IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1261  
Стар 5th June 2013, 21:46
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

СунБун, за да бъда честна имам в момента лек проблем не е перфектния резултат на който се надявах, но в състоянието в което отидох понеже аз имах много сериозен белег и навсякъде където отидох на консултации след Енчев, който между другото също се мисли за бог на ринопластиките ми казваха че може да се скъса кожата на мястото на белега при следваща операция. Тогава решихме с мъжа ми, че ще търсим вариянт навън и цената която платихме страшно ни се отрази но сега съм много по- добре дори и в емоционален план вярвам, че този проблем ще се отстрани и да сложа вече точка но всичко това най- накрая. Пожелавам ти много късмет и да попаднеш на съвестен доктор за да си продължиш живота нормално защото това което се случва тука в Бг е направо престъпно и нечовешко.
Отговори с цитат
  #1262  
Стар 6th June 2013, 08:46
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
О, аз съм точно с 3 броя - първа при Аргирова, втора при Цветков, трета при Джамбазов, но при мен положението след първата беше наистина катастрофално, тотално обезобразен нос. Сега съм се кротнала вече, имам нормален, напълно приличен нос, така че - да, доволна съм.
Сиби,абе коя е тази Аргирова за първи път чувам това име защото и аз преди повече от 10 години имах едно неуспешно изпълнение с една Вачкова но при мен положението беше, че както влязох в операция така излязох имах чувството че са си пили кафе докато съм в упойка за да мине времето. Единствения резултат от тази операция беше изкривена носна преграда нищо друго дори гърбицата ми не беше пипната.
Отговори с цитат
  #1263  
Стар 6th June 2013, 10:47
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Thumbs up

Момичета,ако знаете колко време изгубих да мисля негативно с кроежи за пъклени планове за отмъщение на емил георгиев.Живеех на 5 минути от клиниката и щеше да е много лесно да се подам на провокациите на бившия си,който чакаше само да му дам едното ДА и да му бутне жалката клиника.Но аз съм си виновна за всичко,осъзнавам го.Нищо нямаше да постигна,ако се бях вслушала в дяволското.Само щеше да ми тежи на съвестта,че съм отвърнала на лошото с лошо.
За 2000лв Йорданов поправи щетите,за да имам един нормален нос на лицето си.
Зная какво е да ходиш години наред в депресия и самосъжаление,зная какво е да ревеш до пръсване,защото в пустата му суета за по-добър външен вид,да се окажеш в още по-кофти положение....Зная и болката,през която минаваме,но след всяка буря идва и хубаво време.Горе главите и право напред,всичко ще е наред
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1264  
Стар 6th June 2013, 12:54
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Момичета,ако знаете колко време изгубих да мисля негативно с кроежи за пъклени планове за отмъщение на емил георгиев.
Ако все пак един ден си промениш мнението, веднага да ми звъннеш. Мислих, че с времето ще ми мине яда към тоя и особено след като белите му са поправени, ама тцъ....още ми иде да го взривя...
Сори за офтопика....
Отговори с цитат
  #1265  
Стар 6th June 2013, 16:41
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Сиби,абе коя е тази Аргирова за първи път чувам това име защото и аз преди повече от 10 години имах едно неуспешно изпълнение с една Вачкова но при мен положението беше, че както влязох в операция така излязох имах чувството че са си пили кафе докато съм в упойка за да мине времето. Единствения резултат от тази операция беше изкривена носна преграда нищо друго дори гърбицата ми не беше пипната.
Пак добре си се отървала!
Аргирова работи в Изгарянията в Пирогов, но също така е пластична - член там на тяхното обединение, участваше и в Пълна промяна. Аз обаче отидох при нея по препоръка на близка приятелка. Много съм била загубена, ама какво да се прави! След това изчетох за ринопластиката всичко, което намерих, включително и специализирани сайтове. Та така - четене, четене, четене, мислене, проучване и чак тогава операция - само това мога да препоръчам на обмислящите рино!
Отговори с цитат
  #1266  
Стар 6th June 2013, 18:24
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Зная и болката,през която минаваме,но след всяка буря идва и хубаво време.Горе главите и право напред,всичко ще е наред
Аз не случайно ги казвам и аз тези неща, че не е хубави човек да се обръща назад към миналото в което е имало много негативни емоции и страдание. Гледайте само напред и се радвайте на живота

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Та така - четене, четене, четене, мислене, проучване и чак тогава операция - само това мога да препоръчам на обмислящите рино!
Това е най добрият съвет, който може да се даде и за това се радвам, че попаднах на този форум, но той както кaзах е на първо място в google и нямам как да не го откриеш, а на всичко отгоре тук откриваш и прекрасни хора !
Отговори с цитат
  #1267  
Стар 6th June 2013, 18:51
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
Smile

А моя съвет е който има парите направо да се ориентира към чубина. Ако ли не изобщо да не рискува с българските лекари. В Бг шанса да ти съсипят лицето е към 90 процента
Отговори с цитат
  #1268  
Стар 6th June 2013, 19:04
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

Здр,връщам се от консултацията окуражена,само не знам как ще издържа до септември месец,но за да не развалям лятото,ще е по добре да изчакам,иначе се обнадеждих от доктора....разбра ме и е съгласен с мен ;операцията ми е недовършена....
Отговори с цитат
  #1269  
Стар 6th June 2013, 20:17
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foggy Виж мнението
А моя съвет е който има парите направо да се ориентира към чубина. Ако ли не изобщо да не рискува с българските лекари. В Бг шанса да ти съсипят лицето е към 90 процента
Фоги, много отдавна не си писала, какво стана с теб, как е нослето?

Последно редактирано от titi1 : 6th June 2013 на 21:41
Отговори с цитат
  #1270  
Стар 6th June 2013, 20:34
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Фоджи, много отдавна не си писала, какво стана с теб, как е нослето?
Привет, ами готвя се за третата, пак ще е при Йорданов, дано вече да е последна.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:15.