IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5001  
Стар 5th May 2012, 11:06
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
при мен се получи няква разлика,която ми вади очите.не е голяма,ама на....психически ме срива
Разлика в размера на сутиена ли?
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
  #5002  
Стар 5th May 2012, 11:13
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Бягам от майстори като от огън. Като са ми в къщата ги недолюбвам (ама много), дано не си личи.
Бягаш, ако можеш. Знаеш ли как се пътува цял ден с работници в натоварена кола, при 42 гр температура на сянка и повреден климатик? Потни, небръснати от Трифон Зарезан, устите изпускат уригни на отлежала ракия, развалени зъби и гноясали язви в стомаха..
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!

Последно редактирано от резервна модераторка : 5th May 2012 на 11:15
  #5003  
Стар 5th May 2012, 11:14
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

ами в циците,а от там и в някой сутиени.не във всички.сега са ми по-широки циците и по-смакнати.Че Георгиев ги беше вдигнал мъничко
  #5004  
Стар 5th May 2012, 11:23
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Момичета,стана точно си мислих!

Нищо ми няма ,докторът не кожа да повярва,че са ме върнали за това!каза ,че имам еди какво си,и той го имал и сестрата и тя и в общи линии било някакъв "козметичен" дефект на сърцето,нищо особено....

ЗАЩО ме върнаха ,толкова ме е яд!Кои знае кога ще ми дадат пак дата !Отиде ми и желание и всичко!

Изписа ми магнезии,ей така за успокоение на соф. лекари,мо каза че и "днес " да ида ,пак всичко ще е наред и е готов да влезе с мен в операционната!

Хаха,и като ме пита къде ще ходя...и "а добре ,аз реших да не си тръгнала при някои тук наши колеги" и говореше за Енчев,много смешно ми стана,явно в лекарските среди му се носи лоша слава...
  #5005  
Стар 5th May 2012, 11:24
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Последно бях в Несебър на 18.08.2011. Отседнал в едно капанче на Митю Очите. Първо кафе и бира, после цаца и сладолед. Стори ми се че сергиите са понамаляли. Но пък имаше едни такива натопорчени руски первезии на токчетата, че чак паветата се изчервяваха от свян. Направих няколко снимки, нахраних един тлъст гларус, който ми се изсра обилно на лявото рамо. От благодарност. После отпраших към Сънито да търся ресторант за Лъкета (нейната особа пристигаше на другия ден).
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
  #5006  
Стар 5th May 2012, 11:36
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
ами в циците,а от там и в някой сутиени.не във всички.сега са ми по-широки циците и по-смакнати.Че Георгиев ги беше вдигнал мъничко
Всеки хирург поставя имплантите по начин, който на него му харесва общо взето. Нормално е да са различни от преди, при положение че си сменила доктора. Това обаче не значи, че не са хубави. Просто трябва да си ги приемеш. За да те успокоя, моите гърди на 1 месец бяха толкова криви и различни, че аз ревях като родопска мечка, а мъж ми беше тръгнал да чупи ръцете на доктора. Направо се виждах обезобразена. Аз за това не писах веднага за операцията си, защото мислех да махам имплантите. Добре че приятелки ме убедиха да изчакам и че всичко това ще се оправи. Пак ти повтарям - това че са различни от преди, не значи че са грозни! Просто окото ти трябва да привикне към новия им вид.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.

Последно редактирано от lidiya : 5th May 2012 на 11:46
  #5007  
Стар 5th May 2012, 11:46
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Ina.ina, ако се наканиш това лято да дойдеш, задължително удари една шайба!
Изобщо, който има път насам (имам предвид форумните особи, сега да не ме търси някой случайно влязъл тук ), да свирка! Ще се организира купонче!
Ти недей, че за танци идвам веднага. Не, сериозно, ще го имам впредвид ... кой знае пък, може и да стане. (Гладна кокошка просо сънува. )
  #5008  
Стар 5th May 2012, 11:48
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

В днешни време гладни кокошки няма. Нито по селата, нито по градовете.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
  #5009  
Стар 5th May 2012, 11:53
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
ами в циците,а от там и в някой сутиени.не във всички.сега са ми по-широки циците и по-смакнати.Че Георгиев ги беше вдигнал мъничко
Ели, как беше, че и аз не помня: първата ти операция е била при Георгиев и са ти били по-високо отколкото искаш/трябва? Или бъркам?
Иначе и при мен сега са по-широки и по-сплеснати (макар, че проекцията е само 2 мм по-малко; но си е малка: 3.7 см), но аз се харесвам много повече от преди. Сигурно е въпрос на предпочитание. И все пак първия ден, като бях бинтована яко все едно нямах нищо ... въй, бях се уплашила сериозно.
  #5010  
Стар 5th May 2012, 12:00
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

първо при Георгиев,после при Илио.ти си с малка кубатура инче,блазети.пусни една снимка,по банцки поне
А Лиде ,да новата визия си права
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:28.