IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #521  
Стар 3rd June 2013, 08:51
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Дии, аз също нямам парите, но ми се иска да направя една консултация и да видя какво ще ми кажат в Истанбул, може да ходим заедно.
Отговори с цитат
  #522  
Стар 3rd June 2013, 09:04
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

За това говорим:



Дии, знам, че не ти се нзанимава и искаш всичко да приключи бързо. Но трябва да си дадеш реална представа до къде се простират възможностите на Асенов, за да занеш какво да очакваш. Ако си подготвена за резултата, няма да е голямо разочарованието. Ако искаш перфектен нос - съжелявам да го кажа, но Асенов май не е човека. Едва ли владее тази техника. Най-малкото, че нашите хирурзи не ходят на обучения, квалификации, форуми. Нямат специализации по пластична ринопластика - те са си обикновени УНГ хирурзи. Не знам как се решават да правят ринопластики, от интернет ли се учат...?

Дори да успее да ти изпили добре гърба, нали трябва да ти повдигне върха? Дори да ти повдигне успешно върха, само с отнемане... ако не ти смали ноздрите, престави си колко по-видими ще станат. Ако не ги смъкне надолу, а ти повдигне върха, ще се открие колумелата..

Аз спирам да пиша, защото уещам, че бъркам в отворена рана.
Вярвам, че Асенов може да се постарае да го подобри, но ако очакваш хубав , правилен нос, не мисля, че той е човека.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #523  
Стар 3rd June 2013, 09:15
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Уфффф, така или иначе имам още 5 месеца да мисля...Благодаря ви, че отделяте от времето си за моя случай.
Отговори с цитат
  #524  
Стар 3rd June 2013, 10:09
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Нелка точно такава им е техниката за стесняване на ноздри аз там имах малки разрези и конци
Отговори с цитат
  #525  
Стар 3rd June 2013, 10:15
n0n7m3 n0n7m3 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
За това говорим:
Дии, знам, че не ти се нзанимава и искаш всичко да приключи бързо. Но трябва да си дадеш реална представа до къде се простират възможностите на Асенов, за да занеш какво да очакваш. Ако си подготвена за резултата, няма да е голямо разочарованието. Ако искаш перфектен нос - съжелявам да го кажа, но Асенов май не е човека. Едва ли владее тази техника. Най-малкото, че нашите хирурзи не ходят на обучения, квалификации, форуми. Нямат специализации по пластична ринопластика - те са си обикновени УНГ хирурзи. Не знам как се решават да правят ринопластики, от интернет ли се учат...?
Квалификации на Д-р Асен Асенов (специалист по УНГ болести)
Д-р Асенов завършва медицина през 1997 г. в МУ град Пловдив.
Има придобита специалности по УНГ болести от 2003 г.
Специализира у нас и чужбина - Италия, Турция, САЩ, Австрия. Член е на Българското и Европейското ринологични дружества.
Доктор АСЕНОВ е началник на УНГ отделение в МБАЛ Пловдив.



Последно редактирано от n0n7m3 : 3rd June 2013 на 10:34
Отговори с цитат
  #526  
Стар 3rd June 2013, 10:34
veron4eto veron4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 16
По подразбиране

[QUOTE=Dii;788303]Верончето, моля те обясни ми според твоите разбирания кое точно в носът ми ти харесва...публикувам снимка, която да гледаш..

Dii, на тази снимка се вижда, че връхчето ти е паднало, но на предишните аз забелязах един нормален прав нос. Моля те, извини ме, с коментарите си не искам по никакъв начин да те обидя или засегна, нито пък целя да защитавам Асенов. Изказвам мнение, защото ти го поиска от нас в предходен свой пост.
На снимки често не се виждат голяма част от несъвършенствата, а и е ясно, че моето мнение не е от значение - важно е ти самата как се чувстваш. Определящи след ринопластиката обаче са очакванията и надеждите ни - в момента смятам, че изглеждаш чудесно, по-добре от преди, но ако си очаквала перфектен, а не по-хубав нос, то има защо да се чувстваш неудовлетворена.
Ако решиш да се подложиш на още една операция, от сърце ти желая да получиш нослето, за което си мечтаеш.
Отговори с цитат
  #527  
Стар 3rd June 2013, 12:15
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Хайде и аз да налея масло в огъня - ако се съди по резултатите, докторът тепърва се учи да прави ринопластики!
Отговори с цитат
  #528  
Стар 3rd June 2013, 12:48
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от n0n7m3 Виж мнението
Квалификации на Д-р Асен Асенов (специалист по УНГ болести)
Д-р Асенов завършва медицина през 1997 г. в МУ град Пловдив.
Има придобита специалности по УНГ болести от 2003 г.
Специализира у нас и чужбина - Италия, Турция, САЩ, Австрия. Член е на Българското и Европейското ринологични дружества.
Доктор АСЕНОВ е началник на УНГ отделение в МБАЛ Пловдив.


