IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1101  
Стар 10th August 2010, 12:06
Аватара на magdeto_95
magdeto_95 magdeto_95 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 23
По подразбиране

така е съгласна съм с вас !!! Мерси за съветите !!!
Отговори с цитат
  #1102  
Стар 10th August 2010, 12:10
Аватара на magdeto_95
magdeto_95 magdeto_95 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 23
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мауз
Внимавай с киселите млека, а пък Активията си е нишесте с подсладител. Няма как да отслабнеш с нея. Всяко млеко има П и В, така си ги комбинирай правилно.
Мерси за съвета !!!
Отговори с цитат
  #1103  
Стар 10th August 2010, 13:19
Аватара на bunnyyyyyy
bunnyyyyyy bunnyyyyyy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 18
По подразбиране

Здравейте потърсих примерни диети най-вече на Пиер Дюкан но намерих много и сега не знам коя да спазвам трябва да сваля 4-5 кг. ако са повече още по-добре Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете със диета която найстина действа
Отговори с цитат
  #1104  
Стар 10th August 2010, 13:44
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zozeto
.........
Ям плодове и зеленчуци на поразия, мляко Култура 0,1%, което превръщам в казан с таратор, много яйца
......... Ефекта е -5кг. Бавно, но славно напредвам. Радвам се, че мога да споделям с Вас и ви чета с интерес.
zozeto, искам да те предупредя за киселото мляко "Култура". Незная дали си се зачитала в състава на млякото, но това, че е 0.1% е подвеждаща информация. През последните години работих съвместно с "Активни потребители" и покрай тях, тесовете и проучванията, които правят имах възможността да се запозная с доста продукти, чието качество е ниско и неприемливо за здравето.
Направо ти пускам линк да прочетеш за млякото Култура:
http://www.aktivnipotrebiteli.bg/f/c...scussionID=495

То съдържа, както колегата е написал 0.1% млечни мазнини и 3.5% растителни, които пак са си мазнини. Виж етикета.

За яйцата - не е много полезно да ядеш много яйца, но зависи как си с холестерола и триглицеридите.

Иначе имаш страхотен успех с килограмите! Моите почитания! Храненето е много важно, както и двигателната активност. Ако имаш възможност да включиш и малко спорт към режима си, успехите ще са още по-големи!
Отговори с цитат
  #1105  
Стар 10th August 2010, 13:56
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bunnyyyyyy
Здравейте потърсих примерни диети най-вече на Пиер Дюкан но намерих много и сега не знам коя да спазвам трябва да сваля 4-5 кг. ако са повече още по-добре Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете със диета която найстина действа
bunnyyyyyy, незнам с какво се занимаваш, но Дюкан е доста драстична диета. Аз я започнах преди 2 години и понеже имам проблем с бъбреците, на 4 ден направих криза и я спрях. Имам 4 приятелки и 1 приятел, които правиха Дюкан и свалиха по 13-17 килограма. След като спряха диетата в рамките на 1 година всички си върнаха килограмите, а момчето върна и отгоре и изглежда като буца.
Поради липсата на въглехидрати организмът се изтощава доста, а мозъкът се храни с въглехидрати.

Аз се отказах отдавна от диети, защото имат временен ефект. Докато ги спазваш. Мога да ти дам диети на Ипократис Пападимитракос, на Зоната на Бари Сиърс, на Донка Байкова, на д-р Генова.... минала съм всички. Просто ми омръзна да ям по 5 пъти на ден. Не винаги е възможно

Последната диета, за която чух наскоро е някаква 90-дневна. Стана ми интересно какво представлява и потърсих в Интернет. Тя е на принципа на разделното хранене:
http://www.dieti-otslabvane.com/90-%...B0%D0%BD%D0%B5

Общо взето е по-неангажираща от към стриктно спазване на часове. Ако ти е интересно, прочети я.
Отговори с цитат
  #1106  
Стар 10th August 2010, 14:01
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Зозета, напълно подкрепям Ваня за Културата.
Киселите млека са голям капан. Направи си собствено проучване. От опит мога да ти дам като насока: Роса и цеденото Роса, Карабунар, по-рядко Бор-Чвор.
Сирене: също Роса и Тетевен, но последното трябва да го изкиснеш малко, че е соленичко /аз ям безсолно, та не съм капацитет/
Извара: Мероне, има я само в Пикадили. Малко е по-скъпа, но си заслужава.
От яйцата - само белтъка. Жълтъка го давам на гълъбите на прозореца
За другото - успех!
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #1107  
Стар 10th August 2010, 14:07
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

