IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #221  
Стар 21st October 2010, 18:56
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
именно,че теази серия с кохезивен гел е подобрена,искаш ли да ти зумна бувките да прочетеш за цялата линия
Аз съм прочела това отдавна. Твоите са МХ - Екстра проджекшън. Подобрени - да, но с кохезивен гел. Намери някой да ти преведе. Точка на този безумен спор.


Абе ше дойдеш и ти на мойта песен
обикновенно тва правя докато подминавам поредното безумно изказване...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #222  
Стар 21st October 2010, 19:04
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

ХАХАХА,ЦЯКЛАТА СЕРИЯ 410 Е С МЕК КОХЕЗИВЕН ГЕЛ-ЗА КВА ПРОЕКЦИЯ МИ ПИШЕШ.ДА МОДЕЛ С ЕКСТРА ПРОЕКЦИЯ СИ,ТВА ПРОМЕНЯ ЛИ ГЕЛА.ПИШЕ ГО В ТОВА,КОЕТО СИ ПОСТНАЛА И ТОВА,КОЕТО КАЗА СТОЯНОВ
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #223  
Стар 21st October 2010, 20:13
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Теда, съжалих отдавна, че изписах толкова и то напразно...ако имах бутон за редакция, щях да изтрия мненията си по въпроса. Оттук нататък игнор и тва е....С теб поне като сме спорили е протичало по далеч по-интелигентен начин, пък и знам, че насреща ми стои човек с познания, от който мога да науча нещо, в случая направо си загубих времето, ама нейсе...
  #224  
Стар 21st October 2010, 20:26
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Гуен, аз те разбирам..за съжалението..
На мен пък ми стана малко жално от това, че някой хора не могат да разберат, пък камоли/ оле каква дума използвах /да отсеят за какво точно иде реч...ама това е полжението..
Нищо, от цялата работа, поне следващите все ще извлекат нещо ценно.
Затова недей да съжаляваш!
  #225  
Стар 21st October 2010, 22:28
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Нищо, от цялата работа, поне следващите все ще извлекат нещо ценно.
да, то по принцип това е идеята - все пак не сме в личен чат, а във форум, но въпреки това има някои хора, които в един момент разбираш,че не заслужават и дума, и сотавяш на другите сами да си правят изводите...аз лично отдавна съм престанала да си губя времето с тази личност, и както се вижда, не съм отговорила никъде на нито една от темите й или мненията й....което не е случайно
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #226  
Стар 21st October 2010, 22:31
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
ако имах бутон за редакция, щях да изтрия мненията си
за съжаление и аз много пъти съм си мечтала за този бутон, ама нищо , дано поне наистина някой от другите нещо да е извлякъл от безмислените спорове
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #227  
Стар 22nd October 2010, 09:06
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Теда, съжалих отдавна, че изписах толкова и то напразно...ако имах бутон за редакция, щях да изтрия мненията си по въпроса. Оттук нататък игнор и тва е....С теб поне като сме спорили е протичало по далеч по-интелигентен начин, пък и знам, че насреща ми стои човек с познания, от който мога да науча нещо, в случая направо си загубих времето, ама нейсе...
Гуен, не съжалявай за нищо. Идея си нямаш колко си полезна на всички, които сме във форума. За себе си знам със сигурност, че при всяка следваща стъпка която предприема като операция, корекция и т.н., ще търся твоето и на Теда мненията.
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
  #228  
Стар 22nd October 2010, 23:07
Panther Panther не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 6
По подразбиране Отговор

Здравейте момичета!
От много дълго време чета всичко във форума, аз имам мамопластика и зная отлично на какво са способни пластичните хирурзи в България - способни са да лъжат, да мародерстват и да създават огромни проблеми на пациентките си!

Другото, което хирурзите правят е да шпионират нон-стоп форума, след което да обвиняват пациентките си защо са писали лоши неща и защо са недоволни.

Една от най-изявените тук, най-вещата и компетентната е секретарката на Николай Георгиев. И след като има такива огромни "капацитети" тук - не е ли добре или да са по-искрени към останалите или просто да си замълчат, защото е същинско безобразие и липса на морал да се изказват видове твърдения, напътствия и съвети, при все, че точно тези личности прекрасно знаят какви непрофесионални неща се правят по клиниките!

Преди мислих, че поне във виртуалното пространство човек би могъл да се чувства спокоен и да сподели тревогите си , но съвсем не е така. Лицемерието е и тук и едва ли има смисъл човек да вярва на всичко, което се пише!

Успех на всички! Бъдете много красиви и горе главата! И нека не се оставяме да ни правят на маймуни! Моля Ви, проучвайте си нещата и в чуждестранните сайтове и черпете информация от различни източници, за да постигнете желания резултат, защото здравето е най-ценното нещо!
Поздрави
Panther
  #229  
Стар 23rd October 2010, 07:55
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране Re: Отговор

Цитирай:
Първоначално написано от Panther
Една от най-изявените тук, най-вещата и компетентната е секретарката на Николай Георгиeв.
в това не съм се и съмнявала
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #230  
Стар 23rd October 2010, 07:59
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Най-после да се включи един "авторитет". Жалко, че не по темата, но... когато няма какво повече да се напише в полза на твърденията, се започват опити за компрометиране. Нормално...криза е, а операциите са намалели....
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:14.