ИЗВИНЯВАЙ, ОБАЧЕ НЕ СИ ЛИЧИ!!!!!

ПО ВСИЧКИ КРИТЕРИИ НА ЕСТЕТИЧНАТА ХИРУРГИЯ, РИНОПЛАСТИКАТА НА ДИИ БИ БИЛА КВАЛИФИЦИРАНА КАТО НЕУСПЕШНА!!!



ПИСНА МИ ОТ ДОБРИЯ ТОН!

Не го знам колко е приятен като човек, но ако на Дии й трябваше приятна компания за кафе, разбирам да го защитаваш!
Повтарям се и се потретвам - на чужд гръб и 100 тояги са малко! Само някой с неуспешна ринопластика би се поставил на мястото й! Всички останали идея си нямат каква е фрустрацията, яда, дискомфорта и отчаянието!

Оставете момичето да си бъде недоволно колкото си иска, защото има това право!


И ако ще давате съвет, нека да е конструктивен и в посока разрешаване на проблема. Защото явно проблем има, щом момичето мисли за ревизия..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #529  
Стар 3rd June 2013, 14:10
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
ИЗВИНЯВАЙ, ОБАЧЕ НЕ СИ ЛИЧИ!!!!!

ПО ВСИЧКИ КРИТЕРИИ НА ЕСТЕТИЧНАТА ХИРУРГИЯ, РИНОПЛАСТИКАТА НА ДИИ БИ БИЛА КВАЛИФИЦИРАНА КАТО НЕУСПЕШНА!!!



ПИСНА МИ ОТ ДОБРИЯ ТОН!

Не го знам колко е приятен като човек, но ако на Дии й трябваше приятна компания за кафе, разбирам да го защитаваш!
Повтарям се и се потретвам - на чужд гръб и 100 тояги са малко! Само някой с неуспешна ринопластика би се поставил на мястото й! Всички останали идея си нямат каква е фрустрацията, яда, дискомфорта и отчаянието!

Оставете момичето да си бъде недоволно колкото си иска, защото има това право!


И ако ще давате съвет, нека да е конструктивен и в посока разрешаване на проблема. Защото явно проблем има, щом момичето мисли за ревизия..
Нелка много добре казано Абе каква е тази защита на тези доктори ако сте им адвокати ще ви разбера ама аз си мислих че тука пишем само пациенти Ако трябва да избирам лекар и ми покажат резултатите на Асенов просто крака ми няма да стъпи там а ако ще да има титла и от Английската кралица
Отговори с цитат
  #530  
Стар 3rd June 2013, 14:11
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Опааа денят е започнал "чудесно" като гледам.
Тва което е написала Верчето, все едно аз съм го писал, но трябва да отбележа съвсем ясно, че тука повечето хора с не толкова естетични носове имаме за цел, не просто да си направим носовете от зле на не толкова зле, а по скоро едни добре изглеждащи носове или възможно най доброто, което може да се постигне за всеки един случай. На всичкото отгоре ние си плащаме за това нещо и понякога дори много пари, и ако нещо не се е получило както трябва, тогава ние дори сме длъжни да бъдем критични.
Сигурен съм, че всеки за себе си иска най доброто и с право !

Цитирай:
Само някой с неуспешна ринопластика би се поставил на мястото й! Всички останали идея си нямат каква е фрустрацията, яда, дискомфорта и отчаянието!

Оставете момичето да си бъде недоволно колкото си иска, защото има това право!

И ако ще давате съвет, нека да е конструктивен и в посока разрешаване на проблема. Защото явно проблем има, щом момичето мисли за ревизия.
+ 1 за това

Сега очаквам ответен отговор и ще стане мазаница, но ако може един от двамата да отстъпи, ясно е че всеки си има мнение и колко и да се джафкате, няма да промените възгледите на другия.

Сега обаче искам да говоря за случая на Dii, това което е показал Нелка, това не е ли само за стесняване, докато на Dii трябва така да се направят, че да не се виждат погледнато от страни, а това само със скъсяване на върха няма как да се получи май. Аз тъй като не съм толкова запознат исках да намеря снимка на точно същият случай, но нищо не откривам, по късно пак ще ровна да видя.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:16.