За Бинииии
Преди три години с Дюкан свалих 16 килограма за 3 месеца. Всеки ще каже "хип-хип ура-а-а" Да, ама не.
След това вярно качих към 5-6 кг., но вината си е моя. Друго е важното. Няколко месеца след това ми откриха диабет и още няколко болести, които основно се дължат на режима Дюкан. За бъбреците пък да не говорим.
Знаеш, че за да усвоиш напълно П ти трябва страшно много вода. А 7-10 дена на П и си направила драстични промени в организма си, особено ако не тренираш много усилено.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #1108  
Стар 10th August 2010, 14:15
Аватара на bunnyyyyyy
bunnyyyyyy bunnyyyyyy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от wanja
Цитирай:
Първоначално написано от bunnyyyyyy
Здравейте потърсих примерни диети най-вече на Пиер Дюкан но намерих много и сега не знам коя да спазвам трябва да сваля 4-5 кг. ако са повече още по-добре Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете със диета която найстина действа
bunnyyyyyy, незнам с какво се занимаваш, но Дюкан е доста драстична диета. Аз я започнах преди 2 години и понеже имам проблем с бъбреците, на 4 ден направих криза и я спрях. Имам 4 приятелки и 1 приятел, които правиха Дюкан и свалиха по 13-17 килограма. След като спряха диетата в рамките на 1 година всички си върнаха килограмите,y[/b] а момчето върна и отгоре и изглежда като буца.
Поради липсата на въглехидрати организмът се изтощава доста, а мозъкът се храни с въглехидрати.

Аз се отказах отдавна от диети, защото имат временен ефект. Докато ги спазваш. Мога да ти дам диети на Ипократис Пападимитракос, на Зоната на Бари Сиърс, на Донка Байкова, на д-р Генова.... минала съм всички. Просто ми омръзна да ям по 5 пъти на ден. Не винаги е възможно

Последната диета, за която чух наскоро е някаква 90-дневна. Стана ми интересно какво представлява и потърсих в Интернет. Тя е на принципа на разделното хранене:
http://www.dieti-otslabvane.com/90-%...B0%D0%BD%D0%B5

Общо взето е по-неангажираща от към стриктно спазване на часове. Ако ти е интересно, прочети я.
wanja благодаря ти тези дни ми помогна много от утре започвам диетата нямам тарпение да видя резултатите успех на останалите
Отговори с цитат
  #1109  
Стар 10th August 2010, 14:18
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Ти си хубавица, zozeto. Ще успееш.
Отговори с цитат
  #1110  
Стар 10th August 2010, 14:20
sexylita sexylita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 38
По подразбиране Re: относно диета

magdeto_95 Аз напъно те подкрепям и се съгласявам с теб, много по-важно е да спортуваш и да се храниш режимно от колкото да се подлагаш на изтощителни за организма диети и в крайна сметка паднал имунитет бумерангов ефект и тежка депресия. Но за съжаление хората ги предпочитат защото не им се спортува и не осъзнават, че ефектът не е дълготраен.
Относно активията, аз бих ти препоръчала по-скоро натурална, а не с плодове и т.н.
Конкретно е удачна тази с 0,5% масленост, но в същото време с моно протеини. Естествено че, всички млека съдържат протеини, но комбинацията от ниска масленост и висок протеин съм я открила тук. за ползата от пробиотиците няма да те спамвам сега . можеш и сама да си видиш в нета.
Лично за мен си е ОК - от години я ям, но не бих казала, че храната ще ти помогне да отслабнеш. Просто продължавай в същия дух-най вече със спорта.
Разни коментари, типично по български, които заклеймяват нещо позовавайки се на слухове и легенди, не те съветвам да ги разглеждаш
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетичнаГОВОРИЛНЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:28.