IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #461  
Стар 30th November 2010, 17:39
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Ехо,искам да ви благодаря на всички за оказаната морална подкрепа и съвети през първите дни,когато се чуствах смазана
Момичета имало ли е момент когато самата кожа ви боли?!?Пипам ги на определени места и самото докосване боли,не нетърпимо.........самата кожа.И имали ли сте втрисане на моменти,все едно настинка.......
  #462  
Стар 30th November 2010, 18:22
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

аз съм имала подобно чуство на болка по кожата,но определено е било за кратко ,както и остри болки от които дъхът ми спираше и неможех чак да дишам,но това се дължеше на нервни окончания които се засяга, но с времето всичко отшумя.Имай търпение,и споделяй всичко което те притеснява,тук със сигурност ще получиш съвет и то приятелски,защото всяка от нас е приживяла операцията по различен начин.
  #463  
Стар 1st December 2010, 13:29
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Леле милички,всеки ден нова балка,ново усещещане Направо вече се чудя дали аз не съм много кекава Днес ми е 8 ден и вместо вече всичко да отшумява аз си имам нови усещания.
До снощи ме болеше само едната гърда и то по-точно подмишницата като си местя ръката в определени пози,днес се събудих с нова болка от вътрешната страна на другата гърда,по осезаема е като си движа ръката.Като си повдигна ръката и ме боли отвътре гърдата
  #464  
Стар 1st December 2010, 15:43
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди
Леле милички,всеки ден нова балка,ново усещещане Направо вече се чудя дали аз не съм много кекава Днес ми е 8 ден и вместо вече всичко да отшумява аз си имам нови усещания.
До снощи ме болеше само едната гърда и то по-точно подмишницата като си местя ръката в определени пози,днес се събудих с нова болка от вътрешната страна на другата гърда,по осезаема е като си движа ръката.Като си повдигна ръката и ме боли отвътре гърдата

Моя приятелка се оперира при Заякова -надмускулно и лежа -буквално 2 месеца от болки След като и казах че ще се опериам под мускулно ми каза че трява да лежа 3 месеца
При всеки прага наболкаа е различен...Пожелавам ти бързо подобрение..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
  #465  
Стар 1st December 2010, 16:45
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi

Моя приятелка се оперира при Заякова -надмускулно и лежа -буквално 2 месеца от болки След като и казах че ще се опериам под мускулно ми каза че трява да лежа 3 месеца
При всеки прага наболкаа е различен...Пожелавам ти бързо подобрение..
при н.г е същото положение,че и по-зле.тъй като той не слага надмускулно,подмускулното е без думи просто.....
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #466  
Стар 1st December 2010, 19:06
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Аз да ти кажа нищо лошо не мога да кажа за Георгиев,винаги е много отзивчив,дори аз ,ако забравя да му се обадя той звъни ,за да ме пита как са нещата.Преди няколко години си правих липосукция при Стоянов и от него съм с много доро впечатление............... .Явно от скоро не слага намусколно,имам приятелка ,която преди 4-5 години си прави при него гърдита и са и надмусколно.Има страхотен бюст ,но сега и аз като го питах за възможностите - каза само подмусколно.
Яд ме е само ,че всичко е лотария,аз съм още прясна,прясна-имах до вчера лека температура,поду ми се леко една гърда,днес се усеща напрежение и в другата ,но през цялото време имам пълната му подкрепа и съдействие,просто ме е страх моя организъм да не ми изиграе лоша шега.............защото явно понякога и това се случва.
Не знам ,много е осоенна тази олка отвътрешната страна,все едно имам нещо като топка,която има мускулна треска Утре ще питам,дано не е някаква инфекция.
Някои знае ли какви са симптомиите на инфекция?
  #467  
Стар 1st December 2010, 19:06
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Аз да ти кажа нищо лошо не мога да кажа за Георгиев,винаги е много отзивчив,дори аз ,ако забравя да му се обадя той звъни ,за да ме пита как са нещата.Преди няколко години си правих липосукция при Стоянов и от него съм с много доро впечатление............... .Явно от скоро не слага намусколно,имам приятелка ,която преди 4-5 години си прави при него гърдита и са и надмусколно.Има страхотен бюст ,но сега и аз като го питах за възможностите - каза само подмусколно.
Яд ме е само ,че всичко е лотария,аз съм още прясна,прясна-имах до вчера лека температура,поду ми се леко една гърда,днес се усеща напрежение и в другата ,но през цялото време имам пълната му подкрепа и съдействие,просто ме е страх моя организъм да не ми изиграе лоша шега.............защото явно понякога и това се случва.
Не знам ,много е осоенна тази олка отвътрешната страна,все едно имам нещо като топка,която има мускулна треска Утре ще питам,дано не е някаква инфекция.
Някои знае ли какви са симптомиите на инфекция?
  #468  
Стар 1st December 2010, 19:07
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Леле извинявам се ,че го постнах 2 пъти
  #469  
Стар 1st December 2010, 22:47
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 077
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=682687

Момичета, според вас на какво се дължи този покъртителен резултат ?
на надмускулно поставяне на кръгли импланти при много слаба жена тип кожа и кости...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #470  
Стар 1st December 2010, 22:48
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

неведнъж съм казвала,че кръглите импланти не са залък за всяка уста
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:07.