пилешко филес,1 морков,1 супена лъжица лютеница
20:00-1 бира
21:10-30-40 грама фъстъци и 2 ореха :P (не трябваше толкова късно,ама ядеше ми се пък! :P )
4 чаши чай
Отговори с цитат
  #974  
Стар 24th March 2010, 00:45
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Здравейте отново момичета

Първо, благодаря на всички за поздравите по срлучай приема ми в университета- изчетох всичко, което сте писали откакто се включих за последно

Жалко че няма да виждаме повече swe3ty Но пък напълно я разбирам защо не иска да пише и честно казано аз също се натоварвам понякога с този форум затова реших да не пиша толкова често- ще си бъда на диета и ще се включвам ако имам някой въпрос или просто ей така да проверя как са нещата, но ми се иска да "скъсам пъпната връв", така да се каже Напоследък съм си навила на пръста да ходя на планина и вече два пъти прекарвах по цял ден на Княжево. На килограми не съм свалила, защото, както споменах миналия път когато писах, напоследък нещо съм се отпуснала. Но пък откъм движение съм доста добре и се чувствам прекрасно

Виждам нови попълнения тук- успех на всички!

Мауз, страхотно е че си пак тук, липсваше ми!
Отговори с цитат
  #975  
Стар 24th March 2010, 08:53
karolina_921 karolina_921 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 48
По подразбиране

Ами 167 см съм висока
Отговори с цитат
  #976  
Стар 24th March 2010, 10:52
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

karolina_921, ммм целта ти е да поддържаш форма, нали ?? Даже ми се струват малко килцата ти за тази височина ...
Отговори с цитат
  #977  
Стар 24th March 2010, 11:20
karolina_921 karolina_921 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 48
По подразбиране

Да, искам да поддържам форма и сега мазнините ми са 16% ,до преди 1 месец бяха 13.5 % и искам да си ги върна . До 15 април съм си обещала нищо сладко да не ям ,освен 1 лъжица мед на ден.
Отговори с цитат
  #978  
Стар 24th March 2010, 13:21
sexylita sexylita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 38
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rocksteady
мауз, бих ти препоръчала да си направиш пилешките бутчета и зеленчуците на пара. Става много вкусно, а и продуктите си запазват полезните вещества.

Dasy, според мен Активията не е никак добра храна, особено за вечеря. Веречерята, която ти си споменала - салатка и месце - е идеална. На вечеря не е хубаво да ядеш въглехидрати. А иначе ако можеш си вземи овесени ядки и си ги приготвяй за обяд, ако ти е удобно да ги носиш.
Защо да не е е добра, много си е хубава и вкусна активията. обаче в случая е за закуска , не е достатъчно за вечеря.
Аз редувам пиле и риба на пара с различни зеленчуци - най-важното вечерята да 2-3 часа преди лягане.
Идеята с овесените ядки с кисело мляко също е много добра, но изисква да отделиш време в къщи.
Отговори с цитат
  #979  
Стар 24th March 2010, 13:34
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

в активията има добавена захар и разни други глупости .... четете ги тия етикети. Иначе е вкусна - спор няма.
Отговори с цитат
  #980  
Стар 24th March 2010, 13:53
Dasy Dasy не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Sofia
Мнения: 976
По подразбиране

Хапнах млякото с овесените ядки, не беше хич вкусно,но ще свикна. Както написа Джейни,трябва за закуска да го правя , не за обяд и то в офиса. утре смятам да си донеса сандвич с кашкавал и черен хляб една филия.
__________________
"Всяка минута,в която си ядосан,губиш 60 секунди щастие" - Емерсън
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:23.