IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 30th July 2010, 11:47
barabanka barabanka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lilith
Оставам с впечатлението, че връзката ви не е особено задълбочена/сериозна/интензивна. Обмисляла ли си вероятността той да се вижда и с друго момиче?

Разбира се, не е невъзможно и това че си напълняла да е причината, но чак пък 1 година да си трае и да не ти казва... ако толкова му пречеше щеше ли да те държи в пълно неведение досега?
Не на 100% съм сигурна че няма друга. А за траенето не е траел..всеки път когато се видим и ми повтаряше че трябва по сериозно с диетите, че трябва да спортувам..това е всеки път..аз съм си помисляла че може заради това да не го правим..но само помисляла.. за съжаление се оказа, че е така..
Отговори с цитат
  #12  
Стар 30th July 2010, 11:59
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barabanka
Цитирай:
Първоначално написано от Lilith
Оставам с впечатлението, че връзката ви не е особено задълбочена/сериозна/интензивна. Обмисляла ли си вероятността той да се вижда и с друго момиче?

Разбира се, не е невъзможно и това че си напълняла да е причината, но чак пък 1 година да си трае и да не ти казва... ако толкова му пречеше щеше ли да те държи в пълно неведение досега?
Не на 100% съм сигурна че няма друга. А за траенето не е траел..всеки път когато се видим и ми повтаряше че трябва по сериозно с диетите, че трябва да спортувам..това е всеки път..аз съм си помисляла че може заради това да не го правим..но само помисляла.. за съжаление се оказа, че е така..
Все пак се замисли над поста на Лилит - има голяма истина в него.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #13  
Стар 30th July 2010, 12:00
barabanka barabanka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 5
По подразбиране

Отговори с цитат
  #14  
Стар 30th July 2010, 14:42
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Съмнява ме напълняването ти да го отдръпне от секса за година чак, защото щом сте от толкова време заедно начи има някви чувства към теб, пък и не си напълняла за една нощ, случвало се е пред очите му. Хмм, според мене е някъде другаде проблема и мисля, че не е в теб и тялото ти.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #15  
Стар 1st August 2010, 13:16
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

Да се почувстваш обидена , за да ти кажат че си напълняна ми се струва несериозно при положение че не си болна на което да се дължи наддаването ти, а и си била слаба преди.Възрастта 18 години също е силно в твой минус. Извинявай много, но да се ожениш за жена с нормално тегло и след 2 години да наддаде доволно, какво ще я правиш след 10-15-20 г ? Взимаш се в ръце и това е, всичко зависи от теб. Живота не е кафета и дискотеки. Повечко движение, хубава диета която да се спазва + фитнес или др вид спорт = щастие.
__________________
Москва не вярва на сълзи !
Отговори с цитат
  #16  
Стар 1st August 2010, 15:08
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Моето мнение е ,че той може би иска да скъсате по някакъв начин.Но ако ти е бил първият мъж в леглото,явно той се чувства неудобно да те изостави така и просто ти го показва по-друг начин. Неговото поведение към теб е по-скоро бащинско/грижа за килограми ,съвети и т.н./,отколкото като към любовница,гадже.Особено това ,че не правите секс 1г. 100% той го прави с друга/няма мъж ,който да издържи толкова време без секс,освен ако няма сериозна причина като-депресия,да е на война и т.н./.Мисля,че не те желае сексуално,но нещо го спира да ти го каже.Извинявай,но така мисля.Скъсай с него и виж дали ще те потърси.Може точно тогава да се преодкриете наново и той да разбере,че ти си неговото момиче, и пак да те пожелае. Опитай,нищо повече от това няма да изгубиш.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 1st August 2010, 15:08
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Момичето доста наивно разсъждава, ако вярва на тъпия отговор за напълняването като причина за липсата на секс.Просто явно вече на момчето не му се прави секс с нея.100 процента спи с друга/други.Хората се срещат, разделят се, после идват други.Това са най-естествените неща в живота на всеки един човек.Хората следят развитието на собствените си емоции и поставят чуждите на второ място винаги.Така че колкото и съчувствие да притежаваме, си оставаме егоисти докрай.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 1st August 2010, 22:59
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

Тук много лесно се решават съдбите на хората и то от 10 реда пост. Не всички мъже са такива каквито се описват. Какъвто и да е проблема, дали ще сте заедно или не , трябва да се вслушаш в думите му и да поотслабнеш. Дали за него или за друг, ако щеш и дори за себе си е редно да го направиш. Млада си организма ти ще се справи лесно. А и както го изкарват че 100 % ти изневерява и не те иска, как така пък 1 година не може да скъса с теб. Хем неверен, хем загрижен... странна работа... Но звучи доста несериозно "намери си друг" , "скъсай с него и чакай да те потърси". Ако с чакане ставаха нещата....
__________________
Москва не вярва на сълзи !
Отговори с цитат
  #19  
Стар 2nd August 2010, 14:10
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

не се знае ,може и да не я потърси,ама да седи да го чака да я пожелае ли
То може и изобщо вече да не се случи,така,че сменяй,кво толкова
Отговори с цитат
  #20  
Стар 2nd August 2010, 20:17
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

не и казвам да чака, има глава на раменете, казах да се справи с проблема си. А дали ще е с него или не, си решава тя.
__________________
Москва не вярва на сълзи !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Проблем
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:57.