IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th July 2010, 22:15
barabanka barabanka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 5
По подразбиране Проблем

здравейте, днес попитах приятеля си защо не иска да правим секс..(не сме правили близо година)..а той ми каза, защото съм била напълняла..и започна да реве...;( какво да правя..моля за съвет ;(
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th July 2010, 22:22
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Аз не разбрах:
Той ревна или ти ревна?


....абе,я.... по-добре го смени
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th July 2010, 22:26
barabanka barabanka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 5
По подразбиране

той..каза че не иска да ме обижда...нооо
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th July 2010, 23:40
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране Re: Проблем

Цитирай:
Първоначално написано от barabanka
здравейте, днес попитах приятеля си защо не иска да правим секс..(не сме правили близо година)..а той ми каза, защото съм била напълняла..и започна да реве...;( какво да правя..моля за съвет ;(
Oтслабни!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th July 2010, 23:57
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране Re: Проблем

Цитирай:
Първоначално написано от mammaMia!
Oтслабни!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th July 2010, 00:59
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране Re: Проблем

Цитирай:
Първоначално написано от barabanka
здравейте, днес попитах приятеля си защо не иска да правим секс..(не сме правили близо година)..а той ми каза, защото съм била напълняла..и започна да реве...;( какво да правя..моля за съвет ;(
смени го и си хвани някой който е като теб,може да си по-гот
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th July 2010, 07:44
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Махай го тоя ревльо!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #8  
Стар 30th July 2010, 09:36
Аватара на Seltakis
Seltakis Seltakis не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 163
По подразбиране

За да мога да ти дам компетентно мнение и съвет как да решиш проблема си, имам нужда от допълнителна информация. Може ли да разкажеш подробно какво си правила през тази една година, когато не сте правили секс...по възможност по дни?....и най-вече на колко си години?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30th July 2010, 11:17
barabanka barabanka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 5
По подразбиране

Ами ние сме заедно от 3 години и половина..аз съм на 18 той на 25..по принцип връзката ни е хубава..нямаме някакви проблеми..с изкл. на секса..ако се счита за проблем та първата година той се съобрази с това, че съм малка и поизчакахме..след като го направихме..водих полов живот близо година и половина..той започна работа нямаше мн свободно време..но все пак се виждахме, но не за да правим сеск..и така докато не стана близо година без секс..чудех се защо не го правим..нз мислех си, че ако има желание щяхме..и доста често съм го питала..защо не иска, а той казваше че бил изморен..натварвал се..и аз се съобразих..не съм му изневерявала..През това време спазвах някакви безуспешни диети..изпадах в депресии тъпчех се..и наддадох малко ;( не е някакво фрапиращо по принцип, но е доста от това което бях в началото на връзката ни. Та снощи отново го попитах защо не иска..той половин час мънкаше и не искаше да казва нищо, но все пак разбрах..не ми стана приятно ;( въобще даже..и след като ми го каза, той се разстрой..аз му казах да се успокой..и че ще отслабна вече найстина..ако това толкова го притеснява офф нз то е ясно че ще трябва този път да отслабна.,и то мн сериозно ще да е..Но просто думите му..не съм го очаквала.. а й да спомена поради липса на време от негова страна..от 2 мес. не сме ходили по кафета дискотеки..излизаме в парка на някоя пейка и това е общо взето ;(
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th July 2010, 11:30
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Оставам с впечатлението, че връзката ви не е особено задълбочена/сериозна/интензивна. Обмисляла ли си вероятността той да се вижда и с друго момиче?

Разбира се, не е невъзможно и това че си напълняла да е причината, но чак пък 1 година да си трае и да не ти казва... ако толкова му пречеше щеше ли да те държи в пълно неведение досега?
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Проблем
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:11.