IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 18th October 2010, 14:12
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

никъде не пише проекцията,каза ми,че не е хипер висока...обърках се тотално вече.В четвъртък ще му покажа 2 снимки с тези 2 таблици.
Просто днес се изсмя и каза,тва е най-новата линия софт тъч на 410
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #142  
Стар 18th October 2010, 14:19
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Е, сигурно, щом така ти е казал.... Както казах вече, това са лесно проверими неща. Ти си тази, която трябва да си проверяваш нещата, защото ти си заинтересована. Не аз...нито той... Истината за всеки явно е различна и не бих спорила повече по този въпрос; още повече че нямам никаква сметка от подобен спор.
  #143  
Стар 18th October 2010, 14:35
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

ами не,не знаех,че аз трябва да си проверявам.Нали съм казала какво искам и ми е казано ОК-логично да повярвам и тн.Не съм длъжна да разбирам от марки,импланти,че да ходя да ги проверявам и тн.,че да ги търся дали са истина ,факт и дали са това ,което искам....
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #144  
Стар 18th October 2010, 16:17
Captain Morgan Captain Morgan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте. И на мен ми се случи подобна "случка" в Есте Клиник.
Преди повече от половин година на консултация с д-р Стоянов си стиснахме ръцете за уголемяване на бюста с импланти 350сс, среден профил. Аз държах на средния профил, защото исках максимално естесвено изглеждащ бюст. Той каза, че и той не харесвал високия профил, и всичко изглеждаше ок.
Какво се случи после, събудих се от упойката с импланти 365сс, висок профил, и обяснението че той ми е поставил онези, обещаните, но е видял че не стоят добре, и ги е заменил с други!!!
И аз чак след време разбрах, че от фирмата-вносител са му донесли вместо обещаните, другите. Просто защото такива, каквито ми каза че ще ми сложи, в каталога не съществуват. И са му донесли някакви, близки като параметри до тях. Всичко разбирам, но не разбирам защо никой не сметна да ме уведоми за това. И просто ме излъгаха!
И по начина, по който стана цялата работа, аз си извадих следния извод: това при тях е установена практика, а не частен случай, и най-вероятно има още много пациентки като мен, които са се сдобили не с имплантите които отговарят на физиката и изискванията им, а просто са били в наличност.
С настоящия си пост не целя да засегна никого, просто исках да си излея мъката пред някого, а знам че тук ще намеря хора които да ме разберат. Защото станах свидетел и на други некоректни действия и изказвания, през краткия си престой в тази клиника. Освен това имам ужасни съмнения, че гърдите ми ще придобият привлекателна форма. Засега само стоя със свито сърце и чакам да се отпуснат мускулите, ако изобщо се случи такова нещо.
  #145  
Стар 18th October 2010, 16:34
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Ама как така лягаш под ножа без да си видиш имплантите Не подписваш ли информирано съгласие преди операцията, в което подробно са описани имплантите, с всичките им там букви, размери, проекции, начин на поставяне, рискове и т.н.?
  #146  
Стар 18th October 2010, 16:43
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Морган разбирам те.Но аз не видях в бланките,които попълних и дадох съгласие за всичко да има параметрите на имплантите.сега ще прочета пак епикризата да вида дали там пише нещо
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #147  
Стар 18th October 2010, 17:07
Captain Morgan Captain Morgan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 4
По подразбиране

Не са ми показали импланти преди операцията, а и аз досега не знаех че е трябвало. И в бланката за информирано съгласие не си спомням да са били упоменати конкретните импланти.
  #148  
Стар 18th October 2010, 17:34
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Captain Morgan
Не са ми показали импланти преди операцията, а и аз досега не знаех че е трябвало. И в бланката за информирано съгласие не си спомням да са били упоменати конкретните импланти.

приспаха ме за 8 секунди,какво да видя...нищо не са ми показвали
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #149  
Стар 18th October 2010, 17:59
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Captain Morgan
най-вероятно има още много пациентки като мен, които са се сдобили не с имплантите които отговарят на физиката и изискванията им, а просто са били в наличност.
Струва ми се че аз съм една от тях....
  #150  
Стар 18th October 2010, 18:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patrisha
Цитирай:
Първоначално написано от Captain Morgan
най-вероятно има още много пациентки като мен, които са се сдобили не с имплантите които отговарят на физиката и изискванията им, а просто са били в наличност.
Струва ми се че аз съм една от тях....

дали и за мен не е сметнал,че 520 е много и ми е сложил по-малко, А ПРЕВЕДОХ 500 ЛВ ЗА ПОРЪЧКА НА НАД 500 КУБИКА ИМПЛАНТИ/КАТО КАПАРО/......
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:07.