IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3841  
Стар 27th September 2012, 22:32
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Това с чорапите незнайно защо ми напомни за японската компаньонка в "Изгубени в превода", която вика "ЛИП МАЙ СТОКИНГ... МИСТА ХАРИС...ЛИП МАЙ СТОКИНГ"
Отговори с цитат
  #3842  
Стар 22nd May 2013, 00:18
Аватара на s1m3on
s1m3on s1m3on не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: БЛАГОЕВГРАД CiTy
Мнения: 2 353
По подразбиране

Ей тази тема да не я забравихте.....
__________________
Моля гласувайте за мен http://nagradite.net/s1m3on
Отговори с цитат
  #3843  
Стар 22nd May 2013, 16:20
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Тю, забравили сме я ... бързо изчезналите да се явят!
Отговори с цитат
  #3844  
Стар 24th May 2013, 00:34
Аватара на s1m3on
s1m3on s1m3on не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: БЛАГОЕВГРАД CiTy
Мнения: 2 353
По подразбиране

аьаььа но май ги няма
__________________
Моля гласувайте за мен http://nagradite.net/s1m3on
Отговори с цитат
  #3845  
Стар 1st July 2013, 23:28
Аватара на s1m3on
s1m3on s1m3on не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: БЛАГОЕВГРАД CiTy
Мнения: 2 353
По подразбиране

да да няма ги
__________________
Моля гласувайте за мен http://nagradite.net/s1m3on
Отговори с цитат
  #3846  
Стар 6th July 2013, 14:53
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

ТЪПО СКАПАНО ВРЕМЕ ПАК МИ ПРЕЦАКА ПЛАНОВЕТЕ

Кви са тея бури бре, защо не валя през седмицата, гадни облачета такива, а за да ми е още по "хубаво" само като видях на уеб кам какво е времето на морето и какво слънце е там и
Отговори с цитат
  #3847  
Стар 7th July 2013, 10:17
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Пуфпаф ... и аз вчера се карах с времето. Щото висях с едни кофи и едни парцали ... даже мислех, че ще имам мускулна треска днес, ама явно все още имам мускули , та ... има и по-лоши случаи както виждаш.
Отговори с цитат
  #3848  
Стар 7th July 2013, 12:20
DNP DNP не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 17
По подразбиране

Времето в момента е що годе добро, но май ще завали по-късно. Развали ми плановете.
Отговори с цитат
  #3849  
Стар 7th July 2013, 14:04
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
ТЪПО СКАПАНО ВРЕМЕ ПАК МИ ПРЕЦАКА ПЛАНОВЕТЕ

Кви са тея бури бре, защо не валя през седмицата, гадни облачета такива, а за да ми е още по "хубаво" само като видях на уеб кам какво е времето на морето и какво слънце е там и
И моите планове се провалиха , не бях почивала 3 поредни дни вече не помня от кога и сега щото си бях наумила да почивам 3 дни на морето ...
Отговори с цитат
  #3850  
Стар 7th July 2013, 16:40
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Днеска беше доволно ама си ме перна дъжда на едно място и то добре си ме поизкъпа докато се разкарвах с мотора, но беше на облак, та не беше голям проблем.

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Пуфпаф ... и аз вчера се карах с времето. Щото висях с едни кофи и едни парцали ... даже мислех, че ще имам мускулна треска днес, ама явно все още имам мускули , та ... има и по-лоши случаи както виждаш.
Мда това звучи малко по лошо от колкото да си само затворен в къщи, но може да се утешаваш, че си си направила поне добра физическа тренировка . Понякога оставам без думи, когато съм виждал някои жени, как отделят цялото си време и енергия и се лишават от всякакви забавления и почивка. Да ходят на работа, да вършат цялата домакниска работа от готвене до шетане и всичко останало и толкова много се раздават, а да няма кой да ги оцени, а да не говорим пък ако в замяна получават и лошо отношение !

Сигурно е странно за някой, че мъж ги казва тежи неща, но аз няма как да не го видя това и съм си задавал въпроса, как е възможно да издържа човек така и то години наред, без почивки, морета и т.н.
За това съм решил при първа възможност да подаря на една такава жена почивка на луксозен хотел със СПА, но няма как да е сама, защото ония дръвник ще се побърка, остава варианта с нейна приятелка, той пак ще си се побърка ама пак е по друго, дори ще го накарам да се почувства срам от това нещо, защото аз го правя, а не той.

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
И моите планове се провалиха , не бях почивала 3 поредни дни вече не помня от кога и сега щото си бях наумила да почивам 3 дни на морето ...
Искрено ти съчувствам, защото ще ти се отрази много добре една такава почивка в която горещото слънце да погали с палавите си лъчи изящното ти тяло, а морския бриз да си поиграе закачливо с косите ти , това ще те накара да се почувстваш освежена и заредена с енергия и тогава на лицето ти ще изгрее усмивка и ще започнеш работната седмица с нови сили и настроение
Надявам се скоро да получиш тази почивка и защо не повече от 3 дена !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Говорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:36.