IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 6th November 2010, 13:28
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

ах Емико, стига глюпости!
Според мен това бабенце е пристрастена пушачка- на нормалните жени кожата им не се намачква до такава степен. То верно че имплантите са и наы-малкият проблем- аз ако изглеждах така, бих си направила операция за изрязване на излишната кожа и не бих се пуснала по такъв бански.
Но тя не е единственият пример за лош резултат от пластична операция
Отговори с цитат
  #12  
Стар 6th November 2010, 13:55
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Да, определено некадърни доктори има навсякъде. По мое мнение обаче тук повечето са надмускулни импланти. Надявам се подмускулните да не се разместват така и да се деформират чак толкова забележимо.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 6th November 2010, 16:38
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Абе моята дикторка /а тя си е безспорен професионалист/ ми каза, че който лекар ти каже, че ти слага изцяло подмускулни импланти, значи те лъже.
Винаги става дума за частично подмускулни и отдолу имплантът от нищо не се държи, т.е. виси си свободно
Отговори с цитат
  #14  
Стар 6th November 2010, 16:50
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

моят доктор пък твърди че ако се сложат изцяло под мускула се получава ето този неприятен ефект
Отговори с цитат
  #15  
Стар 6th November 2010, 17:57
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Според мен пък, снимките, които са постнати са фотошопнати, сами може да си обясните защо.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 6th November 2010, 17:58
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Абе моята дикторка /а тя си е безспорен професионалист/ ми каза, че който лекар ти каже, че ти слага изцяло подмускулни импланти, значи те лъже.
Винаги става дума за частично подмускулни и отдолу имплантът от нищо не се държи, т.е. виси си свободно
В това има логика, защото гръдния мускул започва от средата на гръдния кош и отива нагоре по диагонал в посока към рамото и към мишницата. Но пък Стоянов твърди, че неговите са изцяло под мускула. Иди че разбери кое е вярно! Според мен поне от външната страна на гръдния кош /откъм мишницата/ импланта остава непокрит.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 6th November 2010, 18:05
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

и аз така знам че няма изцяло под мускула,и може би има логика.Аз дето също съм подмускулно, като пипна отдолу си напипвам импланта,няма нищо което да го покрива.А и мамологът ми каза същото.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 6th November 2010, 19:36
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patrisha
В това има логика, защото гръдния мускул започва от средата на гръдния кош и отива нагоре по диагонал в посока към рамото и към мишницата.
именно това обяснява защо имплантите поставени изцяло под мускула биват избутвани в страни - в следствие на което се получава това грозно разстояние
Отговори с цитат
  #19  
Стар 6th November 2010, 20:45
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Ayyyyyy Пини тотално ще откажеш хората от импланти с тези снимки Аз май ще предпочета да си остана с малък бюст но не и с такива деформации

Бтв пуша4ка съм но нямам никакви бръчки така че опредлено не е от пушенето По скоро е прекалено слаба и за това кожата и е увиснала
По принцип казват че с възсратта е хубаво жената да качи малко килца за да и седи кожата опъната
Отговори с цитат
  #20  
Стар 6th November 2010, 21:03
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Уонт, бързо да отказваш цигарите - вредата им върху кожата е доказана.
Ти все още си млада, за да имаш бръчки независимо дали пушиш или не- но една 60годишна пушачка се различава доста от една 60годишна непушачка
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: plasticalwaysfantastic
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:40.