IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 23rd July 2010, 21:38
Аватара на snobkata
snobkata snobkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 125
По подразбиране

[quote="want"]
Цитирай:
Първоначално написано от snobkata
Цитирай:
Първоначално написано от want
Цитирай:
Първоначално написано от P.Hinkova
...
В нашето общество (средната класа) хората не могат да си позволят да си купят много скъпи дрехи и чрез тях да покажат стил и каквото и да е, затова един анцуг, с логото на адидас, пума, найк, дори и фалшив, ви носи стил . За Бога адидас !!! ..
Ти май обърка средната класа с работническата До сега не съм видяла доктор или адвокат облечени с анцуг
Ха аххахаа , ходим и ние с анцузи, но когато спортувамеЗатова на съдилищата има един вид фейс-контрол и по джапанки и къси гащи няма да те пуснат вътре
Оставаше и на работа да ходите така [/q
Имено
__________________
Пустоща за едни е увеселителен парк за други!
Отговори с цитат
  #92  
Стар 24th July 2010, 11:33
imenno imenno не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Нееееееееееееееееееееееее еееее! И пак неееееееееееееееееее!!! - извън фитнеса - нееееееееееееееееееееее!
Отговори с цитат
  #93  
Стар 25th July 2010, 17:27
melory melory не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 41
По подразбиране

На мен това ми харесва...
http://melory.snimka.bg/other/hancung.520655.19792871
pass:0000

Естествено, не предполагам да се ходи на опера в този вид, но за ежедневно облекло си е супер.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 25th August 2010, 12:26
rt1212 rt1212 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 323
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
А иначе си прав- една 18годишна мацка и чувал за картофи да си нахлузи пак ще е по-хубава от една 32 годишна като мен.
Извини ме за нахалството, ама как не те беше срам да го кажеш?
Вярно е, че "младото си е младо", ама ми прави впечатление, че младото в много от случаите забравя да се поддържа, докато е младо и като стане на 30 изглежда вече на 40. Докато какви 32 годишни има, гледам и завиждам благородно. Дай боже всекиму, дет' се вика.
Отплеснах се. Аз ханцунг имам един, мотаае се някъде в гардероба и върши чудесна работа, когато ме тресе махмурлук и нямам никакво желание да се контя и кипря. А пък като му туря и еднаа шапка то става.. красота.
Отговори с цитат
  #95  
Стар 25th August 2010, 14:26
Аватара на calorie_mania
calorie_mania calorie_mania не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Град: Кърджали
Мнения: 71
По подразбиране

И аз да се включа - анцуг или спортно облекло изобщо нося, когато спортувам, но и по едно време ходех да си бачкам с него - като фотограф ми се налага да съм облечена удобно, да клякам и сядам по земята, някой път с дънки и маратонки, друг път с анцуг и маратонки - никога с токчета, хаха лудост. Само ако са специални гуменки с токчета примерно, нещо спортно и модерно би било интересно, но не и официални обувки. Аз харесвам марката Адидас, защото са качествени и удобни, сега разбирам, че щом нося тази марка хората би следвало да мислят тъпотии за мене, все ми е тая, нали на мен ми е удобно!
За ресторанти, барове, офиси, приеми и т.н. това облекло е неподходящо, но да си ходиш спортно облечен било то и до магазина, не виждам нищо лошо.
Плюс това съм дебела, не мога да облека нищо късо, само анцузите и дънките ме спасяват
Отговори с цитат
  #96  
Стар 25th August 2010, 14:45
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от calorie_mania
Аз харесвам марката Адидас, защото са качествени и удобни, сега разбирам, че щом нося тази марка хората би следвало да мислят тъпотии за мене...
Ха аххахаа , ама ти сериозно ли ?!? Я ги пращай да духат супата
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #97  
Стар 25th August 2010, 20:23
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Цитирай:
Първоначално написано от calorie_mania
Аз харесвам марката Адидас, защото са качествени и удобни, сега разбирам, че щом нося тази марка хората би следвало да мислят тъпотии за мене...
Ха аххахаа , ама ти сериозно ли ?!? Я ги пращай да духат супата
Aз също харесвам Адидас но в БГ има едни ментета които са адски грозни и нямат нищо общо с оригинала.Днес обикалях да си купя горнище на анцуг и забелязах че Адидас имаха големи намаления но в крайна сметка си взех това

http://www.abercrombie.co.uk/webapp/...lorSequence=04
Отговори с цитат
  #98  
Стар 25th August 2010, 20:59
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
в крайна сметка си взех това

http://www.abercrombie.co.uk/webapp/...lorSequence=04
Много е готино
__________________
Съзнанието си е мое. Подсъзнанието също, макар да си прави каквото си поиска!
Отговори с цитат
  #99  
Стар 26th August 2010, 14:34
gringa gringa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 9
По подразбиране

Анцу(н)г нося, докато спортувам. Също и вкъщи през зимата. Ако нещо се наложи да изляза облечена с анцуг- до магазина или нещо подобно, то задължително си обувам кецки или маратонки.
Отговори с цитат
  #100  
Стар 29th August 2010, 18:21
Аватара на Allexandraa
Allexandraa Allexandraa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Град: Сливен
Мнения: 6
По подразбиране

Комбинацията анцуг с токчета е ужасна ;д
Но аз обичам да се обличам спортно, нямам нищо против да изляза навън с анцуг (е не шушляк, а онези прилепналите).Изключително удобно е.Но все пак се съобразявам с повода.
__________________
Опознават ме само тези, на които позволя.. за останалите съм просто това, което виждат : ))
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Женаанцу
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:53.