IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5641  
Стар 14th June 2012, 16:54
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
И аз мисля така, щом казваш, че е отдолу.

Аз имам лек риплинг-ефект при навеждане от страни, където имплантите не са покрити с мускул. Няма как иначе, предвид слабите ми телеса. ИС каза, че ако кача 2 кила, няма да е така.
А ти можеш ли да качиш 2 кг или пък можеш, но не искаш?
Щот на мен трудно ми се отдава качването (ама и не свалям, де).
  #5642  
Стар 14th June 2012, 17:03
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blanco y negro Виж мнението
Здравейте момичета.
Днес мина и моята операция. Засега всичко е наред, мина бързо, към 8.30 започна и към 11 вече се събудих. Вече си ги виждам, никак не са големи. Харесвам си ги като размер, равни са, само птозата не се оправи съвсем, но явно е невъзможно. Иначе ми се струва, че док си е свършил добре работата, доколкото е зависело от него. Може като послегнат и понаместят и птозата да не се забелязва много. Ще кача снимки по натам.
Иначе в клиниката е супер, като отношение, хигиена и тн. Направиха ми кафе, нахраниха ме и чак тогава ме пуснаха да си тръгна. Доктора е мн внимателен. Аз се бях панирала много /може би от спомените от първата операция/, човека как ли не ме разсмиваше. По едно време вече на масата почнаха да ми вкарват разни течности обаче аз гредам, че не ми се спи и това си е. Викам айде сега и упойка ме не лови. Док каза - "споко, имаме чук в шкафа за екстремни случаи, ползваме го от време на време..."
Абе мина...
При Ники Георгиев бях, Ментор 425 СС.
Айде, честито, много да си ги харесаш. И снимки да пратиш по-нататък.
Да, определено реоперацията няма нищо общо с първата операция ... ето, ти даже кафенце си пила и си хапнала ... от чука е явно .
  #5643  
Стар 14th June 2012, 17:07
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blanco y negro Виж мнението
Здравейте момичета.
Днес мина и моята операция. Засега всичко е наред, мина бързо, към 8.30 започна и към 11 вече се събудих. Вече си ги виждам, никак не са големи. Харесвам си ги като размер, равни са, само птозата не се оправи съвсем, но явно е невъзможно. Иначе ми се струва, че док си е свършил добре работата, доколкото е зависело от него. Може като послегнат и понаместят и птозата да не се забелязва много. Ще кача снимки по натам.
Иначе в клиниката е супер, като отношение, хигиена и тн. Направиха ми кафе, нахраниха ме и чак тогава ме пуснаха да си тръгна. Доктора е мн внимателен. Аз се бях панирала много /може би от спомените от първата операция/, човека как ли не ме разсмиваше. По едно време вече на масата почнаха да ми вкарват разни течности обаче аз гредам, че не ми се спи и това си е. Викам айде сега и упойка ме не лови. Док каза - "споко, имаме чук в шкафа за екстремни случаи, ползваме го от време на време..."
Абе мина...
При Ники Георгиев бях, Ментор 425 СС.
мн се смях за това с чука Аиде сега честито,със здраве да си ги носиш и мн да си ги харесваш....
  #5644  
Стар 14th June 2012, 17:46
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Благодаря ви момичета.
  #5645  
Стар 14th June 2012, 18:01
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Честито и от мен,blanco y negro!!!
Радвам се,че си доволна от резултата!!!
  #5646  
Стар 14th June 2012, 19:16
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

И от мен честито! Много хубави емоции от тук нататък! )
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #5647  
Стар 14th June 2012, 19:43
сладичко сладичко не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Честито и от мен blanco y negro, безпроблемно и със самочувствие да си ги носиш!!! ))

И при мен това набръчкване е отстрани май, не е отдолу сега като го гледам. Звъннах днес на доктора да питам и ми казаха, че мускула не се е отпуснал и ще се коригира с времето, както ми казахте и тук. След 10-тина дни така или иначе ще ходя на преглед и пак ще питам. А ако трябва да кача 2 кг, за да не си личи... няма как при мен това да се случи...мисия невъзможна ))

Иначе да споделя, че съм много доволна от белезите, под ареолата са и почти изобщо не се виждат за разлика от дупчиците от дренажите обаче
  #5648  
Стар 15th June 2012, 09:57
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Мерси, мерси.
Забравих да кажа, че моите не бяха спукани, но бяха жълти. Нали така казаха, че гелът с времето започвал да се променя, слоял се и роптурата идвала от вътре, точно заради тези изменения в гела.
Днес всичко ме боли, пък цяла нощ място не си намерих. Усещам как бълбука отвътре.
А в стаята на съседното легло имаше едно момиче, беше си правила устни този път, но беше с две мамопластики. В момента беше с 500. Ами съвсем нормални си бяха, не стояха като огромни топки или нещо подобно. Снимките много подвеждат особенно ако са в мн близък план.

Последно редактирано от blanco y negro : 15th June 2012 на 10:03
  #5649  
Стар 15th June 2012, 10:23
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Честито бянко ед неро...Със здраве да си ги гледаш,носиш,радваш и използваш ))

Като казах гледаш....Моята дясна е по голяма с 0.5 преди малко пак я мерих...Е изкарва ми очите..натака и на инак ...е по голяма е ....С потник или сутиен ...ми те криво ми стоят..Веднага се вижда към деколтето ....баси ..Имам чуството ,че е сложил различен имплант...или че го е сложил наобратно..
Как може да се оправи??? с друга операция ли ???
  #5650  
Стар 15th June 2012, 10:33
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Жуфе, винаги има разлика между двете... най-вероятно се втилясваш прекалено. Дай снимки да видим
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:38.