IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 11th November 2010, 14:55
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Благодаря ви за отговорите и поясненията - ясно е че горе-долу месец трябва, за да можем да вършим ежедневните неща свободно.
А за вдигането на ръцете повече от 90 градуса цял месец... вижда ми се трудно осъществимо, но предполагам че ако предизвиква дискомфорт или болка не е проблем да се случи невдигането
Отговори с цитат
  #42  
Стар 11th November 2010, 15:07
kiarra_81 kiarra_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 80
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nike_13
А за вдигането на ръцете повече от 90 градуса цял месец... вижда ми се трудно осъществимо, но предполагам че ако предизвиква дискомфорт или болка не е проблем да се случи невдигането
Не съм имала забрана да вдигам ръцете си след операцията. Просто и да искаш, не можеш. Всичко става постепенно, сама ще усетиш кога колко можеш да ги вдигаш. Въпроса е да не чувстваш дискомфорт, когато правиш нещо. Ще се повторя, но 4 седмици след операцията, вече можех да простирам, а моят простор е висок, значи за този период вече съм вдигала добре ръцете си. Освен това едната ръка започнах да я вдигам по-рано от другата, все пак са отделни рани и зарастват различно.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 11th November 2010, 15:18
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Измежду вас има ли такива които спортуват? Повечето момичета, които ходят на фитнес започват след 2-3 месеца чак и то полека, а мен ме интересува плуване и ски....
Отговори с цитат
  #44  
Стар 11th November 2010, 16:09
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Аз съм по фитнеса и не съм сложила още импланти, но се глася
За ски винаги е рисковано - ами ако паднеш така, че да се травмираш силно в областта на гърдите - какво правиш? Опасно е, според мен.
Но нека и опиталите кажат.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 11th November 2010, 16:13
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Аз карам сноуборд всяка зима, падала съм доста но не съм имала натъртвания на гърдите. Важен е екипа.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 11th November 2010, 18:46
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

незнам за ските,но аз и до ден днешен като плувам не се чуствам комфортно с имплантите.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 11th November 2010, 20:16
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

ските наистина са опасни заради падането, а не толкова заради усилието, докато плуването поне откъм травми е доста по-безопасно.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 11th November 2010, 21:23
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Ските са опасни със или без импланти.....ако мислиме по тази логика, опасности под път и над път, така чеее.....аз карах ски без проблем миналата зима (тогава бях на 11 месеца след операцията), а относно шофирането, започнах след първия месец, макар че до към третия месец превключвах трудно някои скорости...
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
Отговори с цитат
  #49  
Стар 11th November 2010, 21:26
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diana1977
незнам за ските,но аз и до ден днешен като плувам не се чуствам комфортно с имплантите.
това за плуването ми е странно то е толкова ненатоварващо, може би при самия размах на ръцете чувстваш някакъв дискомфорт, поради недостатъчно разтегнати мускули или не знам...аз при плуване нямам абсолютно никакви проблеми.
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
Отговори с цитат
  #50  
Стар 12th November 2010, 18:56
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

еми някак си имплантите ми отиват настрани и ми е неприятно.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Няколковъпросакъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:08.